Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Antares


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Projekt Antares

 

 

 

Szczegółowy opis projektu domu Antares znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/antares

 

 

 

w1_h91.jpg w2_h91.jpg

 

 

 

Link do projektu: Projekt Antares

Witam ,chce wybudować ten domek jest piekny czy ma ktos jakies zdjecia wnetrza lub zewnatrz i może sie pochwalic nimi bardzo prosze na meila mzaborska44@wp.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

My tez ruszamy z budową w przyszłym roku, pod Lublinem :)/> Niestety nikt juz chyba nie odwiedza forum, prosiła kilka razy o jakies zdjęcia niestety - bez skutu :(/>((

Hej Aniu czy wybudowałaś już swój domek? bardzo chciałabym go obejrzeć w realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Gość

Witam , jestem zachwycona tym projektem. Czy ktoś może mi podesłać zdjęcia, kto już się wybudował? Będę bardzo wdzięczna :-) lolszewska.golive@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam , jestem zachwycona tym projektem. Czy ktoś może mi podesłać zdjęcia, kto już się wybudował? Będę bardzo wdzięczna :-) lolszewska.golive@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Do końca budowy jeszcze daleko będziemy teraz wstawiać okna i robić tynki . Okna lada dzień , a tynki jak pozwoli pogoda.U nas zrobiła się trochę zima.

witam , zaczynam własnie budowę mam kilka pytań technicznych czy mogę prosić o kontakt. 530505907

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Gość Mariusz

Do końca budowy jeszcze daleko będziemy teraz wstawiać okna i robić tynki . Okna lada dzień , a tynki jak pozwoli pogoda.U nas zrobiła się trochę zima.
witam , zaczynam własnie budowę mam kilka pytań technicznych czy mogę prosić o kontakt. 530505907

Witam.Czy mógłbym prosić o jakieś zdjęcia z realizacji tego Projektu? oraz o szacowaną według Państwa cenę budowy tego budynku. Proszę o kontakt mariuszj@op.pl.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógłbym prosić o jakieś zdjęcia z realizacji tego Projektu? oraz o szacowaną według Państwa cenę budowy tego budynku. Proszę o kontakt mariuszj@op.pl. Pozdrawiam

Witam gdy znajdę chwilę wolnego czasu to wyślę panu zdjęcia i kosztorys my już mieszkamy w naszej rezydencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Mariusz

Witam. Czy mógłbym prosić o jakieś zdjęcia z realizacji tego Projektu? oraz o szacowaną według Państwa cenę budowy tego budynku. Proszę o kontakt mariuszj@op.pl. Pozdrawiam
Witam gdy znajdę chwilę wolnego czasu to wyślę panu zdjęcia i kosztorys my już mieszkamy w naszej rezydencji :D

w takim razie czekam cierpliwie... a gdzie Państwo mieszkają? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Czy mógłbym prosić o jakieś zdjęcia z realizacji tego Projektu? oraz o szacowaną według Państwa cenę budowy tego budynku. Proszę o kontakt mariuszj@op.pl. Pozdrawiam
Witam gdy znajdę chwilę wolnego czasu to wyślę panu zdjęcia i kosztorys my już mieszkamy w naszej rezydencji :D
w takim razie czekam cierpliwie... a gdzie Państwo mieszkają? ;-)

Przypominam się o zdjęcia z realizacji projektu ;-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam serdecznie,

 

Czy ktos juz mieszka w Antaresie? Jestem bardzo zainteresowany tym projektem. Chcialbym tylko wiecej informacji na ten temat(realny kosztorys, zdjecia z realizcji, wnetrza, plusy i minusy w projekcie, ewentualne propozycje na zmiany).

 

Z gory bardzo dziekuje,

Moj email darkas.dmb@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...