Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Celina

Dzień dobry. Jestem zainteresowana tym projektem. Proszę o przesłanie (bezpłatnej dokumentacji) dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego. Adres mailowy: celina.bojczuk@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Paulina

Witam! Jestem zainteresowana projektem domu czy była by możliwość wyrównania garażu z bryła domu i zrobienia w nim pokoju?

Oraz proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres pdabrowka@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem zainteresowana projektem domu czy była by możliwość wyrównania garażu z bryła domu i zrobienia w nim pokoju?

Oraz proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres pdabrowka@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam!

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Zaproponowaną zmianę można nanieść na projekt na etapie jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem.  Nasza Pracownia bezpłatnie wystawi pisemną zgodę na jej realizację.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, Czy do projektu Hawana została przewidziana powierzchnia 120m2 oraz zmiany układu pomieszczeń? Proszę o odpowiedź na email cichyr.77@wp.pl

Witam

Wszystkie dostępne wersje projektu widoczne są na stronie www: Hawana, Hawana II i Hawana III.

Ewentualne zmiany dotyczące funkcjonalności budynku, czy jego wymiarów można wprowadzić na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mógłbym prosić o szerszą dokumentację dotyczącą tego projektu na adres email: mat_art88@o2.pl - jeśli mają Państwo również jakieś przykładowe zdjęcia z realizacji i mogą się nimi podzielić również chętnie obejrzę. Dziękuję uprzejmie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Niestety nie posiadamy zdjęć z realizacji domów wg naszych projektów. W tej sprawie inwestorzy kontaktują się na naszym forum internetowym. Może któryś z nich podzieli się wiedzą oraz dokumentacją fotograficzną.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry, jestem zainteresowany tym projektem, proszę o przesłanie dokumentacji technicznej na adres: mag75@onet.eu.

Dodatkowe pytanie: budynek przewidziany jest pod ogrzewanie gazowe. W planach mam ekogroszek lub pelet. Czy jest to w ogóle możliwe? Jakie są możliwości ewentualnej adaptacji pomieszczenia gospodarczego? Należy powiększyć je względem korytarza wejściowego, czy kosztem łazienki. Jak jest koszt zmiany w projekcie.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2018 o 09:33, Gość mag75 napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany tym projektem, proszę o przesłanie dokumentacji technicznej na adres: mag75@onet.eu.

Dodatkowe pytanie: budynek przewidziany jest pod ogrzewanie gazowe. W planach mam ekogroszek lub pelet. Czy jest to w ogóle możliwe? Jakie są możliwości ewentualnej adaptacji pomieszczenia gospodarczego? Należy powiększyć je względem korytarza wejściowego, czy kosztem łazienki. Jak jest koszt zmiany w projekcie.

Pozdrawiam

Marcin

Witam

Proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl - tam uzyska Pan odpowiedź na zadane powyżej pytania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
W dniu 23.09.2018 o 07:24, Gość Łukasz napisał:

Wskaźnik EP od 2021 r. nie będzie mógł przekroczyć 70 kWh/(m2.rok).Czy dom spełnia te kryteria? pozdrawiam Łukasz

Dzień dobry,
Wszystkie projekty z naszej oferty są aktualne z obowiązującymi warunkami technicznymi oraz normami. Zaostrzenie przepisów dotyczących energooszczędności wejdzie w życie od stycznia 2021 roku. W praktyce oznacza to, że do końca grudnia 2020 będzie Pan mógł złożyć do Urzędu dzisiaj zakupioną dokumentację.
Przed końcem ówczesnego roku przystąpimy do aktualizacji wszystkich projektów. Ponad to bierna ochrona termiczna w projektach (przegrody budowlane) są przystosowane do WT2021. Zmiany polegać będą na wprowadzeniu wentylacji mechanicznej lub sposobu ogrzewania budynków, co niestety wpłynie na większy koszt inwestycyjny.
Oczywiście może Pan wprowadzić zmiany do zakupionej dokumentacji technicznej na etapie adaptacji projektu do działki.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...