Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam bardzo podoba mi sie projekt HAWANA III . Prosze o przesłanie bezpłatnego kompletu dokumentów na adres 19kina88@wp.pl. Będe bardzo wdzięczna, Czy ktoś buduje ten domek na podkarpaciu lub w ościennych województwach ??

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy rysunki szczegółowe. Niestety nie znamy lokalizacji budynków. Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Dzień dobry, czy mogę prosić o bezpłatny komplet dokumentów do projektów Hawana oraz Hawana III na adres kasienkamila@interia.pl. Jestem z Podkarpacia, czy ktoś buduje ten dom w tym rejonie lub w Małopolsce? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Karoli na
Witam,czy mogę prosić o bezpłatny komplet dokumentów do HAWANA I na adres karolina.wanka@tlen.pl? Z góry bardzo dziekuje Jeżeli ktoś z Was budował ten dom to dajcie proszę znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Karoli na napisał:

Witam,czy mogłbym prosić o bezpłatny komplet dokumentów do HAWANA I na adres karolina.wanka@tlen.pl? Z góry bardzo dziekuje Jełli ktoł z Was budował ten dom to dajcie proszę znać

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe. Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina
Przejrzałam setki a może i więcej projektów ... stwierdziłam ze w całym internecie dla nas nic nie ma... Hawana jest idealna Piękna w swojej prostocie Urzeka ???? Przestrzeń w salonie jest zachwycająca Duże okna robią klimat Mamy działkę pod lasem Już widzę te poranki z panoramą na las Czy ktoś z Was już budował ten dom ? Dajcie znać karolina.wanka@tlen.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam setki a może i więcej projektów ... stwierdziłam ze w całym internecie dla nas nic nie ma... Hawana jest idealna Piękna w swojej prostocie Urzeka ???? Przestrzeń w salonie jest zachwycająca Duże okna robią klimat Mamy działkę pod lasem Już widzę te poranki z panoramą na las Czy ktoś z Was już budował ten dom ? Dajcie znać karolina.wanka@tlen.pl

Witam, mam taka sama prośbę - czy już ktoś wybudowal ten dom? niestety nie mam żadnej wyobraźni ...jak będzie to wyglądało w rzeczywistości a również mamy dziąlke pod lasem ,... bedę wdzięczna za zdjęcia z zrealizowanej inwestycji. Pozdrawiam MArta marta.stu@onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
30 minut temu, Gość Radek napisał:

Dzień dobry,

Poproszę o darmowe materiały na adres radek.stanek@gazeta.pl

Czy istnieje możliwość doprojektowania piwnicy i jaki jest szacunkowy koszt takiego rozwiązania?

Pozdrawiam

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Można podpiwniczyć każdy dom, jeśli pozwalają na to warunki gruntowo-wodne na działce oraz zapisy Planu Miejscowego (ewentualnie decyzji o warunkach zabudowy).

W przypadku projektów katalogowych doprojektowanie piwnicy jest najczęściej wykonywane przez lokalnego architekta w ramach adaptacji projektu do warunków miejscowych (od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Piwnicę mogą również zaprojektować architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna i za każdym razem wyceniana indywidualnie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...