Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Proszę o przesłanie zestawienia materiałów na wieżbę dachową dla projektu Fabia V na adres julitta33@o2.pl. Projekt kupiłam w lutym 2017. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Wszelkie zestawienia (drewna, stali, materiałów na stan surowy zamknięty) są w formie tabeli i znajdują się w egzemplarzu nazwanym "Materiały pomocnicze". Gdyby nie mogła Pani ich znaleźć, to proszę o kontakt z biurem drogą telefoniczną lub mailowo. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Paweł Koper

Witam, poproszę o przysłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami i kosztorysu i o podanie konta nachylenia dachu na adres e-mail: kopex2@interia.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę o przysłanie szczegółowych rysunków wraz z wymiarami i kosztorysu i o podanie konta nachylenia dachu na adres e-mail: kopex2@interia.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Kąt dachu w projekcie FABIA V wynosi 25o. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. projekt idealny, ale jaki jest koszt zmiany prokejtu z domu murowanego na szkieletowy , projekt kropka w kropke taki sam? pozdrawiam

witam

Nasza Pracownia nie projektuje w technologii szkieletowej. Należy o możliwość i koszt dostosowanie dokumentacji do tejże technologii pytać w firmie, która oferuje budowy w wybranej technologii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

Jestem zainteresowana projektem.

Poproszę o  rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego wraz z orientacyjnym kosztorysem , oraz wszelkie detale konstrukcyjne na adres;  halka1102@gmail.com   Interesuje mnie wygospodarowanie  na poddaszu jednego pokoju, proszę więc o rzut poddasza i wszelkie informacje  związane z tym.Jaka jest  wysokość parteru i  czy można ją zwiększyć do 2,90m?Czy  zaprojektowano rekuperacje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zainteresowana projektem.

Poproszę o  rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego wraz z orientacyjnym kosztorysem , oraz wszelkie detale konstrukcyjne na adres;  halka1102@gmail.com   Interesuje mnie wygospodarowanie  na poddaszu jednego pokoju, proszę więc o rzut poddasza i wszelkie informacje  związane z tym.Jaka jest  wysokość parteru i  czy można ją zwiększyć do 2,90m?Czy  zaprojektowano rekuperacje?

Pozdrawiam

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy we wtorek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alicja

Jestem zainteresowana projektem Fabia V. Poproszę o rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego i stanu wykończonego (jeżeli takie Państwo posiadają) wraz z orientacyjnym kosztorysem, oraz wszelkie detale konstrukcyjne na adres: veli.alicja@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowana projektem Fabia V. Poproszę o rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego i stanu wykończonego (jeżeli takie Państwo posiadają) wraz z orientacyjnym kosztorysem, oraz wszelkie detale konstrukcyjne na adres: veli.alicja@gmail.com

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość BARBARA

Witam. Proszę o przesłanie zestawienia materiałów na wieżbę dachową dla projektu Fabia V na adres julitta33@o2.pl. Projekt kupiłam w lutym 2017. Pozdrawiam

Pani Julito czy mogłaby Pani przesłać wymiary poszczególnych pomieszczeń. prosiłam biuro projektowe ale się nie kwapią. Proszę powiedzieć czy dom jest funkcjonalny i czy robiła Pani jakieś zmiany. basia.pilarska@interia.pl  Z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...