Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alfa III


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podłączam się do prośby o wysyłkę zdjęć i wyliczeń kosztów budowy. goska.oska@gmail.com Pozdrawiam, Gosia

Również przyłączam się do prośby. Projekt zakupiony, czekamy na pozwolenie. Mój adres: tara_21@o2.pl

 

Z góry ślicznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
Gość Hubert

Witam, przejrzałem masę projektów i Alfa III jest jednym z kilku, do których ciągle wracam.

Również chciałbym poznać koszty budowy tego domu. Jeśli jest możliwość wysłania zestawienia kosztów / materiałów, to błbym wdzięczny. Adres vethubert@gmail.com

Pozdrawiam

 

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

witam serdecznie,

jesteśmy w trakcie budowy alfy, mamy dopiero fundamenty ale od wiosny zaczynamy pełną para. Chciałam się zapytać czy mają Pani jakieś super wskazówki do przekazania i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami? Czy jest możliwość udostępnienia nam do obejrzenia kilka zdjęć domu zewnątrz jak i wewnątrz. Wewnątrz interesuje mnie najbardziej kuchnia i łazienka. Każda wskazówka będzie na wagę złota, oto mój mail zabka127@interia.pl, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość renata

Witam. Przesłałam kilka zdjęć. W razie pytań proszę o kontakt. Pozdrawiam

witam też zastanawiam się nad tym projektem można prosić zdjęcia na maila grzesieklena@interia.pl   wprowadzała pani jakieś zmiany?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość renata

Witam.

Dawno mnie tu nie było ale mam duzo ważnych informacji.

Właśnie skończyliśmy robote z wszystkimi instalacjami i z płytkami.

Drzwi zamówione. Kuchnia sie projektuje, niedługo schody.

Ale z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że mimo tylu zmian nie wszystko jest tak jak chcielismy i popełniliśmy DUŻO błędów. A dwa największe to wielkość kotłowni i brak pralni.

Mimo powiększenia kotłowni o wymiar wnęki, którą usunęliśmy kotłownia jest za mała na wieś!!!!!!!!!

Po wstawieniu pieca i zasobnika i z tymi wszystkimi rurkami dosłownie nie ma się gdzie ruszyć. A pamiętajcie , że powiększaliśmy kotłownię.

Jeśli ktoś zdecyduje sie na ten projekt to powiększcie kotłownie kosztem wnęki i pokoju obok łazienki  a z tego co Wam zostanie zróbcie pralnię.

To był mój największy błąd i teraz bardzo tego załuję. Okna w dachu doświetlającego schody nie potrzeba. Jest wystarczająco jasno z tym na półpietrze.

Zdjęcia mamy prawie z każdego etapu (jakłby ktoś chciał cos zobaczyć)

Pozdrawiamy

Ania z Mężem :)

poproszę zdjęcia na grzesieklena@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość renata

Witam , Lubin (woj.dolnosl.)  posiadam w budowie dom alfa III stan surowy zamknięty , i troszke więcej :). jak by ktos miał jakies pytanie, to pisac smiało . pozdr.

witam można prosić zdjęcia na grzesieklena@interia.pl i zmieniał pan coś w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość renata

Witam. Przesłałam kilka zdjęć. W razie pytań proszę o kontakt. Pozdrawiam
witam też zastanawiam się nad tym projektem można prosić zdjęcia na maila grzesieklena@interia.pl   wprowadzała pani jakieś zmiany?pozdrawiam

nic mi nie przyszło:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość renata

 

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

witam także poproszę grzesieklena@interia.pl projekt już zamówiony teraz czekać na pozwolenie i ruszamy z alfą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania

Witam.

Dawno tu nie zaglądałam i nie wiem na czyje posty odpowiadałam.Z góry przepraszam jeśli ktoś nie doczekał się odpowiedzi i zdjęć . Jeśli nadal ktoś jest zainteresowany to proszę o maila na adres pinsleep@poczta.fm

Pozdrawiam

Ania z mężem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mieczyslaw

Witam, czy ktoś buduje Alfę w woj. mazowieckim?

