Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Gość Mateusz napisał:

Ja również bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: Dziergasek@onet.pl

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

20 godzin temu, Gość Mateusz napisał:

Ja również bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: matiXDKL@gmail.com

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość kinga napisał:

Mam pytanie czy można stworzyć podobny projekt tylko nieco umniejszony. Dom żeby miał jakieś 70 metrów,mógłby być np. bez jednego z tych mniejszych pokoi ???!!! Proszę odpowiedź na kingaosika2@gmail.com

Dzień dobry!

W przeciągu dwóch dni otrzyma Pani propozycje projektów podobnych do Hawany, lecz o mniejszej powierzchni użytkowej.

Możliwe jest także wprowadzenie zmian do projektu. Hawana Usługa wprowadzania zmian jest dodatkowo odpłatna. Po dokonaniu zakupy projektu można ją zlecić lokalnemu projektantowi adaptującemu. Nasza pracowania udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowana projektem. Proszę o przesłanie dokumentacji technicznej(z wymiarami pomieszczeń oraz zestawieniem materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres dzajac9@wp.pl. Czy zmiany związane  z powiększeniem  całej bryły  budynku może wykonać architekt na etapie adaptacji  czy  też tego typu zmiany muszą być wykonane w Państwa pracownii?? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowana państwa projektem, bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: justynab401@gmail.com, z góry dziękuje i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Dominika napisał:

Witam. Jestem zainteresowana projektem. Proszę o przesłanie dokumentacji technicznej(z wymiarami pomieszczeń oraz zestawieniem materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres dzajac9@wp.pl. Czy zmiany związane  z powiększeniem  całej bryły  budynku może wykonać architekt na etapie adaptacji  czy  też tego typu zmiany muszą być wykonane w Państwa pracownii?? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe.

Można wprowadzić takie zmiany do projektu. Usługa wprowadzania zmian jest dodatkowo odpłatna. Po dokonaniu zakupu projektu można ją zlecić lokalnemu projektantowi adaptującemu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Justyna napisał:

Jestem zainteresowana państwa projektem, bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: justynab401@gmail.com, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Kamil napisał:

Poproszę o wysłanie danych szczegółowych na adres: czajkowski.office@gmail.com. Czy do tego domu można dodatkowo wykonać rekuperację?

Dzień dobry,

Potrzebne materiały zostaną wysłane na początku przyszłego tygodnia. Zmiany można wprowadzać na etapie adaptacji, ze swoim architektem adaptującym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowana państwa projektem, bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana III (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: scootaloo@interia.pl pozdrawiam. Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość Łukasz napisał:

Jestem zainteresowana państwa projektem, bardzo proszę o przesłanie materiałów do projektu Hawana III (dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego) na adres: scootaloo@interia.pl pozdrawiam. Łukasz

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Dzień dobry. Czy ten dom posiada strop gęstożebrowy? Czy to tylko błąd w opisie? Na wizualizacji w pokoju dziennym jest wysoki sufit. Czy projekt wiązarów przewiduje taki stan? Czy jest to jako opcja? Pozdrawiam

Dzień dobry!

W budynku zaprojektowano strop gęstożebrowy Teriva I Termat.

Projekt więźby dachowej przewiduje pustkę nad salonem i częściowo odkrytą konstrukcję dachu. 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciej Skowron
Dzień dobry, Czy byłaby możliwość przeróbki projektu pod pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową? I drugie pytanie: jaka jest wysokość pomieszczeń (pokoi i pokoju dziennego) i czy można poprosić o dokładne wymiary oraz rzuty plus zestawienie materiałów do stanu surowego? Pozdrawiam Maciej Skowron maciej1974skowron@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość Maciej Skowron napisał:

Dzień dobry, Czy byłaby możliwość przeróbki projektu pod pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową? I drugie pytanie: jaka jest wysokość pomieszczeń (pokoi i pokoju dziennego) i czy można poprosić o dokładne wymiary oraz rzuty plus zestawienie materiałów do stanu surowego? Pozdrawiam Maciej Skowron maciej1974skowron@gmail.com

Dzień dobry,

Istnieje możliwość zmiany materiału na pokrycie dachu.

Pokrycie dachówką cementową czy ceramiczna to znacznie większe obciążenie dla konstrukcji dachu co wymusi przeprojektowanie części konstrukcyjnej projektu. 

Wysokość pomieszczeń wynosi 2,7m. Nad pokojem dziennym mamy do czynienia ze stropem o zmiennej wysokości, zgodnej z nachyleniem dachu.

Materiały dotyczące projektu zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof
Witam mam pytanie czy istnieje możliwość wykonania stropu gęstożebrowego po całości budynku i tym samym obniżenie wysokości sufitu do 2,7 jak w pozostałych pomieszczeniach ? dziękuję pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Krzysztof napisał:

Witam mam pytanie czy istnieje możliwość wykonania stropu gęstożebrowego po całości budynku i tym samym obniżenie wysokości sufitu do 2,7 jak w pozostałych pomieszczeniach ? dziękuję pozdrawiam

Dzień dobry,

Tak, istnieje taka możliwość. 

Uzyska Pan wówczas dodatkową przestrzeń na poddaszu, ale straci atrakcyjne rozwiązanie przestrzeni salonu i jadalni.

Konsekwencją takiego rozwiązania będzie również likwidacja trójkątnych okien na elewacji ogrodowej.

Tego typu zmiany można wprowadzać na etapie jego adaptacji do warunków lokalnych lub zlecić nam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Meloody

Dzień dobry, mam zapytanie odnośnie poddasza, z wcześniejszych wypowiedzi wiem ze poddasze nie może być użytkowe bez wprowadzenia zmian wysokości itd, a czy może być tam takie poddasze w formie sypialni / strychu??? I proszę o materiały dodatkowe do projektu: meloody@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Meloody napisał:

Dzień dobry, mam zapytanie odnośnie poddasza, z wcześniejszych wypowiedzi wiem ze poddasze nie może być użytkowe bez wprowadzenia zmian wysokości itd, a czy może być tam takie poddasze w formie sypialni / strychu??? I proszę o materiały dodatkowe do projektu: meloody@o2.pl

Dzień dobry,

Pomieszczenie takie jak sypialnia wymaga na co dzień łatwego dostępu oraz warunków, w których użytkownik będzie czuł się komfortowo.

Warunki techniczne określają minimalną wysokość takich pomieszczeń. W najwyższym punkcie musi wynosić ona minimum 2,5m. Ten warunek nie jest spełniony w projekcie.

Dostęp do pomieszczeń mieszkalnych na poddaszu musi natomiast zostać zapewniony przez pełnowymiarowe schody, które zajmą 5-6m2 powierzchni na parterze.

Sypialnia musiałaby również zostać odpowiednio doświetlona poprzez doprojektowanie okien dachowych lub/i okien na ścianach szczytowych.

Bez zmiany wysokości budynku oraz doprojektowania schodów i okien nie uda się więc zaadaptować poddasza na sypialnię.

 

Materiały zostaną wysłane na podany adres w poniedziałek rano.

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...