Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Antares


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arlenka

Zdjęcia cz II

Nr 10

Dołączona grafika

Nr 11

Dołączona grafika

Nr 12

Dołączona grafika

Nr 13

Dołączona grafika

Nr 14

Dołączona grafika

Nr 15

Dołączona grafika

Nr 16

Dołączona grafika

 

 

No teraz już są numerki.

 

no to wszystko. Uff!

Szkoda, że nie mamy zdjęć na zewnątrz, ale nie mam serca prosić już Mirka ani jego super Szwagierki.

Mam nadzieję, że reszta z Was też się zrewanżuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arlenka

Taras jest nieziemski. Chciałabym zobaczyć jak wygląda z zewnątrz.

Śniadanko w ciepły letni poranek z pachnącą kawą na takim tarasiku to jest coś.

Ale się rozmarzyłam... B)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla Arlenki i Mirka za zdjęcia.

Widać, że Mirek wprowadził małe zmiany w salonie, jadalni i kuchni - wyrzucił ścianki. I chyba musiał powiększyć łazienkę, bo w projekcie jest nieduża, a na zdjęciach widać że zmieściła się jeszcze wanna.

Oj szkoda, że nie ma zdjęć z zewnątrz - byłyby bardzo ciekawe, bo widać że Mirek zmienił wykończenie elewacji i kolor okien.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam zainteresowanych budową domu Antares, mnie również przypadł on bardzo do gustu, jest po prostu niepowtarzalny i ma to coś co sprawia że nie przejdzie się obok niego obojętnie...Mimo dużych rozmiarów (powierzchni zabudowy) nie uważam by był to projekt bardzo kosztowny, choć na pewno wszystko zależy od standardu wykończenia.Podoba mi się fakt że zaprojektowano w nim sufit/strop na belkach drewnianych kotwionych do wieńca. Oznacza to że nie ma potrzeby wykonywania stropu w ogóle a jedynie sufit podwieszony GK a na jego ruszcie wełna zapewni izolację.Przez powyższe ograniczamy ilość robót mokrych i skracamy czas całej inwestycji, a czas to nasza korzyść.Powierzchnia dachu mała nie jest ale nie ma tu żadnych balkoników,schodów,barierek, okien narożnych które wymagają mocnego stropu,okien połaciowych, a co za tym idzie więcej obróbek blacharskich, różnicy poziomów podłogi itp, więc bardzo realne jest wybudowanie tego domu w cenie 2000pln/m2(stan pod klucz), a to jest normalna cena którą się ponosi przy każdej tego typu inwestycji.Z kolei przy domach małych do 120 m2 koszt ten może wynieść 2500pln/m2.Banki przyjmują minimalnie koszt 1m2 na poziomie 2200 pln/m2.Pozdrawiam, w 2012 będę realizował budowę tego domu... proszę o zamieszczanie zdjęć z Waszych budów, te realne dają lepsze wyobrażenie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość ANIA

Taras jest nieziemski. Chciałabym zobaczyć jak wygląda z zewnątrz.

Śniadanko w ciepły letni poranek z pachnącą kawą na takim tarasiku to jest coś.

Ale się rozmarzyłam... B)/>/>

 

Witam, należę do grupy wielkich entuzjastów projektu Antares. Jeżeli to możliwe bardzo proszę o zdjecia z realizacji, zwłaszcza z zewnątrz. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam!

Też przymierzam się do budowy tego domku w świętokrzyskiem. Bardzo chciałabym zobaczyć go w realu. Jak wygląda ta pustka nad salonem? Mam jeszcze inne pytania do Mirka i innych, którzy wybudowali lub budują ten dom. Projekt wydaje się tak fantastyczny, jak żaden inny - a obejrzałam bardzo wiele. Liczę, na odpowiedź.

Kasia

 

Kasiu, witam, my planujemy budowę na przyszły rok. Dom urzekł mnie kilka lat temu i dotąd mi nie przeszło :) a obejrzałam setki, jak nie tysiące projektów :)

 

Mam pytanie czy ostatecznie zdecydowaliście się na budowę Antaresa ? Jeśli tak to ... mam oooogromna prośbę - bardzo, szalenie wręcz chciałabym poprosić Cię o zdjęcia z zewnatrz - front, elewacja boczna z tarasem itp, no i może jeszcze parę nowych wewnątrz ? :) na forum lub na adres aniaul@orange.pl

 

Będę szalenie wdzięczna :)

 

pozdrawiam.