Witam

Ja buduję w woj. mazowieckim.

 

Dostaję wiele pytań dotyczących domu.

Chciałbym napisać że jeszcze nie mam wykończone w środku więc zdjęcia wrzuce jak juz cos będzie :)

W tym roku zamirzam sie wprowadzić na wakacje.

Zamieszczę tu parę zdjęć z zewnatrz.

Pozdrawiam wszystkich tych nie zdecydowanych i zdecydowanych na ten piekny dom ALFA lll :)

 

Mieczyław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość renata

Witam

Ja buduję w woj. mazowieckim.

 

Dostaję wiele pytań dotyczących domu.

Chciałbym napisać że jeszcze nie mam wykończone w środku więc zdjęcia wrzuce jak juz cos będzie :)

W tym roku zamirzam sie wprowadzić na wakacje.

Zamieszczę tu parę zdjęć z zewnatrz.

Pozdrawiam wszystkich tych nie zdecydowanych i zdecydowanych na ten piekny dom ALFA lll :)

 

Mieczyław

i jak tam mieszkacie już na swoim?mozna jakieś zdjęcia prosić na grzesieklena@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Łukasz

Witam.

Dawno mnie tu nie było ale mam duzo ważnych informacji.

Właśnie skończyliśmy robote z wszystkimi instalacjami i z płytkami.

Drzwi zamówione. Kuchnia sie projektuje, niedługo schody.

Ale z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że mimo tylu zmian nie wszystko jest tak jak chcielismy i popełniliśmy DUŻO błędów. A dwa największe to wielkość kotłowni i brak pralni.

Mimo powiększenia kotłowni o wymiar wnęki, którą usunęliśmy kotłownia jest za mała na wieś!!!!!!!!!

Po wstawieniu pieca i zasobnika i z tymi wszystkimi rurkami dosłownie nie ma się gdzie ruszyć. A pamiętajcie , że powiększaliśmy kotłownię.

Jeśli ktoś zdecyduje sie na ten projekt to powiększcie kotłownie kosztem wnęki i pokoju obok łazienki  a z tego co Wam zostanie zróbcie pralnię.

To był mój największy błąd i teraz bardzo tego załuję. Okna w dachu doświetlającego schody nie potrzeba. Jest wystarczająco jasno z tym na półpietrze.

Zdjęcia mamy prawie z każdego etapu (jakłby ktoś chciał cos zobaczyć)

Pozdrawiamy

Ania z Mężem :)

Dzień dobry.

Czy mógłbym prosić o podesłanie chociaż kilku zdjęć wnętrza domu oraz jak wygląda na zewnatrz?

Pozdrawiam.

szwajkowski85@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam.
Poszukuję osoby która budowała dom wg projektu Alfa III (lub w wersji z garażem), wykańczając dom z zewnątrz w sposób identyczny jak wygląda on w projekcie (sztukateria, etc). Będę wdzięczny za jakiekolwiek zdjęcia.
Pozdrawiam Łukasz
szwajkowski85@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Patrycja

Witam.

Dawno mnie tu nie było ale mam duzo ważnych informacji.

Właśnie skończyliśmy robote z wszystkimi instalacjami i z płytkami.

Drzwi zamówione. Kuchnia sie projektuje, niedługo schody.

Ale z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że mimo tylu zmian nie wszystko jest tak jak chcielismy i popełniliśmy DUŻO błędów. A dwa największe to wielkość kotłowni i brak pralni.

Mimo powiększenia kotłowni o wymiar wnęki, którą usunęliśmy kotłownia jest za mała na wieś!!!!!!!!!

Po wstawieniu pieca i zasobnika i z tymi wszystkimi rurkami dosłownie nie ma się gdzie ruszyć. A pamiętajcie , że powiększaliśmy kotłownię.

