Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Gość Grzegorz napisał:

Dzień dobry. Moge prosić o materiały podobnie jak wcześniej Pani Ewa - wstępnego kosztorysu, rzutów budynku i zestawienia potrzebnych materiałów dla technologii szkieletowej (spid.nowe@gmail.com) Pozdrawiam, Grzegorz

Witam

Dla domu Ametyst posiadamy dokumentacje tylko dla wersji w technologii tradycyjnej murowanej, nie mamy opcji w technologii szkieletowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W dniu 14.09.2018 o 09:13, Gość Karolina napisał:

Dzień dobry. Proszę o przesłanie wstępnego kosztorysu, rzutów budynku i zestawienia potrzebnych materiałów dla technologii szkieletowej (KARO412@WP.PL) Pozdrawiam Karolina

witam

W swojej ofercie nie posiadamy domu ametyst w wersji szkieletowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesteśmy z mężem szczerze zainteresowani tym projektem. Bardzo proszę o przesłanie mi dokumentacji, kosztorysu, rzutów budynku, zestawienia potrzebnych materiałów. I dość istotne pytanie - czy istnieje możliwość instalacji rekuperacji w ametyscie. Pozdrawiam serdecznie. (mail: wysoka@onet.eu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Wysoka napisał:

Witam, jesteśmy z mężem szczerze zainteresowani tym projektem. Bardzo proszę o przesłanie mi dokumentacji, kosztorysu, rzutów budynku, zestawienia potrzebnych materiałów. I dość istotne pytanie - czy istnieje możliwość instalacji rekuperacji w ametyscie. Pozdrawiam serdecznie. (mail: wysoka@onet.eu)

Witam
Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 17.09.2018 o 09:14, Dobre Domy napisał:

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Bardzo proszę o przesłanie mi dokumentacji, kosztorysu, rzutów budynku, zestawienia potrzebnych materiałów na adres nemuss@op.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gość Nemuss napisał:

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Bardzo proszę o przesłanie mi dokumentacji, kosztorysu, rzutów budynku, zestawienia potrzebnych materiałów na adres nemuss@op.pl

Dzień dobry,
W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe: rzuty, przekroje oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pełne kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo odpłatne. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Agawa napisał:

Witam, bardzo piękny dom! 

Czy jest możliwość otrzymania materiałów / kosztorysu do tego domu przed zakupem projektu ?

pkwa@wp.pl

Dziękuję

 

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy, oczywiście jest możliwość wysłania potrzebnych materiałów, uczynimy to w poniedziałek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Marzena napisał:

Witam,

czy jest możliwość zmiany projektu  aby wcisnąć małej wielkości wc w pierwszej części antresoli i zmniejszenie o połowę tarasu ?

Pozdrawiam Marzena

Dzień dobry!

Oczywiście. Zmiany te są możliwe do zaprojektowania i zalecamy je wprowadzić na etapie adaptacji budynku.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry!

Oczywiście. Zmiany te są możliwe do zaprojektowania i zalecamy je wprowadzić na etapie adaptacji budynku.

Pozdrawiam!

Czy zmiany w projekcie są płatne? Można ich dokonać przy zakupie projektu czy  tylko u architekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gość Marzena napisał:

Czy zmiany w projekcie są płatne? Można ich dokonać przy zakupie projektu czy  tylko u architekta.

Dzień dobry!

Zmiany w projekcie są dodatkowo płatne, jednak ze względu na duży nakład pracy, proponujemy wykonać je na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
26 minut temu, Gość Anna napisał:

Dzień dobry, Jestem również zainteresowana zakupem projektu. Chciałabym prosić o przesłanie materiałów szczegółowych na adres kalka.anna@gmail.com.

Z góry dziękuję.

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...