Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Szanowni Państwo,

mój syn wraz z żoną zamierzają w 2020 roku rozpocząć realizację projektu domku Ametyst.

Bardzo proszę o przesłanie wyprzedzająco dodatkowych materiałów, które nie są dodatkowo płatne dla projektu Ametyst.

Proszę o przesłanie dla w.w. projektu szczegółowych rzutów (fundamentu), przekrojów i wszystkich innych materiałów, którymi Państwo dysponujecie.

Chciałbym ich wesprzeć w zakresie branży elektrycznej (przyłącze, wlz, uziom fundamentowy, instalacja odgromowa, etc.)  stosownie do mojego wykształcenia i uprawnień.

Mój adres

w.bodo@interia.pl

Z góry dziękuje za korespondencję i materiały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość WMB napisał:

Szanowni Państwo,

mój syn wraz z żoną zamierzają w 2020 roku rozpocząć realizację projektu domku Ametyst.

Bardzo proszę o przesłanie wyprzedzająco dodatkowych materiałów, które nie są dodatkowo płatne dla projektu Ametyst.

Proszę o przesłanie dla w.w. projektu szczegółowych rzutów (fundamentu), przekrojów i wszystkich innych materiałów, którymi Państwo dysponujecie.

Chciałbym ich wesprzeć w zakresie branży elektrycznej (przyłącze, wlz, uziom fundamentowy, instalacja odgromowa, etc.)  stosownie do mojego wykształcenia i uprawnień.

Mój adres

w.bodo@interia.pl

Z góry dziękuje za korespondencję i materiały. 

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy wszystkie darmowe materiały do projektu. Nie udostępniamy materiałów konstrukcyjnych, sanitarnych i elektrycznych do projektów w formie elektronicznej (rysunki znajdują się w formie papierowej w zakupionej dokumentacji).

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, jestem zainteresowany projektem Ametyst lub Ametyst II czy mógłbym otrzymać dodatkowe materiały na mail dywan11@wp.pl. Mam również prośbę do osób które już ukończyły budowę o kilka zdjęć. Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Maciek napisał:

Witam, jestem zainteresowany projektem Ametyst lub Ametyst II czy mógłbym otrzymać dodatkowe materiały na mail dywan11@wp.pl. Mam również prośbę do osób które już ukończyły budowę o kilka zdjęć. Dziękuje i pozdrawiam.

Dzień dobry,

materiały do obu projektów zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Wiatr napisał:

Witam chciałbym zapytać dla jakiej strefy wiatrowej przewidziano Ametyst mieszkam w trzeciej.

Dzień dobry,

wszystkie projekty zostały zaprojektowane dla I strefy śniegowej oraz II wiatrowej. Projekt należy dostosować do warunków na Pana działce na etapie adaptacji przez lokalnego architekta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam.
Jestem zainteresowany projektem, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, przekrojów, a przede wszystkim możliwie bardzo szczegółowego kosztorysu na adres joannaolejnik123@gmail.com
Pozdrawiam Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Asia napisał:

Witam.
Jestem zainteresowany projektem, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, przekrojów, a przede wszystkim możliwie bardzo szczegółowego kosztorysu na adres joannaolejnik123@gmail.com
Pozdrawiam Aśka

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem. Mogę prosić o przesłanie szczegółowych materiałów, a także szacowany koszt budowy domu
technologią szkieletową - Cezary Florczyk,  meil:  czaflo@wp.pl      Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Czarek napisał:

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem. Mogę prosić o przesłanie szczegółowych materiałów, a także szacowany koszt budowy domu
technologią szkieletową - Cezary Florczyk,  meil:  czaflo@wp.pl      Z góry dziękuję.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. W sprawie kosztów budowy domu technologią szkieletową proszę o bezpośredni kontakt do firm, które się tym zajmują.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
14 godzin temu, Gość marta napisał:

dzień dobry, projekt domu jest świetny. bardzo proszę o przesłanie materiałów szczegółowych na e-mail: martamaj114@interia.pl. myślimy o budowie metodą szkieletową czy mogą Państwo dostosować projekt do tej właśnie metody?

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Możemy przeprojektować konstrukcję na szkieletową. W sprawie wyceny zmian proszę o wysłanie zapytania na adres info@dobredomy.pl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Dominik

Dzień dobry.

Jestem zainteresowany projektem Ametyst oraz Hawana, proszę o przesłanie materiałów szczegółowych - rzutów i przekrojów na adres: domkac79@interia.pl

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Dominik napisał:

Dzień dobry.

Jestem zainteresowany projektem Ametyst oraz Hawana, proszę o przesłanie materiałów szczegółowych - rzutów i przekrojów na adres: domkac79@interia.pl

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Dominik

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Gość Kasia_p

Dzień Dobry

 

Jestem zainteresowana projektem - proszę o wysyłkę dostępnych darmowych materiałów na jego temat piotrowska.k88@gmail.com

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...