Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam się z prośbą o przesłanie na maila michal.osses13@wp.pl szczegółowych informacji dotyczących projektu Artemis I. Zależy mi głównie na szczegółowych rzutach z dokładnymi wymiarami, zestawieniu materiałów. Czy dom można dostosować do pieca na pellet, biomasę? Z góry dziękuję.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Proszę o przesłanie rysunków z wymiarami, kosztorysu oraz zestawienie materiałów budowlanych. Proszę o informację czy można podpiwniczyć ten budynek choć częściowo. Mój adres arturbach@onet.eu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy moge prosić o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysu oraz materiałów budowlanych. Mój adres to mateusz_dabrowski@op.pl Pozdrawiam

 

Witam. Proszę o przesłanie rysunków z wymiarami, kosztorysu oraz zestawienie materiałów budowlanych. Proszę o informację czy można podpiwniczyć ten budynek choć częściowo. Mój adres arturbach@onet.eu. Pozdrawiam

 

Dzień dobry, materiały i odpowiedzi zostały wysłane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Fajny projekt tylko ten dach nad garażem wydaje mi się kłopotliwy w prawidłowym wykonaniu. Jakie zabezpieczenia są przewidziane przed cieknącym dachem w garażu.

 

Dzień dobry,

W projekcie zastosowano nad garażem stropodach pełny niewentylowany, wierzchnią warstwę pokrycia zaprojektowano z folii EPDM klejonej na zakład. Stropodachy są zawsze miejscami, które wymagają szczególnej staranności wykonawczej. Obecnie stosowane technologie i materiały umożliwiają wykonanie szczelnego i trwałego pokrycia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Małgosia

Dzień dobry,

fantastyczny projekt, bardzo mi się podoba chcielibyśmy zacząć jego budowę na wiosnę, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysu i materiałów budowlanych dla Artemis-LUSTRO na adres- malgorzata.cieloszczyk@wp.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

fantastyczny projekt, bardzo mi się podoba chcielibyśmy zacząć jego budowę na wiosnę, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysu i materiałów budowlanych dla Artemis-LUSTRO na adres- malgorzata.cieloszczyk@wp.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Witam serdecznie. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysu oraz zestawienie materiałów budowlanych. Chcielibyśmy zacząć budowę tego domu w tym roku bardzo nam się podoba, jest w nim wszystko co chcemy. Mój adres grzes25023@wp.pl Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, kosztorysu oraz zestawienie materiałów budowlanych. Chcielibyśmy zacząć budowę tego domu w tym roku bardzo nam się podoba, jest w nim wszystko co chcemy. Mój adres grzes25023@wp.pl Pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Weronika

Witam,

Rówienież zastanawiam się nad budowa tego domu. Czy istnieje możliwość przesłania szczegółowych rysunków, kosztorysu oraz materiałów budowlanych. Mój email weronikajaworska@o2.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz

Witam, zastanawiam się nad budowa tego domu. Czy istnieje możliwość przesłania szczegółowych rysunków, kosztorysu oraz materiałów budowlanych. Mój email m.pietrzyk91@gmail.com Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam, bardzo podoba mi się ten projekt, czy dla unowocześnienia jego wyglądu można zrezygnować ze wszystkich nawisów połaci dachowych poza ściany ? Zastosować dach bez okapów tak jak w państwa projekcie Vidia ? Prosiłbym również o przesłanie wszystkich materiałów dodatkowych jakie państwo udostępnianie do tego projektu Artemis odbicie lustrzane na adres: zolw82@o2.pl

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo podoba mi się ten projekt, czy dla unowocześnienia jego wyglądu można zrezygnować ze wszystkich nawisów połaci dachowych poza ściany ? Zastosować dach bez okapów tak jak w państwa projekcie Vidia ? Prosiłbym również o przesłanie wszystkich materiałów dodatkowych jakie państwo udostępnianie do tego projektu Artemis odbicie lustrzane na adres: zolw82@o2.pl

Z góry dziękuję

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Witam

Czy istnieje możliwość wykonania garażu dwustanowiskowego i zmknięcia powierzchni nad salonem aby wygospodarować dodatkowy pokój na górze i pralnię?

Bardzo proszę o przesłanie kosztorysu budowy i materiałów bardziej szczegółowych jeżeli są dostępne. pawel@gares.pl

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...