Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 464
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Gość

Witam,

Jestem w trakcie budowy tego domu, mam pytanie odnośnie kamienia na elewacji, co to dokładnie jest i jaka inna płytka elewacyjna moze zastąpić ten kamień tak by pasowała do reszty elewacji i drewnianych okien? Z góry dziekuje i pozdrawiam

witam  poszukuje osób budujących dom Artemis w celu konsultacji .Proszę o kontakt misiurak@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Witam,

 

w specyfikacji materiałowej zakupionego projektu, odnośnie elewacji zewnętrznej jest tylko napisane: "Płytki za kamienia naturalnego elewacyjne - gr. 1,2 cm"...

Czy możecie Państwo podać producenta i konkretny wzór tych płytek imitujących kamień zewnętrzny użytych w projekcie?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w specyfikacji materiałowej zakupionego projektu, odnośnie elewacji zewnętrznej jest tylko napisane: "Płytki za kamienia naturalnego elewacyjne - gr. 1,2 cm"...

Czy możecie Państwo podać producenta i konkretny wzór tych płytek imitujących kamień zewnętrzny użytych w projekcie?

 

pozdrawiam

Witam

Nie polecamy w przypadku płytek elewacyjnych żadnego konkretnego produktu/producenta. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Paulina

Dzień Dobry :)

Jestem zainteresowana tym projektem, gdyż praktycznie w całości spełnia moje wymagania co do wymarzonego domu :) Jednakże miałabym pytanie: Czy mają może Państwo zdjęcia projektu w trakcie realizacji lub już wykonanego w całości? Być może któryś z klientów już zdążył wybudować to cudo?

Byłabym wdzięczna za przesłanie zdjęć i jakichkolwiek dodatkowych informacji na temat tego projektu na mój adres : paulina.plachno@gmail.com

 

Piękny projekt :)

 

Pozdrawiam,

Paulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :) Jestem zainteresowana tym projektem, gdyż praktycznie w całości spełnia moje wymagania co do wymarzonego domu :) Jednakże miałabym pytanie: Czy mają może Państwo zdjęcia projektu w trakcie realizacji lub już wykonanego w całości? Być może któryś z klientów już zdążył wybudować to cudo? Byłabym wdzięczna za przesłanie zdjęć i jakichkolwiek dodatkowych informacji na temat tego projektu na mój adres : paulina.plachno@gmail.com Piękny projekt :) Pozdrawiam, Paulina

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Wszystkie zdjęcia z realizacji naszych projektów jakie otrzymaliśmy od inwestorów znajdują się tutaj https://www.dobredomy.pl/projekty/zdjecia-z-realizacji/ bądź w dziennikach budowy na forum http://forum.dobredomy.pl/forum/41-dzienniki-budowy/.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jesteśmy z mężem zainteresowani projektem domu. Jednakże chcielibyśmy zobaczyć dom w realizacji. Czy mają może Państwo jakieś zdjęcia zrealizowanego tego projektu klientów. Proszę o ich wysłanie na maila: koniecznamarlena@o2.pl

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jesteśmy z mężem zainteresowani projektem domu. Jednakże chcielibyśmy zobaczyć dom w realizacji. Czy mają może Państwo jakieś zdjęcia zrealizowanego tego projektu klientów. Proszę o ich wysłanie na maila: koniecznamarlena@o2.pl Z góry dziękuję Pozdrawiam

Witam

Niestety nie posiadamy obecnie zdjęć z realizacji budowy domu Artemis. Proszę próbować szukać informacji na różnych forach budowlanych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam. Jestem zainteresowany zakupem projektu. Bardzo proszę o przesłanie  ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego do stanu surowego zamkniętego i deweloperskiego oraz zwymiarowanych rzutów i przekrojów wraz z zaznaczonymi ścianami nośnymi dla projektu Artemis.

Całość proszę przesłać na adres e-mail cwilk1@op.pl za co z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany zakupem projektu. Bardzo proszę o przesłanie  ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego do stanu surowego zamkniętego i deweloperskiego oraz zwymiarowanych rzutów i przekrojów wraz z zaznaczonymi ścianami nośnymi dla projektu Artemis.

Całość proszę przesłać na adres e-mail cwilk1@op.pl za co z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojciech

Witam serdecznie! Bardzo zainteresował mnie ten projekt, jednak brakuje w nim pralni. Czy mają Państwo propozycję jak uzupełnić ten projekt o takie pomieszczenie (lub wskazać podobny projekt). Pomieszczenie gospodarcze za garażem nie wchodzi w grę, ponieważ pełniłoby funkcję kotłowni (paliwo stałe). Jaki układ względem stron świata odnośnie tego projektu Państwo proponują? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Bardzo zainteresował mnie ten projekt, jednak brakuje w nim pralni. Czy mają Państwo propozycję jak uzupełnić ten projekt o takie pomieszczenie (lub wskazać podobny projekt). Pomieszczenie gospodarcze za garażem nie wchodzi w grę, ponieważ pełniłoby funkcję kotłowni (paliwo stałe). Jaki układ względem stron świata odnośnie tego projektu Państwo proponują? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Witam. 

Miejsce na pralnie można wygospodarować kosztem części łazienki i pokoju na parterze, lub przenosząc drzwi do pokoju, tak żeby wejście było dostępne z salonu, wówczas można zaadaptować część hallu na pralnię połączoną z łazienką.

Ścianę frontową najlepiej sytuować na północ. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Michał

Witam, Tak jak kolega powyżej. Proszę o przesłanie maksymalnej ilości informacji związanych z tym projektem na addres michauek_a@wp.pl . Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość

Witam serdecznie.

Proszę o przesłanie na maila - monikadyki@gmail.com, szczegółowych rysunków (wymiary poszczególnych pomieszczeń) projektu Artemis, jeśli to możliwe prosiłabym również o wstępne kosztorysy.

pozdrawiam,

Monika Dyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Proszę o przesłanie na maila - monikadyki@gmail.com, szczegółowych rysunków (wymiary poszczególnych pomieszczeń) projektu Artemis, jeśli to możliwe prosiłabym również o wstępne kosztorysy.

pozdrawiam,

Monika Dyki

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...