Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Gość

Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rzutów oraz kosztorysu budowy wraz z zestawieniem materiałów na adres marzenna@w.tkb.pl Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest pochylenie dachu 30-35 st. oraz jaki jest koszt takiej zmiany?

Witam

Istnieje możliwość zmiany kąta nachylenia dachu.

Przeprojektowania można dokonać na etapie adaptacji projektu lub w naszej pracowni.

W celu uzyskania wyceny z naszej strony proszę o kontakt mailowy : info@dobredomy.pl.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika

Witam serdecznie. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów oraz kosztorysu budowy wraz z zestawieniem materiałów. Mój adres: strachota.monika@gmail.com. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

bez rzutów ten katalog jest bez sensu porażka

Witam

Nie bardzo wiem o jaki katalog Panu chodzi - w naszych autorskich katalogach z projektami domów zamieszczone są rzuty każdego budynku.

Proszę o doprecyzowanie - spróbuję wyjaśnić problem tak, aby nie był Pan zawiedziony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Andrzej

Witam, czy mogę prosic o rys. szczegółowe oraz kosztorys, dołączam się do pytania czy można poszerzyć dom o 1m w stronę kuchni oraz salonu oraz jaki byłby ewentualny koszt takich zmian, proszę o odp. na adres   abuczkowski1@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mogę prosic o rys. szczegółowe oraz kosztorys, dołączam się do pytania czy można poszerzyć dom o 1m w stronę kuchni oraz salonu oraz jaki byłby ewentualny koszt takich zmian, proszę o odp. na adres   abuczkowski1@wp.pl

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Michał

Witam serdecznie,

 

jestem zainteresowany projektem FABIA V. Tak jak wielu wcześniejszych forumowiczów interesuje mnie możliwość poszerzenia bryły domu od strony kuchni i salonu o 1m oraz zmiana kąta nachylenia dachu do 30st. Będę również wdzięczny za przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem pomieszczeń oraz szczegółowego zestawienia materiałów.

 

PS.

Czy jest możliwość poszerzenia bryły domu o 1m na wysokości salonu, a o 2m na wysokości kuchni (tak żeby na powstałym wysunięciu wstawić dodatkowe drzwi wejściowe z zewnątrz do kuchni) ?

 

Pozdrawiam

Michał

majkelsz@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

jestem zainteresowany projektem FABIA V. Tak jak wielu wcześniejszych forumowiczów interesuje mnie możliwość poszerzenia bryły domu od strony kuchni i salonu o 1m oraz zmiana kąta nachylenia dachu do 30st. Będę również wdzięczny za przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem pomieszczeń oraz szczegółowego zestawienia materiałów.

 

PS.

Czy jest możliwość poszerzenia bryły domu o 1m na wysokości salonu, a o 2m na wysokości kuchni (tak żeby na powstałym wysunięciu wstawić dodatkowe drzwi wejściowe z zewnątrz do kuchni) ?

 

Pozdrawiam

Michał

majkelsz@wp.pl

Witam

Odpowiedź prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Anna Podjaska

Wtam, jak poprzednicy prosze o kosztorys oraz rysunki szczegolowe z opcja poddasza. Dolaczam do pytan o poszerzenie domu w czesci kuchni i salonu i koszty takich zmian na adres annapodjaska1980@gmail.com

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam, widzę że jest duże zainteresowanie tym budynkiem właśnie z poszerzoną wersją salonu i również o taką bym prosił. Budynek posiada odpowiedni dla nas rozkład pomieszczeń jedynie salon chcieli byśmy poszerzyć oraz mieć możliwość przyszłej adaptacji poddasza tak więc dochodziła by zmiana konta dachu na 30 stopni. 

Czy można prosić o jakiś schemat z wymiarami pomieszczeń (wystarczy do obecnej wersji), oraz charakterystykę energetyczną budynku. Zależy nam na montażu systemu rekuperacji tak więc czy w związku z tym jest możliwość dostosowania tego budynku do takich wymagań, czy trzeba będzie powiększać poziom? 

Czy możliwa jest zmiana materiału budowlanego na ceramikę?

Jakie koszta trzeba będzie ponieść przy takich zmianach.

 

Wstępnie tyle, w wolnej chwili proszę bardzo o odpowiedź.

mail: muskacik@interia.pl

 

Pozdrawiam

Łukasz Siar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że jest duże zainteresowanie tym budynkiem właśnie z poszerzoną wersją salonu i również o taką bym prosił. Budynek posiada odpowiedni dla nas rozkład pomieszczeń jedynie salon chcieli byśmy poszerzyć oraz mieć możliwość przyszłej adaptacji poddasza tak więc dochodziła by zmiana konta dachu na 30 stopni. 

Czy można prosić o jakiś schemat z wymiarami pomieszczeń (wystarczy do obecnej wersji), oraz charakterystykę energetyczną budynku. Zależy nam na montażu systemu rekuperacji tak więc czy w związku z tym jest możliwość dostosowania tego budynku do takich wymagań, czy trzeba będzie powiększać poziom? 

Czy możliwa jest zmiana materiału budowlanego na ceramikę?

Jakie koszta trzeba będzie ponieść przy takich zmianach.

 

Wstępnie tyle, w wolnej chwili proszę bardzo o odpowiedź.

mail: muskacik@interia.pl

 

Pozdrawiam

Łukasz Siar.

Witam

Odpowiedź prześlemy na podany adres mailowy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Simiński Wojciech

Witam, Czy mogę prosić o rzut parteru z powierzchnią pomieszczeń po dokonaniu poszerzenia w części kuchni i salonu oraz koszt takich zmian na adres mailowy wojciech.siminski@interia.pl? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy mogę prosić o rzut parteru z powierzchnią pomieszczeń po dokonaniu poszerzenia w części kuchni i salonu oraz koszt takich zmian na adres mailowy wojciech.siminski@interia.pl? Dziękuję.

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów, odpowiedź otrzyma Pan na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, jestem zainteresowana projektem domu Fabia V , odpowiada mi wielkość i rozmieszczenie pomieszczeń tylko prosiłabym o wersje bez garażu. Wiem,że projekt Fabia jest bez garażu, ale tam łazienka jest bez okna i są mniejsze sypialnie.Jeżeli jest taka możliwość to proszę o przesłanie materiałów na moją pocztę ;jolkakowalczyklis@interia.pl- jaki byłby koszt zmian w projekcie i jak likwidacja garażu wpłynęłaby na koszt końcowy budowy domu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem domu Fabia V , odpowiada mi wielkość i rozmieszczenie pomieszczeń tylko prosiłabym o wersje bez garażu. Wiem,że projekt Fabia jest bez garażu, ale tam łazienka jest bez okna i są mniejsze sypialnie.Jeżeli jest taka możliwość to proszę o przesłanie materiałów na moją pocztę ;jolkakowalczyklis@interia.pl- jaki byłby koszt zmian w projekcie i jak likwidacja garażu wpłynęłaby na koszt końcowy budowy domu. Pozdrawiam

Witam

Zapytanie przekazałam do architektów - wkrótce proszę oczekiwać odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...