Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Otis


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy mogę uzyskać informację jaka jest szerokość elewacji frontowej? ponieważ wymiar 1890 jest z wypustem z salonu i tu moje pytanie czy on też się wlicza w elewację frontową czy już nie? jeśli nie to jaka jest właściwa szerokość elewacji? czy garaż który jest cofnięty też się wlicza w szerokość elewacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gość Matii napisał:

Witam

Czy mogę uzyskać informację jaka jest szerokość elewacji frontowej? ponieważ wymiar 1890 jest z wypustem z salonu i tu moje pytanie czy on też się wlicza w elewację frontową czy już nie? jeśli nie to jaka jest właściwa szerokość elewacji? czy garaż który jest cofnięty też się wlicza w szerokość elewacji?

Dzień dobry, szerokość elewacji frontowej wynosi 1890 cm. Wykusz oraz garaż również wliczają się w szerokość elewacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Budowlaniec

Witam czy posiadacie Państwo więcej zdjęć wizualizacji wewnątrz budynku. 

Jeśli ktoś posiada zdjęcia wewnątrz budynku to proszę o zamieszczenie ich tutaj bądź wyslanie ich na adres dawid.myszor@onet.eu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość malaga

Witam. Czy jest możliwość zmiany w konstrukcji dachu na garażu? Chodzi mi o to, by był dwuspadowy na całej długości. Podobny do dachu z projektu Miły II. Czy taka zmiana będzie miała duży wpływ na koszt budowy? Jeśłi możliwe, to proszę o szczegółowe wymiary pomieszczeń, pieczkag@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość malaga napisał:

Witam. Czy jest możliwość zmiany w konstrukcji dachu na garażu? Chodzi mi o to, by był dwuspadowy na całej długości. Podobny do dachu z projektu Miły II. Czy taka zmiana będzie miała duży wpływ na koszt budowy? Jeśłi możliwe, to proszę o szczegółowe wymiary pomieszczeń, pieczkag@interia.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić taką zmianę do projektu. Są dwa sposoby wprowadzania zmian: u nas w Pracowni przed zakupem projektu lub na etapie adaptacji. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2018 o 20:24, Łukasz_Nowy napisał:

 

 

Witam serdecznie. Bardzo zainteresował mnie Pański pomysł na zmiany. Jeżeli byłaby możliwość, proszę o wiadomość lub odpowiedź w celu uzyskania informacji. Bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam :) 

 

Prosiłbym również administratora o przesłanie wszystkich darmowych materiałów związanych z tym projektem. Z góry dziękuje ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zmiany, mi zależy na nieco innych rozwiązaniach. Dla mnie salon jest dość duży. Kuchnie chciałabym mieć w miejscu gabinetu. 

Bardzo bym chciała się dowiedzieć na jakiej wysokości są okna dachowe w sypialniach. Wydaje mi się, że te drzwi balkonowe w pokojach nad wejściem nie dadzą wystarczającej ilości światła. A te okna są bardzo wysoko nawet dla osoby dorosłej. Proszę o odpowiedź. Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś mi powie, jak to wygląda w pokoju. A najbardziej bym się cieszyła ze zdjęcia. Rozumiem, że konstrukcja dachu uniemożliwia obniżenie okien. 

Mój email 4pieczkag@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...