Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, a kiedy bd można liczyć na standardy nf40, nf15 tego projektu ? żeby uzyskać dofinansowanie ? tak samo chodzi mi o projekt Kordelia. Pozdrawiam

Witam

Istnieje możliwość dostosowania niemal każdego projektu domu do standardów NF15 czy NF40.

Stworzenie takiego projektu musi się odbyć kompleksowo.

Konieczne będzie przeanalizowanie warunków lokalnych, możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii, właściwego usytuowania budynku na działce itp.

Taka analiza pozwoli na adekwatne decyzje dotyczące zmian w zastosowaniu materiałów czy zwieszeniu np. grubości izolacji, wprowadzeniu odpowiednich instalacji czy zmiany projektowanych na bardziej wydajne itp.

Taki projekt jest więc zawsze przygotowywany indywidualnie.

Przygotowanie projektu o podwyższonych parametrach dotyczących energooszczędności można zlecić naszej pracowni lub architektowi adaptującemu.

Proszę o zapoznanie się z bardziej szczegółowymi informacjami umieszczonymi  na naszej stronie internetowej:

https://www.dobredomy.pl/informacje/projekt-z-doplata-nf40/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Artemis. Czy jest możliwość zamiany łazienki na górze z pokojem od przodu 11, 1m oraz czy jest możliwość wykorzystania dachu garażu jako tarasu z wyjściem z pokoju 13,1m od przodu poszerzając zadaszenie nad wejściem.

Witam

Istnieje możliwość takiej zmiany funkcji pomieszczeń. Potrzebne będą  przy tym zmiany w projektach instalacyjnych oraz doprojektowanie wentylacji dla łazienki w nowej lokalizacji.

Jest również możliwość zaadaptowania dachu garażu na taras. Faktycznie  konieczne będzie poszerzenie daszku nad wejściem.

W tej chwili jest on wysunięty na 60cm.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zainteresowany projektem z garażem dwusatnowiskowym Artemis II w odbiciu lustrzanym.

Proszę o wysłanie rysunków z wymiarami na adres: krzysieksleczka@interia.pl

Witam

 

Aktualnie kończymy opracowanie dokumentacji dla projektu Artemis II - powinna być gotowa na koniec przyszłego tygodnia. Wtedy też będziemy mogli udostępnić do niego szczegółowe rysunki.

Proszę więc o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl na koniec przyszłego tygodnia w celu uzyskania szczegółowych rysunków

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem zainteresowany projektem Artemis z garażem jednostanowiskowym. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz jeśli posiadacie kosztorysu stanu surowego zamkniętego. Mój adres to jakubwalas@yahoo.co.uk

 

Z góry dziękuję

 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, poproszę również o wszystkie materiały dodatkowe, które udostępniacie Państwo do tego projektu- interesuje mnie odbicie lustrzane - rysunki, kosztorys. Można jakoś nawiązać kontakt z kimś, kto buduje/wybudował ten dom? Mój adres: ulapop@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, poproszę również o wszystkie materiały dodatkowe, które udostępniacie Państwo do tego projektu- interesuje mnie odbicie lustrzane - rysunki, kosztorys. Można jakoś nawiązać kontakt z kimś, kto buduje/wybudował ten dom? Mój adres: ulapop@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Kontaktu z osobami budującymi dom można szukać poprzez różne fora internetowe o tematyce budowlanej.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłanie szczegółowych rysunków (rzuty, przekroje z wymiarami), zestawienia materiałów i kosztorysu domu Artemis w odbiciu lustrzanym. Mój adres: artur7828@gmail.com

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry , jestem bardzo zainteresowana projektem domu Artemis . Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz jeśli posiadacie kosztorysu stanu surowego zamkniętego, podaje adres mailowy asia.kruczkowska@wp.pl. Dziękuje i Pozdrawiam :) Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłanie szczegółowych rysunków (rzuty, przekroje z wymiarami), zestawienia materiałów i kosztorysu domu Artemis w odbiciu lustrzanym. Mój adres: artur7828@gmail.com

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry , jestem bardzo zainteresowana projektem domu Artemis . Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz jeśli posiadacie kosztorysu stanu surowego zamkniętego, podaje adres mailowy asia.kruczkowska@wp.pl. Dziękuje i Pozdrawiam :) Joanna

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Czy można zrezygnować z pokoju/gabinetu na parterze, łącząc go z salonem? Czy ścianę pomiędzy salonem a gabinetem można usuną,ć ewentualnie zostawiając słup podtrzymujący lub wąską ściankę na jakiś mebel, TV lub półki? Czy można prosić o rysunki szczegółowe domu Artemis? ells49@vp.pl

Pozdrawiam

Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy można zrezygnować z pokoju/gabinetu na parterze, łącząc go z salonem? Czy ścianę pomiędzy salonem a gabinetem można usuną,ć ewentualnie zostawiając słup podtrzymujący lub wąską ściankę na jakiś mebel, TV lub półki? Czy można prosić o rysunki szczegółowe domu Artemis? ells49@vp.pl

Pozdrawiam

Ela

Witam

Materiały w raz z odpowiedzią prześlę na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy można zrezygnować z pokoju/gabinetu na parterze, łącząc go z salonem? Czy ścianę pomiędzy salonem a gabinetem można usuną,ć ewentualnie zostawiając słup podtrzymujący lub wąską ściankę na jakiś mebel, TV lub półki? Czy można prosić o rysunki szczegółowe domu Artemis? ells49@vp.pl Pozdrawiam Ela
Witam Materiały w raz z odpowiedzią prześlę na podany adres mailowy.   Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...