Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Elżbieta

Witam serdecznie. czy jest możliwość powiększenia pomieszczenia gospodarczego, tak żeby ściana na której znajdują się drzwi zewnętrzne była w linii prostej ze ścianą pokoju? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Ile wyniosła by zmiana szerokości garażu o 1,5 m i czy byłaby możliwa chodzi mi o cenę zmiany w projekcie niestety mam za wąską działkę na garaż 2 stanowiskowy szer 21,5 a chciałbym więcej miejsca

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Uprzejmie proszę o przesłanie na adres tczubak88@gmail.com zestawienia materiałów wraz z ilościami potrzebnymi do budowy stanu surowego zamkniętego. Jedno mnie martwi, a mianowicie łazienka na poddaszu w kształcie prostokątu, ciężko będzie tam wprowadzić brodzik do kąpieli... szerokość łazienki to około 2m, martwie się, że będę się przeciskał. Czy istnieje jakaś inna możliwość tak aby łazienka była w kształcie kwadratu? Może powiększenie garderoby? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. czy jest możliwość powiększenia pomieszczenia gospodarczego, tak żeby ściana na której znajdują się drzwi zewnętrzne była w linii prostej ze ścianą pokoju? 

Witam

Zaproponowana przez Panią zmiana technicznie możliwa jest do zrealizowania. Najlepiej nanieść ją na projekt na etapie jego adaptacji. Nasza Pracownia wystawi bezpłatną zgodę na jej realizację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ile wyniosła by zmiana szerokości garażu o 1,5 m i czy byłaby możliwa chodzi mi o cenę zmiany w projekcie niestety mam za wąską działkę na garaż 2 stanowiskowy szer 21,5 a chciałbym więcej miejsca Pozdrawiam

Witam

Garaż można poszerzyć na etapie adaptacji projektu - koszt takiej zmiany ustala się z architektem adaptującym. Nasza Pracowania bezpłatnie udzieli zgodę na jej wprowadzenie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Uprzejmie proszę o przesłanie na adres tczubak88@gmail.com zestawienia materiałów wraz z ilościami potrzebnymi do budowy stanu surowego zamkniętego. Jedno mnie martwi, a mianowicie łazienka na poddaszu w kształcie prostokątu, ciężko będzie tam wprowadzić brodzik do kąpieli... szerokość łazienki to około 2m, martwie się, że będę się przeciskał. Czy istnieje jakaś inna możliwość tak aby łazienka była w kształcie kwadratu? Może powiększenie garderoby? Pozdrawiam

Witam

Odpowiedź prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, uprzejmie proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i kosztorysu na adres martarz@o2.pl. Mam nadzieję, że te informacje pozwolą nam na dokonanie ostatecznego wyboru! Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestemym zainteresowany tym projektem. Bardzo ładny projekt. Kwestia dodatkowego pomieszczenia byla już przytaczana na forum. Czy nie dało by się zaprojektować owego pomieszczenia nad garażem. Czy jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestemym zainteresowany tym projektem. Bardzo ładny projekt. Kwestia dodatkowego pomieszczenia byla już przytaczana na forum. Czy nie dało by się zaprojektować owego pomieszczenia nad garażem. Czy jest to możliwe?

Witam

Tego typu zmiana jest bardziej skomplikowana i wpłynie na charakter budynku. Jego kształt będzie bardziej podobny do projektu np. Marlena.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...