Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

W projekcie Ametyst taras występuje na elewacji ogrodowej.Patrząc na elewację frontową nie mamy tu żadnego tarasu.

 

Pozdrawiam

Na mojej działce stałby wzdłuż od strony wjazdu czyli elewacją frontową byłaby ta boczna w projekcie. Warunki zabudowy dopuszczają szerokość elewacji frontowej do 13m, stąd moje pytanie, czy w takim wypadku liczymy taras czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej działce stałby wzdłuż od strony wjazdu czyli elewacją frontową byłaby ta boczna w projekcie. Warunki zabudowy dopuszczają szerokość elewacji frontowej do 13m, stąd moje pytanie, czy w takim wypadku liczymy taras czy nie ?

Witam

W takiej sytuacji taras wliczany jest do długości elewacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzystof

Dzień dobry, proszę o przesłanie na adres zak91@vp.pl zestawienia wszystkich materiałów, danych dotyczących kosztorysu, szczegółowych wymiarów pomieszczeń, przekrojów. Jednym słowem wszystkich materiałów które są mi państwa w stanie wysłać :) Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, proszę o przesłanie na adres zak91@vp.pl zestawienia wszystkich materiałów, danych dotyczących kosztorysu, szczegółowych wymiarów pomieszczeń, przekrojów. Jednym słowem wszystkich materiałów które są mi państwa w stanie wysłać :) Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr

witam serdecznie

Jestem zainteresowany zakupem projektu Ametyst.

Prosze o przesłanie szczegółowych danych t.j.rzutów ,przekrojów oraz kosztorysu  uwzgledniajac prace od stanu zero do stanu deweloperskiego

paczka0531@wp.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magda

Dzień dobry, proszę o przesłanie na adres mailowy jot.ef@poczta.fm zestawienia wszystkich materiałów, danych dotyczących kosztorysu, szczegółowych wymiarów pomieszczeń, przekrojów. Co mogę dostać to jestem chętna. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, proszę o przesłanie na adres mailowy jot.ef@poczta.fm zestawienia wszystkich materiałów, danych dotyczących kosztorysu, szczegółowych wymiarów pomieszczeń, przekrojów. Co mogę dostać to jestem chętna. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gutkowska Wioleta

Dzień dobry, proszę o przesłanie na adres mailowy wgutkowska@interia.pl zestawienia wszystkich materiałów, danych dotyczących kosztorysu, szczegółowych wymiarów pomieszczeń, przekrojów. Co mogę dostać to jestem chętna. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, proszę o przesłanie na adres mailowy wgutkowska@interia.pl zestawienia wszystkich materiałów, danych dotyczących kosztorysu, szczegółowych wymiarów pomieszczeń, przekrojów. Co mogę dostać to jestem chętna. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Witam, proszę o przesłanie zestawienia wszystkich materiałów, danych dotyczących kosztorysu, szczegółowych wymiarów pomieszczeń, przekrojów na adres kkasma@o2.pl . Z góry dziękuję. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna

Witam jestem zainteresowana kupnem tego projektu, proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, przekrojów i kosztorysu na adres justakapusta@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel

Witam jestem zainteresowany kupnem tego projektu, proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów na adres danielopiola89@gmail.com dziekuje serdecznie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...