Jeśli ktoś zdecyduje sie na ten projekt to powiększcie kotłownie kosztem wnęki i pokoju obok łazienki  a z tego co Wam zostanie zróbcie pralnię.

To był mój największy błąd i teraz bardzo tego załuję. Okna w dachu doświetlającego schody nie potrzeba. Jest wystarczająco jasno z tym na półpietrze.

Zdjęcia mamy prawie z każdego etapu (jakłby ktoś chciał cos zobaczyć)

Pozdrawiamy

Ania z Mężem :)

Witam, chciałabym pobudować Alfę II, czy prosić o zdjęcia z każdego etapu budowy patrycjasiekierska@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Adela

Witam. Dawno mnie tu nie było ale mam duzo ważnych informacji. Właśnie skończyliśmy robote z wszystkimi instalacjami i z płytkami. Drzwi zamówione. Kuchnia sie projektuje, niedługo schody. Ale z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że mimo tylu zmian nie wszystko jest tak jak chcielismy i popełniliśmy DUŻO błędów. A dwa największe to wielkość kotłowni i brak pralni. Mimo powiększenia kotłowni o wymiar wnęki, którą usunęliśmy kotłownia jest za mała na wieś!!!!!!!!! Po wstawieniu pieca i zasobnika i z tymi wszystkimi rurkami dosłownie nie ma się gdzie ruszyć. A pamiętajcie , że powiększaliśmy kotłownię. Jeśli ktoś zdecyduje sie na ten projekt to powiększcie kotłownie kosztem wnęki i pokoju obok łazienki  a z tego co Wam zostanie zróbcie pralnię. To był mój największy błąd i teraz bardzo tego załuję. Okna w dachu doświetlającego schody nie potrzeba. Jest wystarczająco jasno z tym na półpietrze. Zdjęcia mamy prawie z każdego etapu (jakłby ktoś chciał cos zobaczyć) Pozdrawiamy Ania z Mężem :)
Witam, chciałabym pobudować Alfę II, czy prosić o zdjęcia z każdego etapu budowy patrycjasiekierska@wp.pl

Czy można prosić o kontakt na adela.ksiezarczyk@gmail.com ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Witam. Poszukuję osoby która budowała dom wg projektu Alfa III (lub w wersji z garażem), wykańczając dom z zewnątrz w sposób identyczny jak wygląda on w projekcie (sztukateria, etc). Będę wdzięczny za jakiekolwiek zdjęcia. Pozdrawiam Łukasz szwajkowski85@wp.pl

Dzień dobry, Czy mógłbym prosić o podesłanie kilku zdjęć z realizacji Państwa domu? Pozdrawiam, Adam; adam.wieciech@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, my dopiero zaczynamy budowę Alfy III na płycie fundamentowej. Trochę pozmienialiśmy w projekcie, najwięcej w elewacji, na dole powiększyliśmy pom. gosp. kosztem pokoju przy łazience, przekształcając go w pralnię. Z pomieszczenia gosp. Jest dodatkowe wyjście z domu, które połączymy pergolą z wolnostojącym garażem. W pom. Gosp planujemy też okno 90x150. Okno w jadalni wydłużyliśmy do podłogi. W salonie takie samo okno: 240x230. W łazience na parterze okno wyrównaliśmy z pozostałymi. Na górze okna o szer. 120x160 i 50cm do parapetu. Połączyliśmy 2 pokoje w jeden, powiększylismy pokoik kosztem holu. Drzwi wyjściowe powiększone o świetlik nad nimi, wszystkie drzwi w elewacji wyrównaliśmy z oknami. Elewację będziemy robić podobną, jak w projekcie, zamiast cokolu kamień naturalny, zastanawiamy się nad kolorystyką. Na dzien dzisiejszy płyta fund. Kosztuje nas 17 tys. Robimy ją sami. Zakładamy zamknąć sie w 20 tys. We wrzesniu ściany. Jak będziemy miec wiecej zdjec moge zainteresowanym wyslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...