Ania - zakochana w Antaresie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Może ktoś przesłać lub wstawić fotki z zewnątrz oraz ile realnie wyszła budowa domu bez mebli ale z kafelkami, podłogami itp. Jestem z kujawsko-pomorskiego, buduje ktoś go może na pomorzu. bartfix@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Agnieszka

My tez ruszamy z budową w przyszłym roku, pod Lublinem :)/>/>/> Niestety nikt juz chyba nie odwiedza forum, prosiła kilka razy o jakies zdjęcia niestety - bez skutu :(/>/>/>((

 

Dom jast wspaniały,miałam możliwość zobaczyć go już gotowego.Jeśli chodzi o przestrzeń nad salonem to warto ją zrobić,bo daje wspaniałą przestrzeń.Kuchnia ,sypialnia i dwie łazienki obok siebie wbrew pozorom są małe niż wyglądają w projekcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dom jast wspaniały,miałam możliwość zobaczyć go już gotowego.Jeśli chodzi o przestrzeń nad salonem to warto ją zrobić,bo daje wspaniałą przestrzeń.Kuchnia ,sypialnia i dwie łazienki obok siebie wbrew pozorom są małe niż wyglądają w projekcie.

 

Dzień dobry, już od dłuższego czasu śledzę forum i rzeczywiście ciężko jest zdobyć jakieś informacje na temat wybudowanego Antaresa. Ja przymierzam się do budowy w przyszłym roku. Agnieszko, gdzie widziałaś gotowy dom - w jakim rejonie Polski, gdyby była taka możliwość żeby zobaczyć go na żywo nawet tylko z zewnątrz to chętnie skorzystam i mogę pojechać nawet na drugi koniec Polski :) Też jestem z Podkarpacia :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, już od dłuższego czasu śledzę forum i rzeczywiście ciężko jest zdobyć jakieś informacje na temat wybudowanego Antaresa. Ja przymierzam się do budowy w przyszłym roku. Agnieszko, gdzie widziałaś gotowy dom - w jakim rejonie Polski, gdyby była taka możliwość żeby zobaczyć go na żywo nawet tylko z zewnątrz to chętnie skorzystam i mogę pojechać nawet na drugi koniec Polski :)/> Też jestem z Podkarpacia :)/> pozdrawiam

 

Jej Agnieszko powiedz, zdradź gdzie widziałaś ten dom "w realu" :) też chętnie bym obejrzała tą piękną rezydencję - chciaż z zewnątrz :) A może masz jakieś zdjęcia ? Zwłaszcza z zewnątrz - front, elewacja boczna z tarasem :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka''05 listopad 2013 - 06:44
Dom jast wspaniały,miałam możliwość zobaczyć go już gotowego.Jeśli chodzi o przestrzeń nad salonem to warto ją zrobić,bo daje wspaniałą przestrzeń.Kuchnia ,sypialnia i dwie łazienki obok siebie wbrew pozorom są małe niż wyglądają w projekcie.

Jej Agnieszko powiedz, zdradź gdzie widziałaś ten dom "w realu" :) też chętnie bym obejrzała tą piękną rezydencję - chciaż z zewnątrz :) A może masz jakieś zdjęcia ? Zwłaszcza z zewnątrz - front, elewacja boczna z tarasem :)
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Agnieszka

Dom widziałam w Świętokrzyskim.Jeśli chodzi o kontakt z właścicielami to jest podany na pierwszej stronie forum pan Mirek i Arlena. Są to osoby jako jedyne które udostępniły zdięcia.Jednak nie oddają piękna tego domu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, wręcz jestem pewna, że zdjęcia nie oddają nawet jednej setnej uroku tej rezydencji :) Agnieszko aniaul@orange.pl -mój mail - napisz proszę coś więcej - może masz jakiś zdjęcia ? Chodzi mi tylko o zdjęcia z zewnątrz ... front i elewacja z tarasem .... może też szepniesz słówko w jakiej miescowości? :) może zerknę przejazdem ...... pozdrawiam Ci i dzięki z góry za wszelkie info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam !Czy ktoś mógłby napisać coś wjęcięcej o tym pustym miejsccu nad salonem.Z budową ruszę dopiero w przyszłym roku na podkarpaciu.Bardzo proszę o jakieś zdjęcia.

