Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof
Witam serdecznie, Czy jest możliwość przesłania więcej materiałów wnętrza(piętra) domu,tak jak w rozmowie z konsultantką jestem zdecydowany na projekt,jednak jeśli mogę prosić jak już wspomniałem,będę zobowiązany,email poniżej. Z góry dziękuję. chris@icost-team.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

3 godziny temu, Gość Artur napisał:

Czy strop wytrzyma obciążenie, gdybym chciał zastosować ogrzewanie podłogowe na piętrze?

Dzień dobry, strop powinien wytrzymać takie obciążenie, natomiast architekt na etapie adaptacji wprowadzając taką zmianę powinien to sprawdzić. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość Krzysztof napisał:

Witam serdecznie, Czy jest możliwość przesłania więcej materiałów wnętrza(piętra) domu,tak jak w rozmowie z konsultantką jestem zdecydowany na projekt,jednak jeśli mogę prosić jak już wspomniałem,będę zobowiązany,email poniżej. Z góry dziękuję. chris@icost-team.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alicja
Witam. Czy jest możliwość przesłania więcej materiałów wnętrza oraz szczegolowy projekt? Bede wdzieczna za wszelkie info lepkowskalicja@gmail.com pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lepkowskalicja@gmail.com
W dniu 8.09.2018 o 12:35, Gość Sebastian napisał:

Rośnie ;)

E00AF80E-7DE5-4021-A09C-89F386EEA5D9.jpeg

Witam, czy mogłabym poprosić więcej zdjęć z realizacji? Bardzo interesuje mnie ten projekt. Proszę o kontakt  mailowy  lepkowskalicja@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Dzień dobry. Jestem zainteresowany przedmiotowym projektem. Mogę prosić o przesłanie szczegółowych materiałów - rzutów, przekrojów oraz kosztorysu na adres: domidomek1@gmail.com

Z góry dziękuję 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowany przedmiotowym projektem. Mogę prosić o przesłanie szczegółowych materiałów - rzutów, przekrojów oraz kosztorysu na adres: domidomek1@gmail.com

Z góry dziękuję 

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aneta
Dzień dobry. Jestem zainteresowana Państwa projektem "AMETYST" odbicie lustrzane. Proszę o przesłanie szczegółowych materiałów - rzutów, przekrojów oraz kosztorysu. Proszę również o więcej zdjęć z realizacji projektu. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. aneta.nawiesniak@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość aneta napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowana Państwa projektem "AMETYST" odbicie lustrzane. Proszę o przesłanie szczegółowych materiałów - rzutów, przekrojów oraz kosztorysu. Proszę również o więcej zdjęć z realizacji projektu. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. aneta.nawiesniak@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Niestety nie posiadamy zdjęć z realizacji.

Zachęcamy wszystkich budujących do udostępniania ich. Jest to bardzo pomocne dla przyszłych budujących.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Witam,

jestem zainteresowana ofertą. Proszę o przesłanie materiałów dodatkowych (kosztorys itp.). karolina23p@gmail.com 

Pozdrawiam,

Karolina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Witam,

jestem zainteresowana ofertą. Proszę o przesłanie materiałów dodatkowych (kosztorys itp.). karolina23p@gmail.com 

Pozdrawiam,

Karolina 

Dzień dobry,

rysunki szczegółowe, tabelka z zestawieniem kosztów oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zostały wysłane na podany adres.

Kosztorysy są natomiast dostępne do nabycia w naszej pracowni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Milan Kantor
Witam, jestem zainteresowany ofertą. Proszę o przesłanie materiałów dodatkowych (kosztorys itp.). kantor748@seznam.cz. Pozdrawiam, Milan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Milan Kantor napisał:

Witam, jestem zainteresowany ofertą. Proszę o przesłanie materiałów dodatkowych (kosztorys itp.). kantor748@seznam.cz. Pozdrawiam, Milan

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Natalia napisał:

witam, proszę o podesłanie wymiarowych rzutów oraz kosztorysu na adres natii0602@gmail.com . pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
48 minut temu, Gość Marcin napisał:

witam, proszę o podesłanie wymiarowych rzutów oraz kosztorysu na adres marcinpulkowski19@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...