Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Antares


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
ciekawe jaki jest koszt takiego domku ??? nie orientuje sie nikt?

Witam,w tamtym roku 2013 w grudniu skończyłem stan surowy zamknięty. Wyszło mi 298.000 PLN.Przez zimę zrobiłem elektrykę: całość z robocizną: 14.000 PLN.W tym roku już tynki zacząłem: tynki wyją 23.000 PLN, wylewka podłogi z materiałem docieplającym podłogę 25.000 PLN i tak dalej i dalej ;). Planuję się wyrobić w 600.000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki jest koszt takiego domku ??? nie orientuje sie nikt?
Witam, w tamtym roku 2013 w grudniu skończyłem stan surowy zamknięty. Wyszło mi 298.000 PLN. Przez zimę zrobiłem elektrykę: całość z robocizną: 14.000 PLN. W tym roku już tynki zacząłem: tynki wyją 23.000 PLN, wylewka podłogi z materiałem docieplającym podłogę 25.000 PLN i tak dalej i dalej ;). Planuję się wyrobić w 600.000.

Dzień dobry B., jeśli mogę zapytać - budowa odbywa się metodą gospodarczą, czy korzystasz z firm ? Czy do projekty wprowadzane były jakieś zmiany, czy wszystko realizujesz zgodnie z projektem ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Może ktoś wie jak dodawać zdjęcia mogłabym coś wrzucić z budowy ale nie umiem.

Witam

Aby dodać zdjęcia należy dokonując wpisu skorzystać z szarego przycisku "więcej opcji" (w prawym dolnym rogu). Wówczas pod okienkiem wpisu pojawi się opcja "dodaj pliki" i tutaj dodajemy zdjęcia. Gdyby Pani miała jakieś problemy - proszę dać znać. Postaram się pomóc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojawia się dodaj pliki tylko dodaj odpowiedź i podgląd posta pozdrawiam

Witam ponownie

Zapomniałam dodać najważniejsze - jako "gość" nie można dodawać zdjęć. Trzeba się zalogować i założyć konto na forum - wtedy będzie działało dodawanie zdjęć tak jak opisałam powyżej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Nie pojawia się dodaj pliki tylko dodaj odpowiedź i podgląd posta pozdrawiam
Witam ponownie Zapomniałam dodać najważniejsze - jako "gość" nie można dodawać zdjęć. Trzeba się zalogować i założyć konto na forum - wtedy będzie działało dodawanie zdjęć tak jak opisałam powyżej.   Pozdrawiam

Zarejestrowałam się ale nie przychodzi nic na moją pocztę czy długo trzeba czekać na aktywację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałam się ale nie przychodzi nic na moją pocztę czy długo trzeba czekać na aktywację

Witam ponownie

Mail potwierdzający założenie konta na forum z linkiem aktywacyjnym przychodzi od razu na wskazany w rejestracji adres mailowy. Może popełniła Pani jakąś literówkę wpisując swój adres mailowy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chyba nie uda mi się dołożyć zdjęć albo ja jestem mało rozgarnięta albo to nie jest takie łatwe mam zdjęcia z telefonu i jak chcę dołożyć plik ze zdjęciem to pokazuje mi że plik jest za duży jak zmiwnić ustawienia wielkości to są pojedyńcze zdjęcia pozdrawiam i poraz ostatni proszę o pomoc jak się nie uda to koniec prób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chyba nie uda mi się dołożyć zdjęć albo ja jestem mało rozgarnięta albo to nie jest takie łatwe mam zdjęcia z telefonu i jak chcę dołożyć plik ze zdjęciem to pokazuje mi że plik jest za duży jak zmiwnić ustawienia wielkości to są pojedyńcze zdjęcia pozdrawiam i poraz ostatni proszę o pomoc jak się nie uda to koniec prób.

Witam ponowie

Maksymalny rozmiar jednego zdjęcia, jakie może Pani załączyć na forum  to 32MB - to bardzo dużo. Jeśli jednak Pani zdjęcia mają większy rozmiar - konieczne będzie ich zmniejszenie w dowolnym programie graficznym na komputerze.

Ewentualnie proszę je podesłać na adres mailowy projekty@dobredomy.pl - my umieścimy je na forum w Pani imieniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tu koledze wyszly kosmiczne koszta,chyba ze dom w Warszawie jest stawiany:)

Ja też zacząłem budować ten dom. Nie wprowadzaliśmy większych zmian. Na razie stoją ściany, czekamy na ekipę od stropu i dachu.

I koszty na które się Kolega powołuje wcale nie wydają mi się kosmiczne. Chociaż mam nadzieję zakończyć stan surowy trochę niższą sumą. Czas pokaże czy się uda. To po prostu nie jest tani dom. Mocno zróżnicowana bryła, duży i urozmaicony dach, dużo okien, do tego dom parterowy... No i zaprojektowany też jest solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tu koledze wyszly kosmiczne koszta,chyba ze dom w Warszawie jest stawiany:)
Ja też zacząłem budować ten dom. Nie wprowadzaliśmy większych zmian. Na razie stoją ściany, czekamy na ekipę od stropu i dachu. I koszty na które się Kolega powołuje wcale nie wydają mi się kosmiczne. Chociaż mam nadzieję zakończyć stan surowy trochę niższą sumą. Czas pokaże czy się uda. To po prostu nie jest tani dom. Mocno zróżnicowana bryła, duży i urozmaicony dach, dużo okien, do tego dom parterowy... No i zaprojektowany też jest solidnie.

Zenek prosimy o zdjęcia obecnego stanu i każdego kolejnego etapu :)pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...