Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 508
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry. Czy ten projekt może być dostępny w technologii szkieletu drewnianego?. Jestem bardzo zainteresowana, piękny projekt.

Witam

Nasza Pracownia nie oferuje domów w szkielecie - należy się skontaktować z firma, któa realizuje budowy w tejże technologii i z nią rozmawiać na temat możliwości budowy domu Ametyst w szkielecie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek

Witam jestem zainteresowany kupnem  projektu (lustrzane odbicie) https://www.dobredomy.pl/skiprojekt/ametyst/lustro/#wizualizacje bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku w formacie JPG oraz obrys budynku w skali 1:500 w formacie PDF . Pozwoli to na podjęcie decyzji zakupu. 

Pozdrawiam Jacek Lisowski
mail: lisjacek64@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam jestem zainteresowany kupnem  projektu (lustrzane odbicie) https://www.dobredomy.pl/skiprojekt/ametyst/lustro/#wizualizacje bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku w formacie JPG oraz obrys budynku w skali 1:500 w formacie PDF . Pozwoli to na podjęcie decyzji zakupu. 

Pozdrawiam Jacek Lisowski
mail: lisjacek64@gmail.com

 

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Grzegorz

Witam,

 

czy można prosić o materiały dla projektu Ametyst (lustro), które udostępniacie Państwo przed zakupem. Proszę również o jakiekolwiek materiały pozwalające na wycenę kosztów budowy. Chcielibyśmy w lutym wybrać projekt i w marcu złożyć pozwolenie na budowę.

 

grzegorz.trybek@gmail.com

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy można prosić o materiały dla projektu Ametyst (lustro), które udostępniacie Państwo przed zakupem. Proszę również o jakiekolwiek materiały pozwalające na wycenę kosztów budowy. Chcielibyśmy w lutym wybrać projekt i w marcu złożyć pozwolenie na budowę.

 

grzegorz.trybek@gmail.com

 

Pozdrawiam

Witam

Materiały prześlemy jutro.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Witam

Materiały prześlemy jutro.

 

Pozdrawiam

Czekam więc na materiały. Mam przy okazji pytanie czy w ramach adaptacji można wykonać wydłużenie domu, tak aby na parterze od strony wejścia do domu przewidzieć jeszcze jeden pokój? Dodatkowo, chciałbym zapytać, czy możliwa jest zmiana kąta nachylenia dachu do 37-40 stopni?

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pozdrawiam Justyna mail : justajago@onet.pl

Witam, projekt bardzo mi się podoba ale brakuje mi garażu. Czy jest szansa na taki projekt z garażem? Najlepiej z przodu, tak aby projekt był nadal aktualny do wąskiej działki. Moja działka jest wąska i długa, dlatego mogę zmieścić dłuższy dom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam więc na materiały. Mam przy okazji pytanie czy w ramach adaptacji można wykonać wydłużenie domu, tak aby na parterze od strony wejścia do domu przewidzieć jeszcze jeden pokój? Dodatkowo, chciałbym zapytać, czy możliwa jest zmiana kąta nachylenia dachu do 37-40 stopni?

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Dzień dobry,

tak, można wprowadzić wymienione zmiany na etapie adaptacji projektu. Może je nanieść wybrany przez Pana arch. adaptujący lub nasza Pracownia. Jest to usługa dodatkowo odpłatna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, projekt bardzo mi się podoba ale brakuje mi garażu. Czy jest szansa na taki projekt z garażem? Najlepiej z przodu, tak aby projekt był nadal aktualny do wąskiej działki. Moja działka jest wąska i długa, dlatego mogę zmieścić dłuższy dom :)

 

Dzień dobry,

niestety nie przewidujemy takiej wersji projektu. Garaż można doprojektować na etapie adaptacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

witam jaka jest cena stworzenia projektu indywidualnego bazujac np na projekcie ametyst, dom byl by szerszy dla dzilaki 21 m -szeroka dzieki czemu kuchnia byla by wieksza i likwidacja wneki z lawka przy wejsciu do domu aby zyskac dodatkowy metraz w srodku, ewentuanie jeszcze wydluzyc troche dom? poszukuje projektu dla waskiej dzialki , domu parterowego tak do 100m, ale z tarasem jak w projekcie ametyst pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jaka jest cena stworzenia projektu indywidualnego bazujac np na projekcie ametyst, dom byl by szerszy dla dzilaki 21 m -szeroka dzieki czemu kuchnia byla by wieksza i likwidacja wneki z lawka przy wejsciu do domu aby zyskac dodatkowy metraz w srodku, ewentuanie jeszcze wydluzyc troche dom? poszukuje projektu dla waskiej dzialki , domu parterowego tak do 100m, ale z tarasem jak w projekcie ametyst pozdrawiam

Dzień dobry,

Dziękujemy za zainteresowanie projektem z naszej Pracowni. W celu uzyskania wyceny usługi zaprojektowania budynku indywidualnego proszę o kontakt mailowy na adres: info@dobredomy.pl

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...