Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry można prosić o przesłanie materiałów/kosztorysy do tego domu na e-mail: emilkakraj@interia.pl? Czy byłaby możliwość zmiany kąta nachylenia dachu do 35 i wydłużenie salonu o 1 metr? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry można prosić o przesłanie materiałów/kosztorysy do tego domu na e-mail: emilkakraj@interia.pl? Czy byłaby możliwość zmiany kąta nachylenia dachu do 35 i wydłużenie salonu o 1 metr? Z góry dziękuję.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

W sprawie zmian proszę o kontakt z architektami na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam pytanie czy była by opcja aby zamurować wnękę wejściową i przenieść tam kotłownie a w miejscu kotłowni zrobić wejście do domu, i również czy dało by sie podnieśc poddasze o 0,5 m (dawid.bed@wp.pl) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam pytanie czy była by opcja aby zamurować wnękę wejściową i przenieść tam kotłownie a w miejscu kotłowni zrobić wejście do domu, i również czy dało by sie podnieśc poddasze o 0,5 m (dawid.bed@wp.pl) . Pozdrawiam

Dzień dobry,

Tak, można wprowadzić takie zmiany na etapie adaptacji. Będzie to wymagało naszej zgody, którą wystawiamy pisemnie i bezpłatnie. Dlatego podczas zakupu projektu lub później, proszę nam to zgłosić.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję projektu - dom jest piękny! niestety dla mnie troszeczkę za mały jest możliwość powiększenia go o 20 m?

Witam. Zmiany w projekcie możne wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pani wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Jej koszt zależny będzie od tego w jaki sposób chciałaby Pani ten dom powiększyć.

W kwestii ewentualnej wyceny zmian prosimy o przesłanie zapytania mailowo na adres info@dobredomy.pl. W treści maila proszę dokładnie i jednoznacznie opisać zakres zmian (w przypadku bardziej skomplikowanych/ złożonych zmian warto załączyć szkic).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam czy można również prosić o przesłanie materiałów/kosztorysy do tego domu na cakluk1@op.pl

Dodatkowo chciałem się dowiedzieć czy istnieje możliwość modyfikacji w projekcie ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy można również prosić o przesłanie materiałów/kosztorysy do tego domu na cakluk1@op.pl Dodatkowo chciałem się dowiedzieć czy istnieje możliwość modyfikacji w projekcie ? pozdrawiam

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Zmiany można wprowadzać u projektanta adaptującego lub w naszej pracowni (w obu przypadkach są to zmiany dodatkowo płatne). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur

Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu i jestem na etapie obliczania przybliżonych kosztów kilku wybranych projektów, czy jest możliwość wysłania dokładniejszych wymiarów budynku (długość poszczególnych ścian itp.)?

Mail: artur.blazek@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu i jestem na etapie obliczania przybliżonych kosztów kilku wybranych projektów, czy jest możliwość wysłania dokładniejszych wymiarów budynku (długość poszczególnych ścian itp.)? Mail: artur.blazek@gmail.com

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur

Witam. Jestem zainteresowany zakupem projektu, jeśli jest taka możliwość to proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów oraz kosztorysu.

 

Mail: artur.blazek@gmail.com

 

Pozdrawiam,

Artur Błażek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beata

Dzień Dobry 

czy jest ktoś kto ma już zakupiony projekt? Mamy już pozwolenie i lada chwila zaczynamy budowę. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji, może warto się dzielić uwagami z placu budowy?

pozdrawiam

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylwia Janiga

Witam. Czy mogla bym prosic o przeslanie kosztorysu oraz dokladnych wymiarow domu? Jestem zainteresowana kupnem tego projektu. Sylwusiaa@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...