Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Słoneczko II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 451
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość PRZEMEK

Witam serdecznie, jestem zainteresowany projektem Słoneczko II. Czy mogę otrzymać zestawienie materiałów i ogólny kosztorys dla tego projektu na adres Przemek2225@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Brzozowski

Witam serdecznie, jestem zainteresowany projektem Słoneczko II. Czy mogę otrzymać zestawienie materiałów i ogólny kosztorys dla tego projektu na adres brzozowski1703@wp.pl.

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość magda.t

Witam ponownie,

czy ktoś buduje Słoneczko w woj. łódzkim, wielkopolskim, świętokrzyskim, czy mazowieckim? Chcielibyśmy zobaczyć na "żywo" domek, a dokładnie jak się prezentuje wielkość pomieszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Michał

Witam serdecznie, jestem zainteresowany projektem Słoneczko II. Czy mogę otrzymać zestawienie materiałów i ogólny kosztorys dla tego projektu na adres : michal90herman@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam

Dzień dobry, również poproszę o zestawienie materiałów i kosztorys ogólny dla projektu Słoneczko II. Dziękuję i pozdrawiam annasadej@live.nl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

proszę o przesłanie kosztorysu wraz z zestawieniem materiałów: tgrabowicz@wp.pl

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

 

Tomasz

Dzień dobry,

W naszej ofercie mamy projekt Słoneczko II w wersji ze stropem drewnianym oraz gęstożebrowym Teriva. Którym jest Pan zainteresowany? Mogę Panu przesłać zestawienie materiałów, natomiast kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo odpłatne. Więcej informacji na ich temat uzyska Pan w Dziale Sprzedaży, tel. 71 352 04 40. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałam zapytać o projekt o konstrukcji drewnianej.Czy jest to możliwe i jaka byłaby różnica w budowie?Dziekuję

Dzień dobry,

nasza Pracownia projektuje domy w technologii tradycyjnej murowanej. Istnieje możliwość zmiany technologii budowy domu Słoneczko II. Nie mamy takiej wersji projektu i nie wprowadzamy takich zmian. Natomiast firma Wolf System może dla Pani przeprojektować budynek i postawić dom w technologii drewnianej szkieletowej. Można się z nimi skontaktować i poprosić o wycenę. Podaję kontakt: tel. +48 32  605 37 00, e-mail: mail@wolfsystem.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałam zapytać o projekt o konstrukcji drewnianej.Czy jest to możliwe i jaka byłaby różnica w budowie?Dziekuję
Dzień dobry, nasza Pracownia projektuje domy w technologii tradycyjnej murowanej. Istnieje możliwość zmiany technologii budowy domu Słoneczko II. Nie mamy takiej wersji projektu i nie wprowadzamy takich zmian. Natomiast firma Wolf System może dla Pani przeprojektować budynek i postawić dom w technologii drewnianej szkieletowej. Można się z nimi skontaktować i poprosić o wycenę. Podaję kontakt: tel. +48 32  605 37 00, e-mail: mail@wolfsystem.pl Pozdrawiam

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Dzien Dobry,

Nic z tego nie rozumiem. Otrzymałam od Państwa zestawienie domu Słoneczko II i on jest z IIkwartalu 2011 r, przepraszam ale mamy II kwartal 2016r. Nie można by tych danych uaktualnić chociaż dla potencjalnych kupujących?

Na II kwartał 2011r podajecie w przybliżeniu kosztorys 155.817zl stan zamknięty i 240.670zl stan wykończony.

Natomiast na stronie waszej internetowej gdy ktoś wchodzi zobaczyć projekt podajecie kwotę 116.000 stan wykończony met. Gospodarcza i 172.000 ceny uśrednione. I te ceny na stronie powinny być aktualne? Z wyliczenia materiałów i robocizny i instalacji, jak ktoś ma rozeznanie wychodzi jeszcze inna kwota.

Trochę to zamieszane i na pewno nie pomaga w dokonaniu wyboru.

Z poważaniem

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry,

Nic z tego nie rozumiem. Otrzymałam od Państwa zestawienie domu Słoneczko II i on jest z IIkwartalu 2011 r, przepraszam ale mamy II kwartal 2016r. Nie można by tych danych uaktualnić chociaż dla potencjalnych kupujących?

Na II kwartał 2011r podajecie w przybliżeniu kosztorys 155.817zl stan zamknięty i 240.670zl stan wykończony.

Natomiast na stronie waszej internetowej gdy ktoś wchodzi zobaczyć projekt podajecie kwotę 116.000 stan wykończony met. Gospodarcza i 172.000 ceny uśrednione. I te ceny na stronie powinny być aktualne? Z wyliczenia materiałów i robocizny i instalacji, jak ktoś ma rozeznanie wychodzi jeszcze inna kwota.

Trochę to zamieszane i na pewno nie pomaga w dokonaniu wyboru.

Z poważaniem

A.

Witam,

faktycznie, kosztorys do tego właśnie projektu jeszcze nie doczekał się aktualizacji. W celu dokładnego wyjaśnienia sytuacji proszę o bezpośredni kontakt z działem sprzedaży 071 35 20 440

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...