Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Gość Kasia79 napisał:

Dzień dobry

Zainteresowana jestem zakupem projektu Hawana III. Proszę o przesłanie dokumentacji ( przede wszystkim zależy mi na dokładnych rzutach oraz zwymiarowaniu całego domu) na adres kasia.zadr@wp.pl

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
Gość Prosze o przesłanie dok...

Proszę o przesłanie dokumentacji, szczególnie rzut parteru wraz z wymiarami (zakupiłem projekt, lecz wszystkie egzemplarze są u architekta w adaptacji) na adres cubiluck@gmail.com. Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Prosze o przesłanie dok... napisał:

Proszę o przesłanie dokumentacji, szczególnie rzut parteru wraz z wymiarami (zakupiłem projekt, lecz wszystkie egzemplarze są u architekta w adaptacji) na adres cubiluck@gmail.com. Pozdrawiam Damian

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
Dnia 5.10.2017 o 14:43, Redaktor napisał:

Projekt domu Hawana III

 

Szczegółowy opis projektu domu Hawana III znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/hawanaIII

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zapraszamy do dyskusji!

projekt posiada moim zdaniem dwa dyskusyjne punkty: brak informacji o zakotwieniu podpór drewnianych pod dach wejścia i tarasu, co sprawia że podane rozwiązanie jest niebezpieczne ( dach jest niestabilny. Druga sprawa to komin w łązience - to jakieś nieporozumienie. Reszta ok. zapraszam do mnie . starałem się wykonać zgodnie z wizualizacją, bo tylko tak widzę ten dom w stylu farmerskim - nie innym. Rezygnacja z okien trójkątnych, czy inne zmiany moim zdaniem psują efekt

 

Pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 06:30, marco41 napisał:

projekt posiada moim zdaniem dwa dyskusyjne punkty: brak informacji o zakotwieniu podpór drewnianych pod dach wejścia i tarasu, co sprawia że podane rozwiązanie jest niebezpieczne ( dach jest niestabilny. Druga sprawa to komin w łązience - to jakieś nieporozumienie. Reszta ok. zapraszam do mnie . starałem się wykonać zgodnie z wizualizacją, bo tylko tak widzę ten dom w stylu farmerskim - nie innym. Rezygnacja z okien trójkątnych, czy inne zmiany moim zdaniem psują efekt

 

Pozdr

Marek

Dzień dobry,

słupy należy sztywno zakotwić do podłoża. Zalecamy również stężenie dachu nad tarasem w poziomie płatwi ściągami stalowymi na krzyż lub alternatywnie wykonać słupy żelbetowe obudowane drewnem.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Hawana Wisznia

Dzień dobry

Prowadziłem analizę tych dachów tzn. wejścia i tarasu. Nie wygląda to dobrze. Uważam że w projekcie powinno to być wyraźnie opisane. Ja zastosowałem sztywne zamocowania firmy Simpson na słupach tarasu. Natomiast wejście nie i nie wiem czy mogę temu zaufać. Obie konstrukcje są  ściągnięte naprężoną liną stalową. Ostatnio mocno wiało i nie widać było jakichkolwiek ruchów konstrukcji. Zastanowię się nad zastosowaniem lin krzyżowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...