Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość monika

Dzień Dobry  czy jest ktoś kto ma już zakupiony projekt? Mamy już pozwolenie i lada chwila zaczynamy budowę. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji, może warto się dzielić uwagami z placu budowy? pozdrawiam B

Witam czy domek już stoi jestem zainteresowana tym projektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika

Jestem zainteresowany zakupem projektu proszę przesłać mi rysunki szczegółowe wraz z poddaszem z wysokoscią Mój mail Mopz@vp.pl oraz kosztorysu.   Oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin

Witam, proszę o szczegółowe rysunki z wymiarowaniem poszczególnych pomieszczeń oraz  poddasza (wysokości) na oraz kosztorys  budowy na: monapiza@op.pl  oraz czy jest możliwość dobudowy garażu i wykonania małej dodatkowej WC na poddaszu przy adaptacji przez wybranego architekta. 

pozdrawiam marcin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o szczegółowe rysunki z wymiarowaniem poszczególnych pomieszczeń oraz  poddasza (wysokości) na oraz kosztorys  budowy na: monapiza@op.pl  oraz czy jest możliwość dobudowy garażu i wykonania małej dodatkowej WC na poddaszu przy adaptacji przez wybranego architekta. 

pozdrawiam marcin 

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek

Witam serdecznie

 

Posiadam działkę z wjazdem od południa i zaproponowany przez Państwa układ pomieszczeń powoduje, że pomieszczenia techniczne znajdą się po stronie płd (łazienka, kotłownia), natomiast pokoje od strony płn.

Muszę wstępnie obrócić proponowaną bryłę domu o 90 stopni, aby sensowne było zastosowanie solarów do przygotowania c.w.u.

Brak jest wewnętrznych wymiarów pomieszczeń i jakiegokolwiek przekroju budynku, z elewacji można ocenić, że wysokość ścianki kolankowej jest praktycznie żadna. Jest to b. ważne przy założeniu, że chciałbym adaptować poddasze.

Brak jest również choćby najmniejszej spiżarni (przystosowanie do tej funkcji pomieszczenia gospodarczego z kotłownią na opał stały i zlokalizowaną tam pralką uważałbym za niezbyt trafiony).

Brak w miarę dokładnej wyceny kosztów budowy uważam za brak, który nie pozwala na podjęcie racjonalnej decyzji o zakupie dokumentacji. 

Sądzę, że autorzy projektu sami nie zakupiliby takiej dokumentacji.

Proszę o przesłanie przynajmniej przekroju budynku ( w miejscu gdzie występuje poddasze) oraz wymiarów dla poszczególnych pomieszczeń. 

Budynek b. podoba się mojej żonie, ale niestety nie mogę kupować kota w worku. 

 

Pozdrawiam : Marek G.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Posiadam działkę z wjazdem od południa i zaproponowany przez Państwa układ pomieszczeń powoduje, że pomieszczenia techniczne znajdą się po stronie płd (łazienka, kotłownia), natomiast pokoje od strony płn.

Muszę wstępnie obrócić proponowaną bryłę domu o 90 stopni, aby sensowne było zastosowanie solarów do przygotowania c.w.u.

Brak jest wewnętrznych wymiarów pomieszczeń i jakiegokolwiek przekroju budynku, z elewacji można ocenić, że wysokość ścianki kolankowej jest praktycznie żadna. Jest to b. ważne przy założeniu, że chciałbym adaptować poddasze.

Brak jest również choćby najmniejszej spiżarni (przystosowanie do tej funkcji pomieszczenia gospodarczego z kotłownią na opał stały i zlokalizowaną tam pralką uważałbym za niezbyt trafiony).

Brak w miarę dokładnej wyceny kosztów budowy uważam za brak, który nie pozwala na podjęcie racjonalnej decyzji o zakupie dokumentacji. 

Sądzę, że autorzy projektu sami nie zakupiliby takiej dokumentacji.

Proszę o przesłanie przynajmniej przekroju budynku ( w miejscu gdzie występuje poddasze) oraz wymiarów dla poszczególnych pomieszczeń. 

Budynek b. podoba się mojej żonie, ale niestety nie mogę kupować kota w worku. 

 

Pozdrawiam : Marek G.

Witam. Na prośbę Klienta zwymiarowane rysunki wysyłamy na adres mailowy.

W naszych projektach standardowo projektujemy ogrzewanie gazowe, więc pom. gosp. może funkcjonować również jako spiżarnia i może znajdować się w nim pralka. 

Koszty budowy znajdują się na naszej stronie www pod główną wizualizacją projektu, dodatkowo na maila przesyłamy uproszczone kosztorysy oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Proszę o podanie maila, abyśmy mogli przesłać dostępne materiały. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z państwa rozpoczął budowę tego projektu? Bardzo chciał bym zobaczyć projekt w rzeczywistości.

Dzień Dobry

my zaczynamy za 2 tygodnie w okolicach Warszawy.

pozdr

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryszard

Witam. Jestem zainteresowany projektem, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, przekrojów, a przede wszystkim możliwie bardzo szczegółowego kosztorysu na adres rystar@poczta.fm Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...