Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
9 godzin temu, Gość Meloody napisał:

Proszę o materiały do projektu: meloody@o2.pl  , czy jest możliwość zmiany wysokości strychu aby miał gdzieś 1,9 wysokości??? I jaka tam jest wysokość obecnie ???

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Wysokość strychu w najwyższym punkcie wynosi 160 cm. Jest natomiast możliwość podniesienia dachu i zaprojektowania takiej zmiany, o jaką Pan pyta. Są dwa sposoby wprowadzania zmian: poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam, proszę o przesłanie darmowych materiałów do projektu na adres: mariusz.bartczuk@o2.pl. Czy jest możliwość zrobienia stropu nad salonem z samych krokiew (drewno) - nie jak w projekcie beton? . Czy wielkość kotłowni jest wystarczająca na piec na ekogroszek.? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Magda napisał:

Witam, proszę o przesłanie darmowych materiałów do projektu na adres: mariusz.bartczuk@o2.pl. Czy jest możliwość zrobienia stropu nad salonem z samych krokiew (drewno) - nie jak w projekcie beton? . Czy wielkość kotłowni jest wystarczająca na piec na ekogroszek.? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. W projekcie nie ma przewidzianego stropu nad salonem. Optymalne wymiary kotłowni na piec na ekogroszek to około 8-10 m2. W projekcie kotłownia ma około 5 m2- należałoby powiększyć to pomieszczenie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jestem zainteresowany tym projektem. Natomiast chciałbym żeby mój przyszły dom miał niższe zapotrzebowanie na energię niż macie to w projekcie.
Czy nie myśleliście nad niskoenergetyczą wersją tego projektu? 
Jaka jest charakterystyka tego co macie z wentylacja mechaniczną? Co by dało lepsze ocieplenie? 
Prosiłbym ewentualnie o materiały na walddor@op.pl.
Pozdrawiam.

 





 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2018 o 18:55, Gość Waldek napisał:

Witam.
Jestem zainteresowany tym projektem. Natomiast chciałbym żeby mój przyszły dom miał niższe zapotrzebowanie na energię niż macie to w projekcie.
Czy nie myśleliście nad niskoenergetyczą wersją tego projektu? 
Jaka jest charakterystyka tego co macie z wentylacja mechaniczną? Co by dało lepsze ocieplenie? 
Prosiłbym ewentualnie o materiały na walddor@op.pl.
Pozdrawiam.

Dzień dobry,
projekt ten pod względem izolacyjności spełnia warunki techniczne, jakie będą obowiązywały nawet od stycznia 2021 roku. Oczywiście może Pan zastosować materiały o jeszcze wyższej jakości lub dodatkowe instalacje, takie jak: wentylacja mechaniczna z rekuperacją, kolektory słoneczne, pompę ciepła itp.
W dniu dzisiejszym otrzyma Pan charakterystykę energetyczną na wskazany adres mailowy.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominik

Witam serdecznie, mam pytanie dotyczące projektu, czy  zmiana dotycząca poszerzenia domu jest konieczna w uwzględnieniu w gotowym projekcie przesłanym od Państwa czy może tegk dokonać kierownik budowy? W projekcie zaplanowanym sposobem ogrzewania jest ogrzewanie gazowe, czy istnieje mozliwosc instalacji pieca na paliwo stałe jako dodatkowego w zaprojektowanej przez Was kotłowni? Oprócz powyższych ciekawi mnie również strop, w projekcie jest to strop gęstozebrowy, ale zastanawia mnie czy zapewni on wystarczającą izolację termiczną i akustyczna domu, a takze ekonomicznosc jego wykonania w stosunku do stropu monolitycznego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Dominik napisał:

Witam serdecznie, mam pytanie dotyczące projektu, czy  zmiana dotycząca poszerzenia domu jest konieczna w uwzględnieniu w gotowym projekcie przesłanym od Państwa czy może tegk dokonać kierownik budowy? W projekcie zaplanowanym sposobem ogrzewania jest ogrzewanie gazowe, czy istnieje mozliwosc instalacji pieca na paliwo stałe jako dodatkowego w zaprojektowanej przez Was kotłowni? Oprócz powyższych ciekawi mnie również strop, w projekcie jest to strop gęstozebrowy, ale zastanawia mnie czy zapewni on wystarczającą izolację termiczną i akustyczna domu, a takze ekonomicznosc jego wykonania w stosunku do stropu monolitycznego. 

Dzień dobry,

wszystkie zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monikahawana

Dzień dobry,

Projekt absolutnie spełniający marzenia o własnym domku  tarasem .... jestem zainteresowana kupnem projektu.

Proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres E-mail : monialska@go2.pl ( stan surowy zamknięty)

Gratuluję pomysłu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Gość Monikahawana napisał:

Dzień dobry,

Projekt absolutnie spełniający marzenia o własnym domku  tarasem .... jestem zainteresowana kupnem projektu.

Proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres E-mail : monialska@go2.pl ( stan surowy zamknięty)

Gratuluję pomysłu !

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...