Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowana tym projektem. Interesują mnie rysunki szczegółowe z podanymi wymiarami. Jednocześnie chciałam zapytać o możliwość zmiany w projekcie przesunięcia ściany zewnętrznej lewej o ok. 1m. Jaki jest koszt takiej zmiany w Państwa firmie? Proszę o informację na maila magdalenaokulis@gmail.com Pozdrawiam Magda

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość gość

witam.

jaką szerokość powinna mieć działka budując ten dom w odległości 1.5m od granicy działki jednocześnie rezygnując ze wszystkich okien na ścianie garażowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jaką szerokość powinna mieć działka budując ten dom w odległości 1.5m od granicy działki jednocześnie rezygnując ze wszystkich okien na ścianie garażowej?

Witam

Dom Fabia V szeroki jest na 13,90m. Zgodnie z przepisami dom powinien być postawiony 3m od granicy działki jeśli ściana nie ma otworów okiennych i drzwiowych, 4m dla ściany z oknami/drzwiami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Czy jest możliwość podpiwniczenia domu? Jestem fajną okien narożnikowych - czy w kuchni można zmienić okno na właśnie takie? Do idealnego projektu dla mojej rodziny brakuje właśnie piwnicy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość podpiwniczenia domu? Jestem fajną okien narożnikowych - czy w kuchni można zmienić okno na właśnie takie? Do idealnego projektu dla mojej rodziny brakuje właśnie piwnicy. Pozdrawiam

Witam

Zarówno doprojektowanie piwnic jak i zmiany w stolarce okiennej możliwe są do zrealizowana na etapie adaptacji projektu - nasza Pracownia wyrazi zgodę na ich realizację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, jestem zainteresowana projektem Fabia V w związku z tym proszę o przesłanie szczegółowych rzutów oraz kosztorysu budowy wraz z zestawieniem materiałów na adres mpmb@o2.pl.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem Fabia V w związku z tym proszę o przesłanie szczegółowych rzutów oraz kosztorysu budowy wraz z zestawieniem materiałów na adres mpmb@o2.pl.

Dziękuję.

Dzień dobry,

prześlę wszystkie bezpłatne informacje na temat projektu Fabia V. Natomiast w naszej ofercie kosztorysy są dodatkowo odpłatne. W celu ich zamówienia, proszę o kontakt z Działem Sprzedaży. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, czy jest możliwość przeprojektowania dachu tak aby kąt nachylenia wynosił 35, takie są warunki zagospodarowania przestrzennego?

Witam,

jest oczywiście możliwość przeprojektowania dachu. Zmiany najlepiej wprowadzić na etapie adaptacji projektu lub można zlecić je naszej pracowni. W celu otrzymania wstępnej wyceny zmian proszę o kontakt pod adres info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Małgosia

Witam. Poproszę o rzut pomieszczeń domu projektu Fabia V ze zmianami wydłużenia domu o 1 m w lewą stronę (powiększenie salonu i kuchni) . Prosiłabym również o wycenę przeprojektowania dachu z 25 na 30 stopnie i podniesienie ścianki kolankowej o 50 cm na adres - msgss@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poproszę o rzut pomieszczeń domu projektu Fabia V ze zmianami wydłużenia domu o 1 m w lewą stronę (powiększenie salonu i kuchni) . Prosiłabym również o wycenę przeprojektowania dachu z 25 na 30 stopnie i podniesienie ścianki kolankowej o 50 cm na adres - msgss@interia.pl

Witam, zwymiarowane rysunki w niezmienionej wersji prześlę na maila w dniu dzisiejszym. Nie przygotowujemy rysunków ze zmianami przed zakupem projektu. W sprawie wyceny zmian proszę o wysłanie zapytania na info@dobredomy.pl. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Dołączam się do pytania o poszerzenie bryły domu w części kuchni i salonu w lewo o (0.5m lub 1m), oraz 

zmiana kątu  nachylenia dachu z 25st do 30st i koszty takich zmian w Państwa firmie?

 

Będę również wdzięczny za przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem pomieszczeń z opcja poddasza.
oraz szczegółowego zestawienia materiałów i kosztorysu.
 
Proszę o informację na maila: dixone88@gmail.com
 
Pozdrawiam Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, 

 

Dołączam się do pytania o poszerzenie bryły domu w części kuchni i salonu w lewo o (0.5m lub 1m), oraz 

zmiana kątu  nachylenia dachu z 25st do 30st i koszty takich zmian w Państwa firmie?

 

Będę również wdzięczny za przesłanie rysunków szczegółowych z wymiarowaniem pomieszczeń z opcja poddasza.
oraz szczegółowego zestawienia materiałów i kosztorysu.
 
Proszę o informację na maila: dixone88@gmail.com
 
Pozdrawiam Adam

 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan dostępne materiały oraz wycenę zmian na wskazany adres mailowy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Czy mógłbym dostać rzut pomieszczeń domu projektu Fabia V z wymiarami wewnętrznymi oraz rysunek konstrukcji dachu, zestawienie materiałów. Posiałbym również o wycenę przeprojektowania dachu z 25 na 30 stopnie. Czy są jakieś zdjęcia z takim dachem o 30 stopniach.

 

jatomek7@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógłbym dostać rzut pomieszczeń domu projektu Fabia V z wymiarami wewnętrznymi oraz rysunek konstrukcji dachu, zestawienie materiałów. Posiałbym również o wycenę przeprojektowania dachu z 25 na 30 stopnie. Czy są jakieś zdjęcia z takim dachem o 30 stopniach. jatomek7@wp.pl

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...