Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowana zakupem projektu Ametyst. Proszę o przesłanie szczegółowych danych t.j.rzutów, przekrojów oraz kosztorysu uwzględniając prace od stanu zero do stanu deweloperskiego na adres kasprzyk.marysia@gmail.com

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, jestem zainteresowana zakupem projektu Ametyst. Proszę o przesłanie szczegółowych danych t.j.rzutów, przekrojów oraz kosztorysu uwzględniając prace od stanu zero do stanu deweloperskiego na adres kasprzyk.marysia@gmail.com

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, jestem zainteresowany kupnem projektu tego domu. Proszę o przesłanie na e-mail szczegółowych danych projektu, tj. kosztorysy, rzutów, przekrojów do stanu deweloperskiego. E-mail: banan0210@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Proszę o przesłanie jakiegoś wstępnego kosztorysu, potrzebnych materiałów, itd na adres : mpodkon@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbyszek

Witam. Oryginalny i piękny projekt. Moje gratulacje. Poproszę o więcej materiałów, wstępny kosztorys czy też zdjęcia z realizacji tego projektu. Nie mniej pod kontem swoich potrzeb rozważałbym rezygnację z antresoli na rzecz większej ilości pomieszczeń na poddaszu (na wzór Violi) - może macie już gotowy taki projekt?

zbigniew.bialy@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oryginalny i piękny projekt. Moje gratulacje. Poproszę o więcej materiałów, wstępny kosztorys czy też zdjęcia z realizacji tego projektu. Nie mniej pod kontem swoich potrzeb rozważałbym rezygnację z antresoli na rzecz większej ilości pomieszczeń na poddaszu (na wzór Violi) - może macie już gotowy taki projekt? zbigniew.bialy@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem, można dokonać zmiany polegającej na przeprojektowaniu stropu tak, aby był nad całą kondygnacją. Być może żeby zwiększyć komfort użytkowania poddasza konieczne będzie podniesienie dachu.

Na powyższe zmiany nasza Pracowania wystawi bezpłatnie zgodę.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany w/w projektem. Prosił bym o wysyłkę na maila wstępnego kosztorysu, rzutów i potrzebnych materiałów. Z góry dziękuję. mail: dawid.niechaj@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Mateusz J.
Witam, jestem zainteresowany w/w projektem. Prosił bym o wysyłkę na maila wstępnego kosztorysu, rzutów i potrzebnych materiałów. Z góry dziękuję. mail: jarma@autograf.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dzień Dobry. jestem zainteresowana projektem AMETYST. Proszę o przesłanie dodatkowych informacji: wstępnego kosztorysu, rzutów budynku i zestawienia potrzebnych materiałów, etc. Czy dom może zostać wykonany w technologi szkieletowej? Jaki byłby szacunkowy koszt adaptacji projektu? E-mail: efkamag@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość EWA napisał:

Dzień Dobry. jestem zainteresowana projektem AMETYST. Proszę o przesłanie dodatkowych informacji: wstępnego kosztorysu, rzutów budynku i zestawienia potrzebnych materiałów, etc. Czy dom może zostać wykonany w technologi szkieletowej? Jaki byłby szacunkowy koszt adaptacji projektu? E-mail: efkamag@gmail.com

Dzień dobry,

Możliwa jest zmiana technologii na szkieletową, rysunki szczegółowe oraz wycenę prześlemy Pani mailem w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz
Dzień dobry. Moge prosić o materiały podobnie jak wcześniej Pani Ewa - wstępnego kosztorysu, rzutów budynku i zestawienia potrzebnych materiałów dla technologii szkieletowej (spid.nowe@gmail.com) Pozdrawiam, Grzegorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...