Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Edyta

Dzień dobry. Jestem zainteresowana tym projektem. Proszę o przesłanie (bezpłatnej dokumentacji) dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego. Adres mailowy: edyta_drozdz@wp.pl. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Edyta napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowana tym projektem. Proszę o przesłanie (bezpłatnej dokumentacji) dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego. Adres mailowy: edyta_drozdz@wp.pl. Pozdrawiam 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
22 godziny temu, silvercriss napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowana tym projektem. Proszę o przesłanie (bezpłatnej dokumentacji) dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego. Adres mailowy: silvercriss@gmail.com. Pozdrawiam 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

O zi buna. Sunt interesat de acest proiect. Vă rog să-mi trimiteți (documentație gratuită) proiecțiile și dimensiunile exacte ale camerelor și lista materialelor. Adresa de e-mail: ctmxxl@yahoo.com. Cu respect !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Katalin napisał:

O zi buna. Sunt interesat de acest proiect. Vă rog să-mi trimiteți (documentație gratuită) proiecțiile și dimensiunile exacte ale camerelor și lista materialelor. Adresa de e-mail: ctmxxl@yahoo.com. Cu respect !

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jestem zainteresowana tym projektem. Proszę o przesłanie (bezpłatnej dokumentacji) dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mój adres e-mail: karol_fiedorowicz@wp.pl. 

Dziękuję i  pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Karol napisał:

Dzień dobry.

Jestem zainteresowana tym projektem. Proszę o przesłanie (bezpłatnej dokumentacji) dokładnych rzutów i wymiarów pomieszczeń oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mój adres e-mail: karol_fiedorowicz@wp.pl. 

Dziękuję i  pozdrawiam!

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
20 godzin temu, AIB napisał:

Witam,  nie możemy się zdecydować, który projekt wybrać bardzo proszę o przesłanie wszelkiej możliwej  dokumentacji i zestawienia materiałów projektu Hawana oraz projektu Eliza na adres  agnieszka.helroz@gmail.com

z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Dzień dobry,

materiały do projektu Hawana zostały wysłane na podany adres. Projekt Eliza jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Zainteresowana jestem zakupem projektu Hawana III. Proszę o przesłanie dokumentacji ( przede wszystkim zależy mi na dokładnych rzutach oraz zwymiarowaniu całego domu) na adres kasia.zadr@wp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...