Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 464
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Witam!

Jestem zainteresowana projektem Artemis II.  Chciałabym zapytać, czy jest możliwość przesunięcia ściany pokoju na parterze w stronę tarasu (wyrównanie) kosztem usuniętych kominków, których nie potrzebujemy. Zwiększyłoby to powierzchnię pokoju. Dodatkowo, chcielibyśmy przesunąć wejście, aby powiększył się wiatrołap (w celu zmieszczenia tam szafy). I najważniejsze pytanie, zauważyłam, że wiele osób narzeka na wąskie i strome schody w tym projekcie. Czy rzeczywiście tak jest? Jeśli tak, to czy istnieje możliwość, aby je trochę rozszerzyć? Np przesunąć w stronę drzwi wejściowych. 

Poproszę o wszelkie dostępne dla osób zainteresowanych matreriały i rysunki szczegółowe: justyna.alicja.dabrowska@gmail.com

Mam prośbę do forumowiczów. Martwi mnie trochę łazienka na dole. Czy schody nad nią mocno zabierają przestrzeń? Czy może ktoś wysłać zdjęcie tej łazienki albo jakiś jej projekt? 

Czy ktoś z Państwa buduje/wybudował dom Artemis bądź Artemis II w łódzkim? 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Justyna Alicja napisał:

Witam!

Jestem zainteresowana projektem Artemis II.  Chciałabym zapytać, czy jest możliwość przesunięcia ściany pokoju na parterze w stronę tarasu (wyrównanie) kosztem usuniętych kominków, których nie potrzebujemy. Zwiększyłoby to powierzchnię pokoju. Dodatkowo, chcielibyśmy przesunąć wejście, aby powiększył się wiatrołap (w celu zmieszczenia tam szafy). I najważniejsze pytanie, zauważyłam, że wiele osób narzeka na wąskie i strome schody w tym projekcie. Czy rzeczywiście tak jest? Jeśli tak, to czy istnieje możliwość, aby je trochę rozszerzyć? Np przesunąć w stronę drzwi wejściowych. 

Poproszę o wszelkie dostępne dla osób zainteresowanych matreriały i rysunki szczegółowe: justyna.alicja.dabrowska@gmail.com

Mam prośbę do forumowiczów. Martwi mnie trochę łazienka na dole. Czy schody nad nią mocno zabierają przestrzeń? Czy może ktoś wysłać zdjęcie tej łazienki albo jakiś jej projekt? 

Czy ktoś z Państwa buduje/wybudował dom Artemis bądź Artemis II w łódzkim? 

Pozdrawiam!

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić takie zmiany do projektu, są na to dwa sposoby. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie. W projekcie zaprojektowano schody bez spocznika- mogą wydawać się przez to strome. Zmiana schodów na schody ze spocznikiem wymagałaby przeprojektowania układu funkcjonalnego na poddaszu. Szerokość schodów projektowana jest według warunków i naszym zdaniem wystarczająca do swobodnego poruszania się. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość pytanie

Witam,

Bardzo podoba nam się ten projekt. Przy można zobaczyć rzut rozmieszczenia pomieszczeń parteru i poddasza? Od tego uzależniamy podjęcie decyzji o zakupie. (mgodz13@wp.pl)

Z góry dziękuję

Klientka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość pytanie napisał:

Witam,

Bardzo podoba nam się ten projekt. Przy można zobaczyć rzut rozmieszczenia pomieszczeń parteru i poddasza? Od tego uzależniamy podjęcie decyzji o zakupie. (mgodz13@wp.pl)

Z góry dziękuję

Klientka

Dzień dobry, rysunki zostały wysłane ponownie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Gość Artemis

Dzień  Dobry

Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych informacji projektu . Jak długo czeka się na projekt ?  Czy można zrezygnować z grilla na tarasie ? Czy można zrobić piwnice pod garazem ? lub czy można powiekszyć pomieszczenie gospodarcze . dorota.biesek @vp.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...