Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alfa III


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kuchnia już jest! Schody też. Ściany pomalowane. Zostały podłogi do ułożenia i zakup mebli. Czyli tzw wykańczanie (domu, budzetu i siebie)

Podkarpacie. Miejscowość Lipa na trasie Stalowa Wola-Kraśnik.

Gdyby ktoś chciał zobaczyc to zapraszamy

Ania z Mężem

Witam

Proszę wrzucić kilka zdjęć - dom, wnętrza lub przesłać na adres projekty@dobredomy.pl

 

Z góry dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem bardzo zainteresowany kupnem tego projektu lecz nie wiem jak wyjdzie z kosztami.

Czy jest ktoś w stanie podać orientacyjnie cenę budowy takiego domu do stanu surowego zamkniętego??

Będzie to dla mnie bardzo duża podpowiedz co do wyboru projektu:-)

Pozdrawiam.

Witam

Szacunkowe wyceny kosztorysowe znajdzie Pan na naszej stronie www w tabeli przy prezentacji projektu Alfa III https://www.dobredomy.pl/projekt/alfaIII/ 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania z Mężem

Witam. Jestem bardzo zainteresowany kupnem tego projektu lecz nie wiem jak wyjdzie z kosztami. Czy jest ktoś w stanie podać orientacyjnie cenę budowy takiego domu do stanu surowego zamkniętego?? Będzie to dla mnie bardzo duża podpowiedz co do wyboru projektu:-) Pozdrawiam.

Maćku podaj maila to prześlę Ci wyliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W imieniu jednego z naszych Inwestorów, p. Daniela wrzucam kilka fotek Alfy III w trakcie budowy. Dziękujemy za zdjęcia i prosimy o kolejne, z następnych etapów budowy.

 

2 x fot z budowy alfy III, podniesiona sciana kolankowa o 2 pustaki , zamiast 4x przypor , opaska z cegły klinkierowej na calym obwodzie, okno na klatce zmodyfikowane tak aby wszystkie 3 okna byly w jednej lini, brak komina i elementow wentylacji  uwagi na prace pompy ciepla i rekuperatora. drewniane sciany szczytowe na wiosne. W środku wylewka anhydryt i ogrzewanie podlogowe, w salonie jedno okno typ hst

ALFA III_1.jpg

ALFA III_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeżeli ma ktoś doświadczenia z realizacji tego projektu, prosiłbym o informację na mejla - orientacyjne zestawienie materiałów, kosztorys. Planujemy z żoną budowę tego domu i chciałbym sobie zaplanować budżet wcześniej. Pozdrawiam przemek125p@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość Aniunia

Witam

 

Planujemy z mężęm zakup projektu pięknej Alfy. Proszę o Wasze fotki i wyceny w miarę możliwosci,będę mega wdzięczna

 

ania.kolec@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aniunia

Witam, czy można prosic o fotki domku na ani-bra@wp.pl, bardzo spodobał nam się ten projekt. Z góry dziękuję i pozdrawam.

 

Witam, czy można prosic o fotki domku na ani-bra@wp.pl, bardzo spodobał nam się ten projekt. Z góry dziękuję i pozdrawam.

Ja również poproszę o fotki ania.kolec@wp.pl. Z góry bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aniunia

Jeżeli ma ktoś doświadczenia z realizacji tego projektu, prosiłbym o informację na mejla - orientacyjne zestawienie materiałów, kosztorys. Planujemy z żoną budowę tego domu i chciałbym sobie zaplanować budżet wcześniej. Pozdrawiam przemek125p@tlen.pl

Podpinam się pod prośbę :) ania.kolec@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam

Witam, wraz z Żoną planujemy budowę Alfy ale nurtuje nas kąt nachylenia dachu i stad moje pytanie a mianowicie czy pomieszczenia na gorze są dosyć przestronne? czy skos nie jest zbyt duży i czy bardzo nie ogranicza powierzchni pokoi?. z góry dziękuje za pomoc i jeżeli jest to możliwe to proszę o zdjęcia(najlepiej poddasza oraz salonu z kuchnia) z realizacji mój adres e-mail to adam_sd@o2.pl.  pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert

Jeżeli ma ktoś doświadczenia z realizacji tego projektu, prosiłbym o informację na mejla - orientacyjne zestawienie materiałów, kosztorys. Planujemy z żoną budowę tego domu i chciałbym sobie zaplanować budżet wcześniej. Pozdrawiam przemek125p@tlen.pl
Podpinam się pod prośbę :) ania.kolec@wp.pl

Ja również się podpinam pod prośbą :) rambosex@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Mieczyslaw

Witam niestety nie posiadam w tej chwili wiecej fotek ponieważ przebywam poza terytorium Pl.

