Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Kasia

Witam,uważam, że projekt domu Artemis jest bardzo ciekawy, bryła budynku również jest interesująca, niestandardowa . Mam jednak pytanie czy byłaby możliwość wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia w domu na pralnie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylwia

piękne te ostatnie Państwa projekty: Alex, Arystoteles a teraz Artemis. Gratuluję!!! Szukam domu właśnie w takich klimatach z pięknym tarasem. Może mają Państwo w planach stworzenie projektu z takim pięknym tarasem z kominkiem ale z boku??? Większość projektów ma piękne tarasy z tyłu a właściciele działek jednocześnie szerokich i płytkich nie mają w czym wybierać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,uważam, że projekt domu Artemis jest bardzo ciekawy, bryła budynku również jest interesująca, niestandardowa . Mam jednak pytanie czy byłaby możliwość wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia w domu na pralnie.?

WItam

Można przeprojektować strefę wejściową, zmniejszając spiżarnię i robiąc wejście do holu od strony kuchni, rezygnując z kawałka holu i szafy po lewej stronie od wejścia, doprojektować niewielkie pomieszczenie przytulone do schodów.

 

Ewentualnie na poddaszu podzielić łazienkę, i część zaadaptować na pralnię, która miałaby dostep do tarasu, a wejście z łazienki, która przez to nie miałaby niestety okna.

 

Jest jeszcze opcja przeprojektowania garderoby na poddaszu na pralnię, w tym przypadku należałoby również przeprojektować wejście do sypialni.

 

Można również z dużej sypialni wydzielić korytarzyk, z którego byłby dostęp oddzielnie  do garderoby, łazienki oraz do pralni wydzielonej z łazienki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kiedy będzie dostępny kosztorys budynku?

Witam

Artemis jest naszym nowym projektem, aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Czas oczekiwania na dokumentację do niego wynosi około 6 tygodni o momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będziemy mogli zlecić przygotowanie dla niego wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne te ostatnie Państwa projekty: Alex, Arystoteles a teraz Artemis. Gratuluję!!! Szukam domu właśnie w takich klimatach z pięknym tarasem. Może mają Państwo w planach stworzenie projektu z takim pięknym tarasem z kominkiem ale z boku??? Większość projektów ma piękne tarasy z tyłu a właściciele działek jednocześnie szerokich i płytkich nie mają w czym wybierać. Pozdrawiam

Witam

Dziękujemy za uznanie dla naszych projektów. W najbliższym czasie ( w przeciągu dwóch miesięcy) spróbujemy zaprojektować dom w takim stylu, z garażem z boku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o szczegółowe rysunki również dla tego projektu? Adres: olapieniazek@wp.pl

Witam

Artemis jest naszym nowym projektem, aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do niego wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będziemy mieć szczegółowe rysunki dla projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam :)

 

Mogłabym otrzymać na maila szczegółowe rysunki tego projektu? (aagata.bernacka.91@gmail.com) Odkąd go zobaczyłam tak mi się spodobał, że cały czas o nim myślę i chcę znać jak najwięcej szczegółów :) Musimy wybrać projekt najpóźniej do maja, ale chyba wreszcie znaleźliśmy ten idealny :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mogłabym otrzymać na maila szczegółowe rysunki tego projektu? (aagata.bernacka.91@gmail.com) Odkąd go zobaczyłam tak mi się spodobał, że cały czas o nim myślę i chcę znać jak najwięcej szczegółów :) Musimy wybrać projekt najpóźniej do maja, ale chyba wreszcie znaleźliśmy ten idealny :)

 

Pozdrawiam

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowania dokumentacji projektowej dla domu Artemis. Powinien on być gotowy w połowie kwietnia 2015r. Wówczas będziemy mogli udostępnić szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...