Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Otis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy istnieje możliwość na przesłanie zwymiarowanych rzutów pomieszczeń w projekcie OTIS mój mail to angelo10@interia.pl dostałem juz od państwa takie wymiary do domu anteusz z wykuszem i dla porównania chce zobaczyć te wymiary dla tego projektu otis bo nie możemy się z żona zdecydować a oba projekty się nam podobają z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy istnieje możliwość na przesłanie zwymiarowanych rzutów pomieszczeń w projekcie OTIS mój mail to angelo10@interia.pl dostałem juz od państwa takie wymiary do domu anteusz z wykuszem i dla porównania chce zobaczyć te wymiary dla tego projektu otis bo nie możemy się z żona zdecydować a oba projekty się nam podobają z góry dziękuje

Witam

Projekt Otis aktualnie jest koncepcją - jest to nowość w naszej ofercie. Oznacza to,że czas oczekiwania na dokumentację do projektu wynosi około 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będziemy mieli szczegółowe rysunki dla domu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Karolina

Chciałabym spytać o to jedno okno dla łazienki i pom.gosp. Czy to jest normalne rozwiązanie w nowoczesnych domach? Poza tym to okno jest z przodu domu. Wydaje mi się, że będzie to trochę niekomfortowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym spytać o to jedno okno dla łazienki i pom.gosp. Czy to jest normalne rozwiązanie w nowoczesnych domach? Poza tym to okno jest z przodu domu. Wydaje mi się, że będzie to trochę niekomfortowe...

Dzień dobry. Drobna nieścisłość na schemacie rzutu parteru. W rzeczywistości jest zgodnie z wizualizacjami: okna przedzielone są słupkiem, a ściana dzieli przestrzeń na dwa całkowicie odrębne pomieszczenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, Kiedy można się spodziewać opracowania szacunkowych kosztów budowy oraz kalkulatora energetycznego domu Otis?

To ważne parametry decydujące o ewentualnej decyzji zakupu projektu i budowy tego właśnie domu...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kiedy można się spodziewać opracowania szacunkowych kosztów budowy oraz kalkulatora energetycznego domu Otis? To ważne parametry decydujące o ewentualnej decyzji zakupu projektu i budowy tego właśnie domu... Pozdrawiam

Witam

Projekt ten jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu wynosi obecnie około 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji będziemy mogli zlecić wykonanie dla domu wycen kosztorysowych oraz przygotować dla niego charakterystykę energetyczną.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

proszę o przysłanie również mi wymiary pomieszczeń na e-maila ewinek.r@interia.pl, dziękuję z góry
Witam, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Witam, bardzo proszę o przesłanie wymiarów pomieszczeń również na mojego maila damian_antosik@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jaka jest wysokość ścianek kolankowych - w pomieszczeniu nad garażem i pozostałych pomieszczeniach  ? jak liczona była powietrznia podłogi podana na stronie ?? jak to się ma do powierzchni podłóg przy skosach ? również jestem zainteresowana dokładnimi wymiarami domu. sandras48@wp.pl

Pozdrawiam Sandra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jaka jest wysokość ścianek kolankowych - w pomieszczeniu nad garażem i pozostałych pomieszczeniach  ? jak liczona była powietrznia podłogi podana na stronie ?? jak to się ma do powierzchni podłóg przy skosach ? również jestem zainteresowana dokładnimi wymiarami domu. sandras48@wp.pl

Pozdrawiam Sandra

Dzień dobry. Materiały zostały przesłane na podany adres.

Wysokość ścianki kolankowej na poddaszu, w pomieszczeniach mieszkalnych, wynosi 97cm. Ścianka kolankowa na strychu, nad garażem, ma wysokość 78cm.

Podana na stronie powierzchnia to powierzchnia użytkowa budynku, liczona jako 100% od wysokości 220cm, powierzchnia o wysokości między 140, a 220cm traktowana jest jako 50% zmierzonej powierzchni. Nie wlicza się powierzchni miejsc o wysokości mniejszej niż 140cm.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...