Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stawiam właśnie dom FABIA V, lecz w projekcie nie ma Zestawienia Więźby Dachowej(główne elementy), oraz zestawiania stali zbrojeniowej. Czy mógł by ktoś podesłać na email: damiano9411.dt@gmail.com

Witam

Zestawienia te znajdują się w zeszycie zatytułowanym "Materiały Pomocnicze", którego jeden egzemplarz otrzymał Pan wraz z zakupionym projektem. Gdyby były problemy z odnalezieniem zeszytu, proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl - doślemy odpowiednie zestawienia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam, stawiam właśnie dom FABIA V, lecz w projekcie nie ma Zestawienia Więźby Dachowej(główne elementy), oraz zestawiania stali zbrojeniowej. Czy mógł by ktoś podesłać na email: damiano9411.dt@gmail.com

W jakim rejonie Polski Pan buduje Fabię V? My zakupiliśmy już projekt i na wiosnę ruszamy z budową. Byłoby fajnie zobaczyć jak w realu wygląda  Fabia V. Może jakieś rady wnioski którymi chciałby się Pan podzielić? madziaaa2506@o2.pl

Pozdrawiam Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Wojtek

Witam serdecznie,


 


jestem zainteresowany tym projektem. Interesuje mnie możliwość poszerzenia bryły domu od strony kuchni i salonu o 1m oraz zmiana kąta nachylenia dachu do 30st. Będę również wdzięczny za przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem pomieszczeń oraz szczegółowego zestawienia materiałów i kosztorysu.


 


Pozdrawiam


Wojtek


wojtekmm13@gmail.com


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam serdecznie,

 

jestem zainteresowany tym projektem. Interesuje mnie możliwość poszerzenia bryły domu od strony kuchni i salonu o 1m oraz zmiana kąta nachylenia dachu do 30st. Będę również wdzięczny za przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem pomieszczeń oraz szczegółowego zestawienia materiałów i kosztorysu.

 

Pozdrawiam

Wojtek

wojtekmm13@gmail.com

 

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Witam,

 

jak już kilku poprzedników pisało, jestem również zainteresowany tym projektem, ale w wersji lustrzanej. Interesuje mnie możliwość poszerzenia bryły domu od strony kuchni i salonu o 1m oraz zmiana kąta nachylenia dachu do 30st. Będę również wdzięczny za przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem pomieszczeń oraz szczegółowego zestawienia materiałów i kosztorysu.

Ile wyniosłyby koszty, gdyby zmian dokonała Państwa pracownia? Proszę o odpowiedź na adres: sebal85@op.pl

 

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak już kilku poprzedników pisało, jestem również zainteresowany tym projektem, ale w wersji lustrzanej. Interesuje mnie możliwość poszerzenia bryły domu od strony kuchni i salonu o 1m oraz zmiana kąta nachylenia dachu do 30st. Będę również wdzięczny za przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem pomieszczeń oraz szczegółowego zestawienia materiałów i kosztorysu.

Ile wyniosłyby koszty, gdyby zmian dokonała Państwa pracownia? Proszę o odpowiedź na adres: sebal85@op.pl

 

Pozdrawiam

Sebastian

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulina

Witam

Jestem zainteresowana tym projektem. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem oraz szczegółowego kosztorysu i zestawiania materiałów na maila: paullinagorska@gmail.com

Proszę także o inf. dotyczącą możliwości zmiany kąta nachylenia dachu do 30st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem zainteresowana tym projektem. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem oraz szczegółowego kosztorysu i zestawiania materiałów na maila: paullinagorska@gmail.com Proszę także o inf. dotyczącą możliwości zmiany kąta nachylenia dachu do 30st.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Norbert

Witam Jestem zainteresowana tym projektem. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem oraz szczegółowego kosztorysu i zestawiania materiałów na maila: norbert.chomik@gmail.com Proszę także o inf. dotyczącą możliwości zmiany kąta nachylenia dachu do 30st. Ile wyniosłyby koszty, gdyby zmian dokonała Państwa pracownia? Norbert Chomik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem zainteresowana tym projektem. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem oraz szczegółowego kosztorysu i zestawiania materiałów na maila: norbert.chomik@gmail.com Proszę także o inf. dotyczącą możliwości zmiany kąta nachylenia dachu do 30st. Ile wyniosłyby koszty, gdyby zmian dokonała Państwa pracownia? Norbert Chomik

Witam
Materiały wraz  odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam,

Jestem również zainteresowana tym projektem. Równocześnie proszę o rysunki szczegółowe z wymiarowaniem oraz szczegółowy kosztorys i zestawienie materiałów na maila: aneta.zwardon@gmail.com - Jednocześnie proszę o inf. dotyczącą zmiany kąta nachylenia dachu do 30st. - taki mam wymóg w w planie zagospodarowania działki. Jaki jest koszt takiej zmiany w Państwa pracownia?

Pozdrowienia Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem również zainteresowana tym projektem. Równocześnie proszę o rysunki szczegółowe z wymiarowaniem oraz szczegółowy kosztorys i zestawienie materiałów na maila: aneta.zwardon@gmail.com - Jednocześnie proszę o inf. dotyczącą zmiany kąta nachylenia dachu do 30st. - taki mam wymóg w w planie zagospodarowania działki. Jaki jest koszt takiej zmiany w Państwa pracownia? Pozdrowienia Aneta

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Zapytanie dotyczące kosztu zmiany kata nachylenia dachu przekazałam do architektów – proszę wkrótce oczekiwać odpowiedzi. 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwona

Witam jak poprzednicy jestem zainteresowana bardzo projektem domu Fabia V, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowniem oraz szczegółowy kosztorys i zestawienie materialow na adres i-ryba@wp.pl,

Dziękuję bardzo

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak poprzednicy jestem zainteresowana bardzo projektem domu Fabia V, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowniem oraz szczegółowy kosztorys i zestawienie materialow na adres i-ryba@wp.pl, Dziękuję bardzo Pozdrawiam

Witam
Materiały prześlemy w środę.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrycja

Witam. Czy mogę prosić o przesłanie kosztorysu i rzutu domu z wymiarami wewnętrznymi na maila patrycjacak@wp.pl ?

Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Magdalena Okulis

Witam, jestem zainteresowana tym projektem. Interesują mnie rysunki szczegółowe z podanymi wymiarami. Jednocześnie chciałam zapytać o możliwość zmiany w projekcie przesunięcia ściany zewnętrznej lewej o ok. 1m. Jaki jest koszt takiej zmiany w Państwa firmie? Proszę o informację na maila magdalenaokulis@gmail.com

Pozdrawiam Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...