Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, podobnie jak jedna Pani powyżej, interesuje mnie czy dałoby radę antresolę zaadoptować na dwa małe pokoje dla dzieci. Adres: gorskiroman@gmail.com

Dzień dobry!

 

Tak, można wprowadzić takie zmiany do projektu i zamiast antresoli zaprojektować pokój. Usługa wprowadzania zmian jest dodatkowo odpłatna. Po dokonaniu zakupu projektu można ją zlecić lokalnemu projektantowi adaptującemu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany.

 

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o rysunki szczegółowe wraz z kosztorysem, oraz zestawienie materiałów. Trudno będzie mi znaleść coś co przekona mnie bardziej niż ten projekt.
Decyzja prawie podjeta. Pochylę się nad rysunkami , zestawieniem i.......kupię. Pozdrawiam Jacek Grzelak . email jacek.grzelak@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o rysunki szczegółowe wraz z kosztorysem, oraz zestawienie materiałów. Trudno będzie mi znaleść coś co przekona mnie bardziej niż ten projekt.

Decyzja prawie podjeta. Pochylę się nad rysunkami , zestawieniem i.......kupię. Pozdrawiam Jacek Grzelak . email jacek.grzelak@op.pl

witam

Cieszymy się bardzo, że projekt się spodobał.

Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowana projektem i bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, przekrojów oraz kosztorysu na adres sado944@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie.

 

Czy ktoś z Państwa realizuje ten projekt i mógłby się podzielić uwagami? Proszę o kontakt mailowy.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, jestem zainteresowana zakupem projektu.

Czy jest możliwość otrzymania materiałów / kosztorysu do tego domu przed zakupem projektu ?

 

justynaszychowska1@gmail.com

 

z góry serdecznie dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać, czy istnieje możliwość zmiany projektu na dom budowany w technologii kanadyjskiej - drewniane?

Witam

O możliwość budowy domy w systemie kanadyjskim należy pytać w firmie, która oferuje budowy domów w  tejże technologii. Jej przedstawiciel oceni projekt Ametyst  i w razie potrzeby dostosuje zakupioną dokumentację do oferowanej technologii.  

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Baryła Marek

Witam. Dostałem zwymiarowane rysunki ofertowe Ametysta II. Proszę dla porównania o takie same rysunki wersji bez garażu.

Pozdrawiam.

Mój adres: baryla.marek@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Joanna

Dzień dobry. Proszę o przesłanie dodatkowych materiałów (rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego) oraz kosztorysu na adres: tokaa@interia.pl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...