Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów (m.in. strop na garażem), zestawienia materiałów oraz innych dostępnych informacji na temat tego projektu na adres krzysztofwie@yahoo.pl, oraz jakie są koszty modyfikacji projektu np. (usunięcie okna trójkątnego -salon, komina do zewnętrznego kominka oraz inne, zmiana matriału na Porotherm 44P+W). Interesuje mnie również czy jest możliwość zaadoptowania powierzchni nad garażem na taras.

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Szpila

Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, zestawienia materiałów oraz innych dostępnych informaji na temat tego projektu na adres grava1@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Witam czy mogę prosić jeszcze raz o przesłanie szczegółowych rzutów, zestawienia materiałów na adres a.j.pradela@gmail.com, ponieważ nic nie dostałam. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Gość Katarzyna Biel

Witam, bardzo proszę o szczególowe rysunki na maila katarzynabochenska@gmail.com. Bardzo interesuje mnie szerokość salonu, poniewaz ze zdjęć wydaje mi sie, że jest wąski. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o szczególowe rysunki na maila katarzynabochenska@gmail.com. Bardzo interesuje mnie szerokość salonu, poniewaz ze zdjęć wydaje mi sie, że jest wąski. pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Godzinę temu, Gość Przemek napisał:

Witam, czy można prosić‡ o przesłanie szczegółowych rysunków,zestawienia materiałów i kosztorysu budowy domu na maila przemek2389@interia.pl.? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...