Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Słoneczko II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt domu Słoneczko II

 

 

 

Szczegółowy opis projektu domu Słoneczko II znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/sloneczkoII

 

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika 

 

 

 

Link do projektu: Projekt Słoneczko II

 

 

 

 

Link do zdjęć z realizacji: Realizacje Arkadia

 

 

 

Link do obrotu 3D: Obrót 3D Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 451
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Krzysztof

Witam!Bardzo mi się podoba tego typu domek.Cena robi wrażenie.

 

Chyba wrazenie negatywne...takie projekty sprzedawane sa (i lepsze takze) za ok 1200zl...

tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje dorysowanie piwnicy? Jestem ciekawa gdyż posiadanie takiej piwnicy jest bardzo przyjemne jeżeli chodzi o przechowywanie różnych konfitur czy warzyw i owoców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Mam taki domek :) z zewnatrz wydaje sie maly, ale w srodku miejsca jest opor.

 

Witam,

Zachęcam do umieszczania zdjęć domu Słoneczko II na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mam taki domek :) z zewnatrz wydaje sie maly, ale w srodku miejsca jest opor.

 

Gratuluję "Onej" :-) posiadania tegoż domku. Nam bardzo się on podoba.

Na 99 % jesteśmy zdecydowani na jego budowę.

Mam do "Onej" prośbę, czy mogłaby Pani ewentualnie wysłać nam kilka zdjęć na adres: nela.ko@wp.pl.

Zawsze realna realizacja zupełnie inaczej wygląda niż projekt na papierze. :-)

Dzięki za zrozumienie.

Pozdrawiam,

Nela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Paweł

Jest to prosty do wykonania dom ja nie jestem "budowlańcem"a większość prac wykonałem sam.Koszt budowy w moim przypadku nie przekroczył kosztorysu.Rozwiązania projektowe są proste i bardzo funkcjonalne.W 2010r. zakończyłem budowę, mieszka się wygodnie-polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to prosty do wykonania dom ja nie jestem "budowlańcem"a większość prac wykonałem sam.Koszt budowy w moim przypadku nie przekroczył kosztorysu.Rozwiązania projektowe są proste i bardzo funkcjonalne.W 2010r. zakończyłem budowę, mieszka się wygodnie-polecam.

 

Witam,

W takim razie zachęcam do umieszczenia zdjęć wykończonego domu na naszym forum. Zapewne zainteresują one innych jego użytkowników.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Justyna

Jest to prosty do wykonania dom ja nie jestem "budowlańcem"a większość prac wykonałem sam.Koszt budowy w moim przypadku nie przekroczył kosztorysu.Rozwiązania projektowe są proste i bardzo funkcjonalne.W 2010r. zakończyłem budowę, mieszka się wygodnie-polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
Gość marta

czy istnieje możliwość wprowadzenia zmiany w projekcie tak żeby do pomieszczenia gospodarczego było osobne wejście z zewnątrz? i ile taka zmiana by kosztowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje możliwość wprowadzenia zmiany w projekcie tak żeby do pomieszczenia gospodarczego było osobne wejście z zewnątrz? i ile taka zmiana by kosztowała?

 

Witam,

Zmiany w projekcie może nanieść architekt adaptujący, w ramach prac projektowych, adaptacyjnych. Proszę skontaktować się ze swoim architektem adaptującym. On powinien wycenić Pani zmiany adaptacyjne oraz określić termin, w jakim je wprowadzi.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Czy ktoś wybudował domek Słoneczko II w woj. Świętokrzyskim lub sąsiednich? Jeśli tak proszę o kontakt na adres danuta-62@wp.pl. Pozdrawiam wszystkich, dla których własny domek pozostaje na razie w sferze marzeń. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Gość
Czy ktoś wybudował domek Słoneczko II w woj. Świętokrzyskim lub sąsiednich? Jeśli tak proszę o kontakt na adres danuta-62@wp.pl. Pozdrawiam wszystkich, dla których własny domek pozostaje na razie w sferze marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy projekt uwzględnia zmiany , które weszły w życie od 01.01.2014roku tj. w zakresie parametrów energooszczędnościowych ?

Witam

Dokumentacja techniczna dla domu Słoneczko II , jak i do wszystkich naszych domów, dostosowana jest do nowych warunków technicznych mówiących o parametrach energetycznych budynku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...