Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór ponownie, być może nie za dokładnie zadałem pytanie odnośnie mego zagadnienia na temat wyjścia z holu na taras. chciał bym w tym projekcie zaadoptować dach garażu na dodatkowy duży taras, i zastanawiam się, czy można zrobić na niego wyjście z holu, naj chętniej wiz a wiz okien dachowych. z góry dziękuje i pozdrawiam!

Witam

Nasza odpowiedź nie była zbyt precyzyjna.

Można zastosować rozwiązanie podobne jak w domu Arystoteles - doprojektować lukarnę, przenieść klatkę schodową w dól lub w górę (patrząc na rzut)  jednocześnie pomniejszając pokój lub rezygnując z garderoby.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Zuza

Czy możliwe jest okno dachowe w sypialni? Mam na myśli pokój z garderobą na górze... Porównuje ten projekt z Alex'em i tamten jest chyba niższy? Szczerze mówiąc bardziej mi się podoba ale chyba Artemisa nie można ciut 'obniżyć'? Porównuje te dwa projekty patrząc od frontu..

Zuza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest okno dachowe w sypialni? Mam na myśli pokój z garderobą na górze... Porównuje ten projekt z Alex'em i tamten jest chyba niższy? Szczerze mówiąc bardziej mi się podoba ale chyba Artemisa nie można ciut 'obniżyć'? Porównuje te dwa projekty patrząc od frontu..

Zuza

Witam

Możliwe jest na etapie adaptacji projektu doprojektowanie okna dachowego w sypialni.

Dom Alex jest o 20cm niższy od domu Artemis - wynika to z różnych kątów nachylenia dachu. Oczywiście można dokonać odpowiednich zmian w domu Artemis, aby zmniejszyć jego wysokość, jednak będzie to ingerencja w konstrukcję budynku, co pociągnie za sobą odpowiednie koszty naniesienia zmian.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

a czy jest możliwość zamiany miejscami kuchni i spiżarni z pokojem i łazienką (łazienka np. mniej więcej na miejscu stołu i krzeseł, które są pomiędzy kuchnią a pokojem)?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, a czy jest możliwość zamiany miejscami kuchni i spiżarni z pokojem i łazienką (łazienka np. mniej więcej na miejscu stołu i krzeseł, które są pomiędzy kuchnią a pokojem)? Pozdrawiam.

Witam

Istnieje możliwość takiej zmiany w układzie pomieszczeń.

Wprowadzenie zmian można zlecić naszej pracowni lub projektantowi, który zajmie się adaptacją projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Czy jest możliwość uzyskania od Państwa zestawienia materiałów wraz z ilościami potrzebnymi do budowy stanu surowego zamkniętego jeśli tak poproszę o przesłanie na adres eliasz1982@wp.pl

Dziękuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w tym projekcie zaprojektowana jest wentylacja mechaniczna? Czy trzeba dokupić projekt rekuperacji osobno? Pozdrawiam

Witam

Wraz z projektem otrzyma Pan ogólny schemat wentylacji mechanicznej dla przykładowych domów o różnych wielkościach. Projekt dla konkretnego domu można zamówić odpłatnie w cenie 500PLN netto.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...