Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Maciek

Witam serdecznie,

 

Czy ja również mógłbym prosić o szczegółowe rysunki projetu. Szczerze mówiąc wybieramy między Miko, Niną, i Artemisem ale najbardziej jesteśmy za tym projektem. Śmiało można wysyłać max informacji jakie udalo Wam się opracować na temat tego projektu. Pozdrawiam.

 

maciek.m.olejnik@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Czy ja również mógłbym prosić o szczegółowe rysunki projetu. Szczerze mówiąc wybieramy między Miko, Niną, i Artemisem ale najbardziej jesteśmy za tym projektem. Śmiało można wysyłać max informacji jakie udalo Wam się opracować na temat tego projektu. Pozdrawiam. maciek.m.olejnik@gmail.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja również prosze o podesłanie szczegółowych informacji i rysunków projektów Artemis i Artemis 2. Czy jest możliwość zaadaptowania garaży na sypialnię z dużą garderobą wg koncepcji "dzieci na górze/rodzice na dole". Kapitalne projekty warte uwagi

 

rwilkiel@wp.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również prosze o podesłanie szczegółowych informacji i rysunków projektów Artemis i Artemis 2. Czy jest możliwość zaadaptowania garaży na sypialnię z dużą garderobą wg koncepcji "dzieci na górze/rodzice na dole". Kapitalne projekty warte uwagi

 

rwilkiel@wp.pl 

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe. Zmiana garażu na pomieszczenia mieszkalne jest możliwa. Taką zmianę może wprowadzić architekt na etapie adaptacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Zainteresowany

Witam, czy jest ten projekt w wersji powierzchni użytkowej ok 100 m2? Lub czy można ten projekt zmienić do mniej więcej takije powierzchni? Jaki jest koszt takiej zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest ten projekt w wersji powierzchni użytkowej ok 100 m2? Lub czy można ten projekt zmienić do mniej więcej takije powierzchni? Jaki jest koszt takiej zmiany?

Witam, nie posiadamy pomniejszonej wersji Artemisa. Pomniejszenie domu można zaprojektować na etapie adaptacji. Wybrany przez Państwa architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

By uzyskać wycenę zmian proszę o przesłanie maila z zapytaniem na adres info@dobredomy.pl. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Paulina

Dzień dobry, również poproszę wszystkie informacje związane z tym projektem na adres k.paulina1@gmail.com Pozdrawiam!
Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe. Pozdrawiam

Podałam zły adres mailowy, poprosilabym przeslanie na ten k.paulina91@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

również interesuje mnie ten projekt. Mógłbym prosić o podobne materiały jak poprzedniczka tj. rysunki szczególowe i jakieś zestawienie kosztów? Mój adres email: rafal.kowalski44@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...