 

Jest to dość wysoka przestrzeń ale bardzo ładnie wygłąda my nic w środku nie zmieniamy opróćz tego że musieliśmy wygospodarować przestrzeń na klatkę schodową bo cały dom będzie podpiwniczony. No i my będziemy robić strop żelbetonowy a nie drewniany. Z budowo ruszamy na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania Lublin

Witam, ja  również, dzięki wspaniałomyślności właścicieli - Pani Joanny i Pana Mirka, miałam możliwość obejrzeć w grudniu Antares na żywo .... Dom jest wspaniały. Kuchnia, jadalnia oraz salon robią wrażenie. Są przestronne. Świetnie prezentuje się pustka nad salonem, po jej zobaczeniu - nie wyobrażam sobie, że miałoby jej nie być. Dobrym pomysłem jest likwidacja części ściany holu w części nocnej - dzięki czemu powiększył się salon. Łazienki części nocnej są małe - właściciele połączyli je rezygnując z wejścia z holu. Pokoje przylegające do siebie ulokowane na końcu wydają się mniejsze niż podane wymiary 14m. My (ponieważ na 90% będziemy budować ten dom) przesuniemy szczytową ścianę powiększając oba pokoje.

Taras jest nieziemski :D nie widziałam takiego nigdzie :D

Antares jest piękny.

Dziękuję jeszcze raz właścicielom że nam go pokazali :D Pozdrowienia z Lublina - Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania Lublin

Dzień dobry, już od dłuższego czasu śledzę forum i rzeczywiście ciężko jest zdobyć jakieś informacje na temat wybudowanego Antaresa. Ja przymierzam się do budowy w przyszłym roku. Agnieszko, gdzie widziałaś gotowy dom - w jakim rejonie Polski, gdyby była taka możliwość żeby zobaczyć go na żywo nawet tylko z zewnątrz to chętnie skorzystam i mogę pojechać nawet na drugi koniec Polski Dołączona grafika Też jestem z Podkarpacia Dołączona grafika pozdrawiam

Witam, ja  również, dzięki wspaniałomyślności właścicieli - Pani Joanny i Pana Mirka, miałam możliwość obejrzeć w grudniu Antares na żywo .... Dom jest wspaniały. Kuchnia, jadalnia oraz salon robią wrażenie. Są przestronne. Świetnie prezentuje się pustka nad salonem, po jej zobaczeniu - nie wyobrażam sobie, że miałoby jej nie być. Dobrym pomysłem jest likwidacja części ściany holu w części nocnej - dzięki czemu powiększył się salon. Łazienki części nocnej są małe - właściciele połączyli je rezygnując z wejścia z holu. Pokoje przylegające do siebie ulokowane na końcu wydają się mniejsze niż podane wymiary 14m. My (ponieważ na 90% będziemy budować ten dom) przesuniemy szczytową ścianę powiększając oba pokoje.

Taras jest nieziemski :D nie widziałam takiego nigdzie :D

Antares jest piękny.

Dziękuję jeszcze raz właścicielom że nam go pokazali :D Pozdrowienia z Lublina - Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dość wysoka przestrzeń ale bardzo ładnie wygłąda my nic w środku nie zmieniamy opróćz tego że musieliśmy wygospodarować przestrzeń na klatkę schodową bo cały dom będzie podpiwniczony. No i my będziemy robić strop żelbetonowy a nie drewniany. Z budowo ruszamy na wiosnę.

Dobry wieczór Aniu, czy widziałaś dom Pana Mirka w Świętokrzyskim, czy inny ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam! My z mężem też jesteśmy bardzo zainteresowani budową tego domu ,oglądając go nie w realu ,a jedynie przez internet, zrobił na nas niesamowite wrażnie !! Jest przestronny i przepiękny, w niczym nie przypomina tych wszystkich projektów ,które się wielokrotnie niestety powtarzają w Polsce ,można by rzec robione na jedno kopyto!! Szukaliśmy przede wszystkim domku w tylu amerkańskim gdyż są (tak uważamy) fascynujące,i co wazne amerykańskie domy nie lubią symetri,i prosze bardzo znalazł się odeał ANTARES:-) . Wspaniałe w nim jest to ,ze ma ogromny taras-werandę zadaszoną oczywiście co jest świetnym pomysłem! Śnieg,deszcz nie grają roli :P Duża ilość okien umożliwia cieszenie się letnim wietrzykiem w tym ładnym domu,bliski kontakt z przyrodą. Okna ,okna i jeszcze raz okna!! Jest tutaj równeż fajnie zaakcentowana strefa wejściowa . Minusem domku jest brak spiżarni. Z uwagi na to chcialabym usunąć gabinet i zrobić jedną dużą kuchnię w stylu angielskim z ogromną wyspą oraz wydzielic miejsce na spizarnie,reszta chyba pozostanie bez zmian :) Dom SUPER !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...