Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Otis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z zainteresowanych zaczal juz budowe tego domu? Jestesmy na etapie zalatwiania formalnosci z zamiarem kupna tego projektu ale z checia rzucilibyśmy okiem na rozpoczeta juz budowe.

Witam,

wraz z mężem budujemy dom z projektu "Otis", aktualnie kładziemy dach.

Pozdrawiam - Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Bogumiła

Czy ktoś z zainteresowanych zaczal juz budowe tego domu? Jestesmy na etapie zalatwiania formalnosci z zamiarem kupna tego projektu ale z checia rzucilibyśmy okiem na rozpoczeta juz budowe.
Witam, wraz z mężem budujemy dom z projektu "Otis", aktualnie kładziemy dach. Pozdrawiam - Kamila

Witam. Serdecznie proszę o podesłanie zdjęć z realizacji. Dziękuję. Bogumiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

również jestem zainteresowany tym projektem, a także mam pytanie, czy dałoby przerobić w tym projekcie bramę garażową, by była od bocznej strony (zachodniej) i interesuje mnie też podpiwniczenie :) i szczegółowe rysunki:)

Mój meil dawidgog@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam również jestem zainteresowany tym projektem, a także mam pytanie, czy dałoby przerobić w tym projekcie bramę garażową, by była od bocznej strony (zachodniej) i interesuje mnie też podpiwniczenie :) i szczegółowe rysunki:) Mój meil dawidgog@wp.pl

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, proszę o przesłanie zarysów powierzchni użytkowej (2200, 1400 mm) na rzucie poddasza oraz niedużego (jakie są opcje) podpiwniczenia.

Również szczegółowe rysunki projektu. Dziękuję.

 

artur-bogusz@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie zarysów powierzchni użytkowej (2200, 1400 mm) na rzucie poddasza oraz niedużego (jakie są opcje) podpiwniczenia. Również szczegółowe rysunki projektu. Dziękuję. artur-bogusz@o2.pl

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami na adres mailowy info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Ewelina

Witam, proszę o informację na temat słupków stalowych, które są na dwóch balkonach i podpierają dach, łącząc go z balkonem. Jaka jest to stal i czy te poprzeczne słupki są drewniane? Jeśli można proszę o podanie rozmiarów słupków jak w projekcie. Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o informację na temat słupków stalowych, które są na dwóch balkonach i podpierają dach, łącząc go z balkonem. Jaka jest to stal i czy te poprzeczne słupki są drewniane? Jeśli można proszę o podanie rozmiarów słupków jak w projekcie. Dziękuję!

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...