Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janek

Witam

Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości - do końca przyszłego tygodnia powinniśmy zamieścić na stronie www wizualizacje domu Artemis z garażem dwustanowiskowym.

 

Pozdrawiam

 

Czy dostępne są już rysunki szczegółowe dla tego wariantu ( janekqwerty12@o2.pl )? Zmiana polegała będzie tylko na poszerzeniu pomieszczenia (o ile cm?) czy również na zmianie kształtu dachu?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 464
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rysunki szczegółowe do projektu Artemis z dwustanowiskowym garażem nie są gotowe, gdyż projekt jest jeszcze w fazie koncepcji. Dokumentacja techniczna zacznie być przygotowywana po zamówieniu projektu przez pierwszego Klienta.

Czas oczekiwania na Projekt od ewentualnego zamówienia to 5-6 tygodni. Wizualizacje koncepcji z dwustanowiskowym garażem pojawią się na stronie do końca tego tygodnia. Wersja z dwustanowiskowym garażem będzie różniła się tylko szerokością garażu (teraz szerokość to 3,26m, w wersji na dwa auta to ok. 6,00m). Konstrukcja dachu nie ulegnie zmianie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy istnieje mozliwość adaptacji tego projektu do  technologii drewnianej, szkieletowej lub prefabrykowanej z keramzytu?

 

pozdrawiam

Witam

O możliwość realizacji projektu w innej technologii niż ta zaprojektowana (tradycyjna murowana) należy dopytywać w firmie, które oferuje dane rozwiązanie technologiczne.

Polecam kontakt z firmą:

 

WOLF SYSTEM Sp. z o.o.

Grzegorz Niewitała

Tel: +48 600 104 130

grzegorz.niewitala@wolfsystem.pl

www.wolfhaus.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz K

Dobry wieczór, bardzo interesuje mnie ten projekt, do ideału brakuje mi tylko wyjścia na taras(dach garażu) z holu na poddaszu. czy jest możliwość wstawienia lukarny na przeciw okien dachowych nad jadalnią. mniej więcej , takiej jak w łazience projektu ARYSTOTELES ? rozumiem ,ze konieczna jest przeróbka schodów, tylko kosztem czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, bardzo interesuje mnie ten projekt, do ideału brakuje mi tylko wyjścia na taras(dach garażu) z holu na poddaszu. czy jest możliwość wstawienia lukarny na przeciw okien dachowych nad jadalnią. mniej więcej , takiej jak w łazience projektu ARYSTOTELES ? rozumiem ,ze konieczna jest przeróbka schodów, tylko kosztem czego?

Witam

Można powiększyć lukarnę która jest przy łazience na poddaszu. Zmniejszając łazienkę otrzymujemy przejście do ściany wewnętrznej z holu, gdzie możemy zlokalizować wyjście na taras. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomtyl

Witam

O możliwość realizacji projektu w innej technologii niż ta zaprojektowana (tradycyjna murowana) należy dopytywać w firmie, które oferuje dane rozwiązanie technologiczne.

Polecam kontakt z firmą:

 

WOLF SYSTEM Sp. z o.o.

Grzegorz Niewitała

Tel: +48 600 104 130

grzegorz.niewitala@wolfsystem.pl

www.wolfhaus.pl

 

Pozdrawiam

 

 

Dziękuję za odpowiedź. Korzystając z okazji chciałem się spytać, jak rozumieć w kosztorysie "stan wykończony". Czy to  jest stan deweloperski czy też jakiś  szacunkowy, uśredniony lub minimalny koszt wybudowania i wykończenia (w znaczeniu również wyposażenia) domu? Pytanie może głupie, ale w tematyce projektów domów jestem jeszcze "zielony".

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz K

Dobry wieczór ponownie, być może nie za dokładnie zadałem pytanie odnośnie mego zagadnienia na temat wyjścia z holu na taras. chciał bym w tym projekcie zaadoptować dach garażu na dodatkowy duży taras, i zastanawiam się, czy można zrobić na niego wyjście z holu, naj chętniej wiz a wiz okien dachowych. z góry dziękuje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Korzystając z okazji chciałem się spytać, jak rozumieć w kosztorysie "stan wykończony". Czy to  jest stan deweloperski czy też jakiś  szacunkowy, uśredniony lub minimalny koszt wybudowania i wykończenia (w znaczeniu również wyposażenia) domu? Pytanie może głupie, ale w tematyce projektów domów jestem jeszcze "zielony".

 

pozdrawiam

Witam

Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje wykończenie ścian i sufitów (gładzie lub płyty g-k i dwukrotne malowanie) wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek ( parkiet a w łazienkach płytki), wykonanie i wykończenie balkonów ( płytki na posadzkach, balustrady), stolarkę wewnętrzną oraz wykonanie schodów wewnętrznych.

Podane przez nas wyceny wykonane są w oparciu o szczegółową dokumentację projektową, a nie na podstawie szacunkowych przeliczników.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...