Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Antares


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Antares na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Witam serdecznie. Czy mógłby ktoś zamieścić rzuty poddasza tego projektu w przypadku jego adaptacji? Poza tym zachęcam do dodawania zdjęć z realizacji! :)

 

Witam

Proszę o podanie adresu mailowego lub kontakt na adres info@dobredomy.pl - prześlę zaproponowane przez nas rozwiązania poddasza dla domu Antares.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie psujcie projektu przeróbkami bo jest d o s k o n a ł y. Mieszkamy od 2 miesięcy i gdybym miał budowac drugi raz to byłby Antares. Gabinecik jest akurat, ale jak go pomniejszysz nie będzie dobrze. Pomieszczenie gospodarcze jest tak duże i ustawne, że zmieściliśmy tam dwie pakowne szafki na zapasy. Jedyne zmiany jakie wprowadziliśmy to likwidacja ściany między kuchnią a jadalnią i likwidacja ściany dzielącej salon od korytarza. To był strzał w dzieisiątkę! Budujcie Antaresa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Widzę, że parę osób już jest po budowie tego domu. Może ktoś zamieści zdjęcia? Czy ten dom naprawdę z zewnątrz wygląda tak fajnie jak na etapie projektu? Ciekawość mnie zżera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie psujcie projektu przeróbkami bo jest d o s k o n a ł y. Mieszkamy od 2 miesięcy i gdybym miał budowac drugi raz to byłby Antares. Gabinecik jest akurat, ale jak go pomniejszysz nie będzie dobrze. Pomieszczenie gospodarcze jest tak duże i ustawne, że zmieściliśmy tam dwie pakowne szafki na zapasy. Jedyne zmiany jakie wprowadziliśmy to likwidacja ściany między kuchnią a jadalnią i likwidacja ściany dzielącej salon od korytarza. To był strzał w dzieisiątkę! Budujcie Antaresa. :D/>

 

Witam!

Też przymierzam się do budowy tego domku w świętokrzyskiem. Bardzo chciałabym zobaczyć go w realu. Jak wygląda ta pustka nad salonem? Mam jeszcze inne pytania do Mirka i innych, którzy wybudowali lub budują ten dom. Projekt wydaje się tak fantastyczny, jak żaden inny - a obejrzałam bardzo wiele. Liczę, na odpowiedź.

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie,

mam gorącą prośbę o załączenie zdjęć z realizacji tego projektu oraz opisanie kolejnych etapów budowy i przedstawienie realnych kosztów tej inwestycji bo te zaprezentowane na stronie projtu wydają się być lekko zawyżone.

pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Arlenka

Nie psujcie projektu przeróbkami bo jest d o s k o n a ł y. Mieszkamy od 2 miesięcy i gdybym miał budowac drugi raz to byłby Antares. Gabinecik jest akurat, ale jak go pomniejszysz nie będzie dobrze. Pomieszczenie gospodarcze jest tak duże i ustawne, że zmieściliśmy tam dwie pakowne szafki na zapasy. Jedyne zmiany jakie wprowadziliśmy to likwidacja ściany między kuchnią a jadalnią i likwidacja ściany dzielącej salon od korytarza. To był strzał w dzieisiątkę! Budujcie Antaresa. :D/>

 

Witaj Mirku,

Ja muszę jeszcze poczekać chwilkę z budową domu, ale na 99,9 % będzie to antares. Zamieść proszę zdjęcia, albo przeslij na maila: marlenaweder@interia.pl. Z góry bardzo bardzo dziękuję i pozdrawiam,

Daj znać (jeżeli możesz)gdzie wybudowałeś dom - Ja jestem z Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz

Nie psujcie projektu przeróbkami bo jest d o s k o n a ł y. Mieszkamy od 2 miesięcy i gdybym miał budowac drugi raz to byłby Antares. Gabinecik jest akurat, ale jak go pomniejszysz nie będzie dobrze. Pomieszczenie gospodarcze jest tak duże i ustawne, że zmieściliśmy tam dwie pakowne szafki na zapasy. Jedyne zmiany jakie wprowadziliśmy to likwidacja ściany między kuchnią a jadalnią i likwidacja ściany dzielącej salon od korytarza. To był strzał w dzieisiątkę! Budujcie Antaresa. :D/>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania

Mirek dlaczego nikogo nie słuchasz tyle ludzi prosi cię o zdjęcia ja także chętnie bym je zobaczyła bo przymierzamy się do kupna projektu pozdrawiam i czekam na zdjęcia Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Arlenka

Tomaszu prześlij proszę zdjęcia. Jeżeli nie chcesz na forum to chociaż na priva albo podaj stronę internetową z galerią. Bardzo proszę - marlena (marlenaweder@interia.pl). Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek dlaczego nikogo nie słuchasz tyle ludzi prosi cię o zdjęcia ja także chętnie bym je zobaczyła bo przymierzamy się do kupna projektu pozdrawiam i czekam na zdjęcia Ania
 Mocne
To nie tak, że nie słucham. Jak już wybudujecie swoje domki, też nie będziecie siedzieć na forum ... tylko przy kominku. Zaraz postaram się coś wkleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja też myślę o tym projekcie.

Ciekawy jestem, czy wprowadzaliście jakieś zmiany dla poprawy jego energooszczędności. Na stronie da się go wyszukać w kategorii domów energooszczędnych, ale z tego co się dowiedziałem aktualna wersja nie jest ponadprzeciętnie energooszczędna, a tylko nadaje się do adaptacji na dom energooszczędny.

No i bardzo chciałbym zobaczyć jego prawdziwe zdjęcia. Mam prośbę, szczególnie do Mirka, o udostępnienie zdjęć. Chociaż pewnie Mirek nieprędko tu znowu zajrzy, więc może Arlenka mogłaby udostępnić...(tylko za zgodą Mirka oczywiście)? Będę wdzięczny. Może być na maila: zed07@wp.pl.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arlenka

Pojawił się problem bo nie udaje mi się tu wstawić zdjęć.

Arlenka, zdjęcia poszły na maila. :)/>

 

Wielkie dzięki za zdjęcia Mirku. Już nie mogę doczekać się budowy.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujęmy Panu redaktorowi/Pani Redaktor za pomoc.

Radość wszystkich forumowiczów bezcenna.

Ale gdzieś zniknęła I część zdjęć.

Pozdrawiam,

 

Arlenka

 

Witam ponownie

Niestety pierwsza częśc do mnie nie dotarła - pojawiło się tylko to, co jest widoczne powyżej. Proszę więc o ponowne jej umieszczenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arlenka

Zdjecia cz I

 

Nr 1

Dołączona grafika

 

Nr 2

Dołączona grafika

 

Nr 3

Dołączona grafika

 

Nr 4

Dołączona grafika

 

Nr 5

Dołączona grafika

 

Nr 6

Dołączona grafika

 

Nr 7

Dołączona grafika

 

Nr 8

Dołączona grafika

 

Nr 9

Dołączona grafika

 

Postanowiłam nadać numery co ułatwi komentowanie zdjęć potem ;)/>/>/>/>/>/>

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...