Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Gość Sylwester napisał:

Dzień dobry, czy mogę otrzymać rzuty i kosztorys do stanu surowego zamkniętego?

jarema.sylwester@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 508
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Gość Sebastian

Dzień Dobry

Jestem zainteresowany projektem - proszę o wysyłkę dostępnych darmowych materiałów( m.in. zestawienia materiałów, wymiarów pomieszczeń) na jego temat na adres maysebastian.1995@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2021 o 21:15, Gość Sebastian napisał:

Dzień Dobry

Jestem zainteresowany projektem - proszę o wysyłkę dostępnych darmowych materiałów( m.in. zestawienia materiałów, wymiarów pomieszczeń) na jego temat na adres maysebastian.1995@gmail.com

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Jesteśmy z rodziną zainteresowani projektem Ametyst. Czy można prosić o więcej darmowych materiałów dotyczących projektu: rysunki z wymiarami pomieszczeń, wykaz stolarki okiennej, wykaz materiałów, kosztorys budowy, rysunki fundamentów i ścian. Czy na etapie adaptacji projektu można podnieść ściankę kolankową jak w projekcie Ametyst III ? Pomimo uroku zadaszonego tarasu chcielibyśmy usunąć kominek z tarasu oraz wykonać taras otwarty bez zadaszenia. Czy projektant adaptujący mógłby wykonać taką zmianę skrócenia dachu. W tym projekcie podoba nam się układ pomieszczeń oraz antresola z sypialnią na poddaszu.

Proszę o przesłanie możliwych do uzyskania materiałów na e-maila: marlal4@wp.pl

 

Pozdrawiam.

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2021 o 13:26, Mirabelek napisał:

Witam.

Jesteśmy z rodziną zainteresowani projektem Ametyst. Czy można prosić o więcej darmowych materiałów dotyczących projektu: rysunki z wymiarami pomieszczeń, wykaz stolarki okiennej, wykaz materiałów, kosztorys budowy, rysunki fundamentów i ścian. Czy na etapie adaptacji projektu można podnieść ściankę kolankową jak w projekcie Ametyst III ? Pomimo uroku zadaszonego tarasu chcielibyśmy usunąć kominek z tarasu oraz wykonać taras otwarty bez zadaszenia. Czy projektant adaptujący mógłby wykonać taką zmianę skrócenia dachu. W tym projekcie podoba nam się układ pomieszczeń oraz antresola z sypialnią na poddaszu.

Proszę o przesłanie możliwych do uzyskania materiałów na e-maila: marlal4@wp.pl

 

Pozdrawiam.

Marcin.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. Nie udostępniamy przed zakupem rysunków konstrukcyjnych. Wszystkie zmiany są możliwe do wprowadzenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Małgorzata

Dzień dobry,

jestem zainteresowana projektem Ametyst i proszę o przesłanie dostępnych darmowych materiałów na adres: malgorzatagostynska@gmail.com

Pozdrawiam

Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Małgorzata napisał:

Dzień dobry,

jestem zainteresowana projektem Ametyst i proszę o przesłanie dostępnych darmowych materiałów na adres: malgorzatagostynska@gmail.com

Pozdrawiam

Małgorzata

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Gość Marta
 
 

Dzień dobry,

jestem zainteresowana projektem Ametyst i proszę o przesłanie dostępnych darmowych materiałów na adres: m-szpak21@wp.pl

Dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Marta napisał:

 

 

Dzień dobry,

jestem zainteresowana projektem Ametyst i proszę o przesłanie dostępnych darmowych materiałów na adres: m-szpak21@wp.pl

Dziękuję i pozdrawiam 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Gość  Bogdan

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektem, czy istnieje możliwość ustawienia budynku tarasem na zachód z wejściem od południa?

Proszę o przesłanie wymiarów pomieszczeń na adres: bwrobel.pl@gmail.com 

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Gość Bogdan napisał:

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektem, czy istnieje możliwość ustawienia budynku tarasem na zachód z wejściem od południa?

Proszę o przesłanie wymiarów pomieszczeń na adres: bwrobel.pl@gmail.com 

Dziękuję 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Budynek można ustawić dowolnie. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Piotr

Witam, jestem zainteresowany projektem Ametyst lustro, proszę o przesłanie szczegółów projektu (głównie interesuje mnie sposób ogrzewania) na adres piotr.sawicki12@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Piotr napisał:

Witam, jestem zainteresowany projektem Ametyst lustro, proszę o przesłanie szczegółów projektu (głównie interesuje mnie sposób ogrzewania) na adres piotr.sawicki12@interia.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. W projekcie przewidziano ogrzewanie gazowe- na etapie adaptacji projektu można zmienić sposób ogrzewania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 22.05.2022 o 14:49, Gość Bea napisał:

Dzień dobry 

Jestem zainteresowana projektem ametyst.prosze o przesłanie darmowych materiałów na adres: skarbonka.bea@gmail.com

 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

 

 

 

 

Dzień dobry,

 

jestem zainteresowany projektem Ametyst i proszę o przesłanie dostępnych darmowych materiałów na adres: szajekj@gmail.com 

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2022 o 08:08, Gość Jakub napisał:

 

 

 

 

Dzień dobry,

 

jestem zainteresowany projektem Ametyst i proszę o przesłanie dostępnych darmowych materiałów na adres: szajekj@gmail.com 

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

 

Dzień dobry,

materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...