Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, czy kolorystyka drzwi okien i bramy to fantazja projektanta czy oparte to jest na konkretnej kolorystyce dostepnej na rynku?

Dzień dobry,

nie stosujemy nazw kolorów podawanych przez producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Sami nazywany kolory. Niestety monitory wyświetlają kolory w różny sposób, dlatego nie chcemy wprowadzać Klientów w błąd. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość kinga

Witam, Jestem zainteresowana postawieniem tego domu ale Proszę o przesłanie kosztorysu i zestawienia materiałów do stanu surowego na adres kinga.kropka@interia.pl dla oszacowania kosztów rzeczywistych .

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam. Prosze o przeslanie dokladnych wymiarow wszystkich pomieszczen oraz poddasza na email mariola2405@interia.pl Czekam z nieciepliwoscia Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Dorota

Witam. Prosze o przeslanie dokladnych wymiarow wszystkich pomieszczen oraz poddasza na email doris1977@poczta.fm

bardzo odpowiada mi projekt tylk potrzebny dodatkowy pokój z laienka na poddaszu.mam pytanie cz jest mozliwosc przeniesienia komina w drogi róg kotłowni a dokładnie róg pokoju krtory chce przerobic na kotłownie. z kotłowni planowanej ma byc pralnia.pozdrawiam Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prosze o przeslanie dokladnych wymiarow wszystkich pomieszczen oraz poddasza na email doris1977@poczta.fm bardzo odpowiada mi projekt tylk potrzebny dodatkowy pokój z laienka na poddaszu.mam pytanie cz jest mozliwosc przeniesienia komina w drogi róg kotłowni a dokładnie róg pokoju krtory chce przerobic na kotłownie. z kotłowni planowanej ma byc pralnia.pozdrawiam Dorota

Witam

Odpowiedź otrzyma Pani na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość Paweł

Witam, Proszę o przesłanie dokumentacji (na adres pawe33@o2.pl) z wymiarami wszystkich pomieszczeń dla lustrzanego odbicia projektu Fabia V.

Mam dwa pytania:

1. czy jest możliwość zmiany nachylenia kąta dachu na 30stopni?,

2. w opisie konstrukcji strop jest żelbetowy, czy można zmienić na drewniany?

Jakie będa koszta wprowadzenia w/w zmian przez Państwa biuro?

 

Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Proszę o przesłanie dokumentacji (na adres pawe33@o2.pl) z wymiarami wszystkich pomieszczeń dla lustrzanego odbicia projektu Fabia V.

Mam dwa pytania:

1. czy jest możliwość zmiany nachylenia kąta dachu na 30stopni?,

2. w opisie konstrukcji strop jest żelbetowy, czy można zmienić na drewniany?

Jakie będa koszta wprowadzenia w/w zmian przez Państwa biuro?

 

Dziekuję

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...