Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień dobry. Jestem zainteresowany tym projektem.  Proszę o przesłanie (bezpłatnej dokumentacji) dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego, wersja bez garażu. Adres mailowy aagregory11@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gość andrzej napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowany tym projektem.  Proszę o przesłanie (bezpłatnej dokumentacji) dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego, wersja bez garażu. Adres mailowy aagregory11@gmail.com

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
9 godzin temu, Gość Dominik napisał:

Witam, proszę o wysłanie zestawienia materiałów, kosztorysu projektu Hawana bez garażu. Adres domson69@wp.pl

Dziękuje

Dzień dobry,
W dniu dzisiejszym otrzyma Pan zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pełne kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo odpłatne. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof
Dzień dobry. Proszę o przesłanie szczegółowych materiałów (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) projektu HAWANA na adres mailowy: krzy6@op.pl. Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2018 o 19:53, Gość Krzysztof napisał:

Dzień dobry. Proszę o przesłanie szczegółowych materiałów (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) projektu HAWANA na adres mailowy: krzy6@op.pl. Dziękuję

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Ja również bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: aleksandra.sobecka@gmail.com . Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Ola napisał:

Dobry wieczór,

Ja również bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: aleksandra.sobecka@gmail.com . Dziękuję.

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny projekt. Wydaje się być idealny do naszej działki. Czy mogłabym dostać szczegółowe informacje odnośnie rzutów i materiałów na adres mailowy kozakiewicz.agata@gmail.com Z góry dziękuję i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Agata napisał:

Piękny projekt. Wydaje się być idealny do naszej działki. Czy mogłabym dostać szczegółowe informacje odnośnie rzutów i materiałów na adres mailowy kozakiewicz.agata@gmail.com Z góry dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, Ja również bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: natalia-michalik@o2.pl . Dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość Natalia napisał:

Dobry wieczór, Ja również bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: natalia-michalik@o2.pl . Dziękuję.

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym potrzyma Pani materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gość Dawid napisał:

Ja również bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: dawid.horoszczak@wp.pl

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, Ja również bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: p_czerepski@o2.pl . Dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Dobry wieczór, Ja również bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: p_czerepski@o2.pl . Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana wersja lustrzana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego). Mój adres e-mail : bart0717@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Bartosz napisał:

Witam serdecznie, bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana wersja lustrzana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego). Mój adres e-mail : bart0717@o2.pl

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...