Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!! Chciałbym prosić o przesłanie kosztorysu do tego projektu. Z góry dziękuje! mój adres mailowy to wonters@o2.pl

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne - 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. Bezpłatnie możemy przesłać ogólne zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego dla projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witam!! Chciałbym prosić o przesłanie kosztorysu do tego projektu. Z góry dziękuje! mój adres mailowy to wonters@o2.pl
Witam Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne - 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. Bezpłatnie możemy przesłać ogólne zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego dla projektu.   Pozdrawiam

Chodzi mi własnie o ogólne zestawienie kosztorysowe do stanu surowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem zainteresowana kupnem tego projektu, bardzo bym prosila o przeslanie szczegółowych rysunkow z uwzględnionymi wymiarami na: sylasyy@gmail.com

 

mam rowniez pytanie odnosnie tego projektu, otoz czy byloby mozliwe wygospodarowanie miejca na pralnie? jesli tak to gdzie najlepiej by to pasowalo

 

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem zainteresowana kupnem tego projektu, bardzo bym prosila o przeslanie szczegółowych rysunkow z uwzględnionymi wymiarami na: sylasyy@gmail.com

 

mam rowniez pytanie odnosnie tego projektu, otoz czy byloby mozliwe wygospodarowanie miejca na pralnie? jesli tak to gdzie najlepiej by to pasowalo

 

dziekuje i pozdrawiam

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam. Jestem zainteresowany projektem domu Artemis II. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz szacunkowych kosztorysów na adres mail: michal_l88@o2.pl Również proszę o podpowiedź gdzie można wygospodarować miejsce na pralnię/suszarnię. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany projektem domu Artemis II. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz szacunkowych kosztorysów na adres mail: michal_l88@o2.pl Również proszę o podpowiedź gdzie można wygospodarować miejsce na pralnię/suszarnię. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam. Materiały oraz odpowiedź prześlemy w dniu dzisiejszym na maila. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Aldona

Dzień dobry, jestem również zainteresowana tym projektem, bardzo bym prosila o przeslanie szczegółowych rysunkow z uwzględnionymi wymiarami o ile nie jest to już równoznaczne z deklaracją zakupu. Czy byloby mozliwe uwzględnieinie w tym projekcie również piwnicy ? Mój adres email: devilan@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem również zainteresowana tym projektem, bardzo bym prosila o przeslanie szczegółowych rysunkow z uwzględnionymi wymiarami o ile nie jest to już równoznaczne z deklaracją zakupu. Czy byloby mozliwe uwzględnieinie w tym projekcie również piwnicy ? Mój adres email: devilan@o2.pl

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr

Witam. Jestem zainteresowany projektem Artemis II. Bardzo proszę o przesłanie ogólnego kosztorysu oraz szczegółowych rysunków z podanymi wymiarami na adres: piter4u@gmail.com.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Mariola

Witam. Rowniez jestem zainteresowana tym projektem artemis 2 . Prosze o przeslanie szczegolowych rysunkow,rzutow oraz szacowany kosztorys na podany adres mariola2405@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witam. Rowniez jestem zainteresowany projektem artemis 2 . Proszę o przeslanie szczegolowych rysunkow,rzutow oraz szacowany kosztorys na adres: duszek.90@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...