Skosy na poddaszu są zeczywiscie nisko, ja mam 1m w najniższym punkcie.

Zdjęć ze środka również nie posiadam bo jeszcze dom stoi pusty :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość

Jeżeli ma ktoś doświadczenia z realizacji tego projektu, prosiłbym o informację na mejla - orientacyjne zestawienie materiałów, kosztorys. Planujemy z żoną budowę tego domu i chciałbym sobie zaplanować budżet wcześniej. Pozdrawiam przemek125p@tlen.pl
Podpinam się pod prośbę :) ania.kolec@wp.pl

też poproszę agao_83@o2.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Janusz

Witam!

Kuchnia już jest! Schody też. Ściany pomalowane. Zostały podłogi do ułożenia i zakup mebli. Czyli tzw wykańczanie (domu, budzetu i siebie)

Podkarpacie. Miejscowość Lipa na trasie Stalowa Wola-Kraśnik.

Gdyby ktoś chciał zobaczyc to zapraszamy

Ania z Mężem

Witam serdecznie

Wraz z żoną jesteśmy zainteresowani budową takiego domu. Bardzo proszę o przesłanie nam po kilka zdjęć z każdego etapu budowy. Mój e-mail ivkaa@op.pl

Z góry dziękujemy.

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz

Witam!

Kuchnia już jest! Schody też. Ściany pomalowane. Zostały podłogi do ułożenia i zakup mebli. Czyli tzw wykańczanie (domu, budzetu i siebie)

Podkarpacie. Miejscowość Lipa na trasie Stalowa Wola-Kraśnik.

Gdyby ktoś chciał zobaczyc to zapraszamy

Ania z Mężem

Witam serdecznie.

Pani Aniu chcielibyśmy skorzystać z zaproszenia i obejrzeć Wasz dom oraz porozmawiać o trudnościach związanych  z jego budową. Co prawda mamy do Was ok. 100 km, ale ułatwi nam to budowę naszego domu.

Proszę o kontakt na e-mail ivkaa@op.pl

Pozdrawiam. Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pani Aniu jeśli jest taka możliwość podłączam się pod prośby o wysyłkę zdjęc z budowy i wyliczenia  bo to jest dla mnie w wyborze projektu najbardziej istotne...

 

Pozdrawiam,

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pani Aniu jeśli jest taka możliwość podłączam się pod prośby o wysyłkę zdjęc z budowy i wyliczenia  bo to jest dla mnie w wyborze projektu najbardziej istotne...

 

Pozdrawiam,

Ola

Witam

Na jaki adres wysłać wyliczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,   Pani Aniu jeśli jest taka możliwość podłączam się pod prośby o wysyłkę zdjęc z budowy i wyliczenia  bo to jest dla mnie w wyborze projektu najbardziej istotne...   Pozdrawiam, Ola
Witam Na jaki adres wysłać wyliczenia?

ooolinka@gmail.comBędę bardzo wdzięczna :)Pozdrawiam,Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Gość

Witam,   Pani Aniu jeśli jest taka możliwość podłączam się pod prośby o wysyłkę zdjęc z budowy i wyliczenia  bo to jest dla mnie w wyborze projektu najbardziej istotne...   Pozdrawiam, Ola
Witam Na jaki adres wysłać wyliczenia?

Witam. Podłączam się do prośby o wysyłkę zdjęć i wyliczeń kosztów budowy. goska.oska@gmail.com Pozdrawiam, Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

czy mogę się przyłączyć do prośby o wysłanie zdjęć. Będę bardzo wdzięczna. Projekt już zakupiony, czekamy na pozwolenie na budowę :)

Mój adres: tara_21@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...