Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Otis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Potrzebuję wyliczyć wstępne koszty stanu surowego bez fundamentów - czy mogę otrzymać zestawienie zawierające ilości w m2 ścian zewnętrznych i wewnętrznych z podziałem na konstrukcyjne i działowe?

Mój adres b.franczak@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Potrzebuję wyliczyć wstępne koszty stanu surowego bez fundamentów - czy mogę otrzymać zestawienie zawierające ilości w m2 ścian zewnętrznych i wewnętrznych z podziałem na konstrukcyjne i działowe? Mój adres b.franczak@op.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam, czy jest możliwość doprojektowania piwnicy? A może jest jakiś podobny projekt do OTISa ale z piwnicą?

Dzień dobry,

oczywiście można wprowadzić podpiwniczenie budynku na etapie adaptacji przez architekta adaptującego. Należy przewidzieć miejsce na schody prowadzące do piwnicy. Niestety w naszej ofercie jest mało budynków z podpiwniczeniem, np. Edzia, Proton I P.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Czy wiedzą Państwo w jakiej okolicy budowano domy OTIS? Zależy nam na obejrzeniu budynku z zewnątrz.

kontakt: paulinark@poczta.onet.pl

Witam, niestety nie mamy takich informacji. Może któryś z Inwestorów podzieli się wiedzą oraz dokumentacją fotograficzną, ewentualnie lokalizacją, w której buduje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w projekcie Otis zamiast stropu terriva można zastosować strop tradycyjny lany monolit ? wpoczobut@poczta.onet.pl

Dzień dobry,

Tak, można wprowadzić taką zmianę.

Zmiany w projektach katalogowych można wprowadzić na etapie adaptacji projektu poprzez wybranego przez Państwa architekta adaptującego lub poprzez naszą pracownię. Jest to usługa dodatkowo odpłatna.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość biuro@geomal.pl

Dom, którego zdjęcia zamieściłem jest budowany pod Wrocławiem.

Dzień dobry. Gdzie można znaleźć dodane przez Pana fotki i w jakiej miejscowości jest ten budynek bo jestem z Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...