Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Mirosław

Witam ,jestem zaainteresowany zakupem projektu Hawana III,proszę o przesłanie materiałów ,moje pytanie czy można zrezygnować w salonie z górnych trójkątów okien ,oraz czy można zwiększyć kąt nschylenia dachu,w gminie planaz zadosp.przewiduje od 30 do 45 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jestem zaainteresowany zakupem projektu Hawana III,proszę o przesłanie materiałów ,moje pytanie czy można zrezygnować w salonie z górnych trójkątów okien ,oraz czy można zwiększyć kąt nschylenia dachu,w gminie planaz zadosp.przewiduje od 30 do 45 stopni.

Witam

Proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Proszę o przesłanie szczegółów projektu na mail: radtkemm@poczta.onet.pl. Interesuje mnie rodzaj stropu nad parterem, rodzaj konstrukcji dachu( czy istnieje możliwość wykonania konstrukcji krokwiowej aby część nad salonem miała ładniejszy wygląd) oraz czy możliwe jest powiększenie garażu tak, aby przenieść kotłownię do niego.

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o przesłanie szczegółów projektu na mail: radtkemm@poczta.onet.pl. Interesuje mnie rodzaj stropu nad parterem, rodzaj konstrukcji dachu( czy istnieje możliwość wykonania konstrukcji krokwiowej aby część nad salonem miała ładniejszy wygląd) oraz czy możliwe jest powiększenie garażu tak, aby przenieść kotłownię do niego.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam

Zapytanie przekazuję do działu projektowego - odpowiedź wraz z materiałami otrzyma Pan na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam ,jestem zaainteresowany zakupem projektu Hawana III,proszę o przesłanie materiałów ,moje pytanie czy można zrezygnować w salonie z górnych trójkątów okien ,oraz czy można zwiększyć kąt nschylenia dachu,w gminie planaz zadosp.przewiduje od 30 do 45 stopni.

Panie Mirosławie prosze o odpowiedz czy kat nachylenia zmieniono, tez bym potrzebowała 45 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, czy okna w salonie (ten trójkat) jest połaczony z dolna częscia okna ??? I poprosze o wymiary. Jestem zainteresowana kupnem projektu tego domu i chcialabym znac orientacyjnie cene wykonania tych okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy okna w salonie (ten trójkat) jest połaczony z dolna częscia okna ??? I poprosze o wymiary. Jestem zainteresowana kupnem projektu tego domu i chcialabym znac orientacyjnie cene wykonania tych okien.

Witam

Jest to całe okno o takim niestandardowym kształcie. Proszę o podanie adresu mailowego, to podeślemy szczegółowe rysunki oraz zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Czy jest możliwość adaptacji tego projektu do technologii szkieletowej ?

Witam

O możliwość realizacji domu w technologii szkieletowej należy pytać firmy, które oferują budowy domów w tejże technologii.

Poniżej podaję dane kontaktowe do naszego partnera - proszę tutaj skierować swoje zapytanie:

Wolf System Sp. z o.o.

Dział Sprzedaży Domów Gotowych

tel. +48 32  605 37 00

e-mail: mail@wolfsystem.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z państwa zdecydował się na budowę Hawany III w wersji z garażem w woj wielkopolskim? Jesteśmy ciekawi z mężem jak ten projekt prezentuje się "na żywo" ? ewelinajozefiak@yahoo.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy jest możliwość zaprojektowania tam strychu ?

Dzień dobry,

w projekcie Hawana III strop gęstożebrowy Teriva znajduje się tylko nad częścią budynku. Ocieplenie w tym miejscu jest poprowadzone po stropie. Przestrzeń jaka powstała między stropem a jętkami ma wysokość 1,52m. Przewidzieliśmy wejście za pomocą składanych schodów strychowych.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...