Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, właśnie się tego obawiałem ze pójdą Państwo po najmniejszej linii oporu i przedłuża ten gzymsy razem ze ścianą. Znacznie to zachwialo proporcja domu. Szkoda liczyłem na większe zaangażowanie Pozdrawiam

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie się tego obawiałem ze pójdą Państwo po najmniejszej linii oporu i przedłuża ten gzymsy razem ze ścianą. Znacznie to zachwialo proporcja domu. Szkoda liczyłem na większe zaangażowanie Pozdrawiam .

Witam

Niestety nie jesteśmy w tanie wszystkim dogodzić - oczekiwania części klientów względem domu Artemis II dotyczyły wyłącznie poszerzenia garażu, bez dodatkowych przeróbek, i taki też projekt przygotowaliśmy. Własne pomysły i wizje na przerobienie domu można realizować na etapie adaptacji projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie tej pustki nad salonem ,a mianowicie czy jest możliwość aby tę pustkę zlikwidować a w zamian tego powiększy się łazienka na piętrze i dodatkowo powstanie np. jeszcze pralnia ... Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie tej pustki nad salonem ,a mianowicie czy jest możliwość aby tę pustkę zlikwidować a w zamian tego powiększy się łazienka na piętrze i dodatkowo powstanie np. jeszcze pralnia ... Proszę o odpowiedź

Witam

Zaproponowane przez Pana zmiany można nanieść na projekt na etapie jego adaptacji, technicznie możliwe są do zrealizowania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Jestem zainteresowana kupnem tego projektu. Czy są dostępne wizualizacje wnętrz? Czy są dostępne koszty budowy?

Witam

Wizualizacje wnętrz dla domu Artemis II będą takie same jak dla domu Artemis (dostępne są przy prezentacji Artemisa na stronie www https://www.dobredomy.pl/projekt/artemis/ ).

Co do kosztorysu - aktualnie nie mamy wyceny dla domu Artemis II, ale zazwyczaj wersja z garażem dwustanowiskowym jest o około 20-30 tys zł netto droższa w przypadku kosztorysu stanu wykończonego, względem wersji z garażem jednostanowiskowym. Wycena kosztorysowa dla domu Artemis również znajduje się na stronie www przy prezentacji projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Wójcik Sandra

Witam, poszukując nowoczesnego domu z garażem na dwa samochody natchnęłam się na projekt Artemis II który póki co, jest dla mnie liderem.

Nasuwa mi się jedno pytanie, czy jest możliwość zagospodarowania dachu garażu na taras czy też dodatkowe pomieszczenie?

Oczywiście nie chciałabym zaburzyć efektownego wyglądu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukując nowoczesnego domu z garażem na dwa samochody natchnęłam się na projekt Artemis II który póki co, jest dla mnie liderem. Nasuwa mi się jedno pytanie, czy jest możliwość zagospodarowania dachu garażu na taras czy też dodatkowe pomieszczenie? Oczywiście nie chciałabym zaburzyć efektownego wyglądu. Pozdrawiam

Dzień dobry! Można wykorzystać zadaszenie garażu na taras użytkowy. Należy jednak zapewnić przejście z pokoju tworząc lukarnę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o przesłanie, jeśli to oczywiście możliwe, dokładnych wymiarów domu i pomieszczeń. Mój e-mali to krzysztofsleczka@interia.pl. Pozdrawiam.

Witam

Aktualnie kończymy opracowanie dokumentacji dla projektu Artemis II - powinna być gotowa na koniec przyszłego tygodnia. Wtedy też będziemy mogli udostępnić do niego szczegółowe rysunki.

Proszę więc o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl na koniec przyszłego tygodnia w celu uzyskania szczegółowych rysunków

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jaki jest uśredniony koszt budowy domu ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji. Oczywiście chodzi o kwoty różnych etapów budowy .. Deweloperski, surowy zamknięty, otwarty etc

Witam

Aktualnie nie mamy wyceny dla domu Artemis II, gdyż projekt ten jest w trakcie opracowania. Dokumentacja do niego powinna być gotowa w pierwszej połowie września, wtedy będziemy mogli zlecić wykonanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, proszę o przesłanie dokładnych wymiarów domu, przekroju w którym jest widoczne umieszczenie słupów konstrukcyjnych ( o ile takie są w projekcie) , wysokości skosów na poddaszu oraz wyceny. Informację proszę przesłać na maila : domasiewicz35@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie dokładnych wymiarów domu, przekroju w którym jest widoczne umieszczenie słupów konstrukcyjnych ( o ile takie są w projekcie) , wysokości skosów na poddaszu oraz wyceny. Informację proszę przesłać na maila : domasiewicz35@gmail.com

Witam

 

Rysunki prześlę w dniu dzisiejszym. Aktualnie zleciliśmy wykonanie wyceny kosztorysowej dla domu Artemis II - powinna być gotowa do końca września - wtedy będziemy mogli udostępnić zestawienia kosztorysowe.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...