Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam jestem mocno zainteresowana tym projektem i chcialabym się dowiedzieć kiedy umieszczą Państwo kosztorys .. Pozdrawiam

Witam

Fabia V jest naszym nowym projektem i aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Czas oczekiwania na dokumentację do projektu to aktualnie około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji będziemy mogli zlecić wykonanie wyceny kosztorysowej dla domu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany kosztorysem projektu Fabia V jak i Oceania a muszę na dniach wybrać projekt jako że sprawa kosztorysu się przedłuża czy będą to koszty porównywalne do projektu Bianka?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedz .

Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany kosztorysem projektu Fabia V jak i Oceania a muszę na dniach wybrać projekt jako że sprawa kosztorysu się przedłuża czy będą to koszty porównywalne do projektu Bianka? Pozdrawiam i proszę o odpowiedz . Piotr.

Witam

Jak już pisałam, w najbliższym czasie nie będziemy mieć wyceny kosztorysowej dla domu Fabia V, gdyż projekt ten aktualnie jest koncepcją. Dla domu Oceania wycena ta będzie na stronie www do końca przyszłego tygodnia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, bardzo proszę o podanie konkretnego terminu, w którym będzie podana wycena domu Fabia V.

Witam

Projekt Fabia V aktualnie jest w fazie koncepcji - oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do niego wynosi około 6 tygodnia od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji będziemy mogli zlecić wykonanie wycen kosztorysowych.

Ciężko więc jest mi podać na dzień dzisiejszy dokładny termin opracowania wyceny kosztorysowej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam mam pytanie czy jest możliwość zagospodarowania poddasza? Tzn czy jest możliwość podnieść troszkę dach wyżej?

Dzień dobry,

W chwili obecnej można wygospodarować na poddaszu przestrzeń na jeden pokój około 10m2. Natomiast  chcąc mieć dwa małe pokoje proponowałabym podnieść dach o 30cm. Proszę pamiętać, że jest to budynek parterowy. Mamy szeroką ofertę budynków z poddaszem użytkowym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, czy jest już dostępna wycena?

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej dla projektu Fabia V. Dokumentacja powinna być gotowa w drugiej połowie stycznia 2015r- dopiero wtedy będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu Fabia V.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanie: Czy jest możliwość zwiększenia kąta nachylenia dachu do 30 st.? Bo projekt bardzo mi odpowiada, ale chciałabym mieć w przyszłości możliwość adaptacji poddasza, gdyby zaszła taka konieczność. Mój mail: meg_b@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam takie pytanie: Czy jest możliwość zwiększenia kąta nachylenia dachu do 30 st.? Bo projekt bardzo mi odpowiada, ale chciałabym mieć w przyszłości możliwość adaptacji poddasza, gdyby zaszła taka konieczność. Mój mail: meg_b@o2.pl

Witam,

Istnieje możliwość zmiany kąta nachylenia dachu.

Taką zmianę w projekcie najlepiej wprowadzić na etapie jego adaptacji do warunków lokalnych.

Istnieje również możliwość zlecenia przeprojektowania naszej pracowni. Proszę o kontakt jeśli jest Pani tym zainteresowania, a my dokonamy wstępnej wyceny oraz podamy termin realizacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kiedy dostępna będzie wycena ? Proszę o materiały na adres: maciejkedryna@interia.pl. pozdrawiam

Witam

Projekt Fabia V powinien być gotowy do końca przyszłego tygodnia. Wówczas będą dostępne dla niego szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić wykonanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Grzegorz

Witam. Czy mógłbym dostać rzut pomieszczeń domu projektu Fabia V z wymiarami wewnetrznymi oraz rysunek konstrukcji dachu aby przedstawić swojemu projektantowi w celu wyceny adaptacji. prosiłbym również o wycenę przeprojektowania dachu z 25 na 30 stopnie. i wydłużenia domu o 1 m w lewą stronę.(powiększenie salonu i kuchni). grzegorz.graz@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógłbym dostać rzut pomieszczeń domu projektu Fabia V z wymiarami wewnetrznymi oraz rysunek konstrukcji dachu aby przedstawić swojemu projektantowi w celu wyceny adaptacji. prosiłbym również o wycenę przeprojektowania dachu z 25 na 30 stopnie. i wydłużenia domu o 1 m w lewą stronę.(powiększenie salonu i kuchni). grzegorz.graz@gmail.com

Witam

 

Materiały prześlemy na podany adres mailowy w dniu jutrzejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Magda

Witam. Czy mógłbym dostać rzut pomieszczeń domu projektu Fabia V z wymiarami wewnetrznymi oraz rysunek konstrukcji dachu aby przedstawić swojemu projektantowi w celu wyceny adaptacji. prosiłbym również o wycenę przeprojektowania dachu z 25 na 30 stopnie. i wydłużenia domu o 1 m w lewą stronę.(powiększenie salonu i kuchni). grzegorz.graz@gmail.com
Witam Materiały prześlemy na podany adres mailowy w dniu jutrzejszym.   Pozdrawiam

Witam, ja mam dokładnie taką samą prośbę co pan Grzegorz. Poproszę o rzuty pomieszczeń z wymiarami z dokładnie taka samą zmianą dachu i wydłużenia lewej strony domu o 1 m. Widzę, że nie tylko ja mam takie pomysły na zmiany :) meg_b@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam dokładnie taką samą prośbę co pan Grzegorz. Poproszę o rzuty pomieszczeń z wymiarami z dokładnie taka samą zmianą dachu i wydłużenia lewej strony domu o 1 m. Widzę, że nie tylko ja mam takie pomysły na zmiany :) meg_b@o2.pl

Witam

Rysunki wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu jutrzejszym na wskazany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malgorzata Baran

Czy jest mozliwość powiekszenia , poszerzenie salonu i kuchni o 1,5m , jak wowczas zmieni się pow. pomieszczenia w m2 . Jezeli jest juz znany kosztorys, prosze o przeslanie. Mysle o budowie domu w okolicach Warszawy, czy przygotowany przez was kosztorys, jest dostosowany, (relany) do cen warszawskich.

 

pozdrawiam,

 

M Baran

malgorzata.baran64@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwość powiekszenia , poszerzenie salonu i kuchni o 1,5m , jak wowczas zmieni się pow. pomieszczenia w m2 . Jezeli jest juz znany kosztorys, prosze o przeslanie. Mysle o budowie domu w okolicach Warszawy, czy przygotowany przez was kosztorys, jest dostosowany, (relany) do cen warszawskich.

 

pozdrawiam,

 

M Baran

malgorzata.baran64@gmail.com

Witam
Odpowiedź prześlę w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...