Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Aria II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
W dniu 14.12.2016 o 21:51, Gość LM napisał:

 

Woj. pomorskie, a z najistotniejszych zmian to poszerzenie budynku w części dotyczącej garażu oraz zmiana wentylacji z grawitacyjnej na mechaniczną.

LM czy istnieje możliwość kontaktu w sprawie wprowadzonych zmian? Zastanawiam się nad wentylacja mechaniczną, chciałbym, uzyskać informacje jak to wygląda od strony realizacji.

mail: mateusz.elwart1@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Piotr4s

Witam. Jestem zainteresowany projektem Aria II. Czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych na adres piotr.a.g@wp.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
16 godzin temu, Gość Aria II napisał:

Witam :) czy mogłabym dostać szczegółowy kosztorys i rysunki z wymiarami pomieszczeń na e-mail marta.iganska@gmail.com Pozdrawiam! :)

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Krzysiek
Witam Czy można uzyskać informację jakiej firmy jest wisząca lampa w salonie nad stoliczkiem przed sofą , czy to tylko wizualizacja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość aria II
Dnia 5.12.2018 o 13:13, Kordian napisał:

Dzień dobry, proszę o przesłanie aktualnego kosztorysu na e-mail: kordiankucharczyk@gmail.com

 

Czy buduje ktoś ten dom w woj. świętokrzyskim lub śląskim ?

Proszę o odpowiedz.

Dzień dobry,

my budujemy ten dom w woj. świętokrzyskim, gmina Sobków. projekt podpiwniczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kordian

Super to bardzo blisko nas my rozpoczęliśmy budowę w powiecie włoszczowskim. Proszę napisać e-mail kordiankucharczyk@gmail.com lub na messengerze kordian Kucharczyk  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Katarzyna i Sebastian

Witam. Ja z żoną już go wybudowaliśmy, teraz obecnie robimy hydraulikę a potem wylewki. W tym roku chcemy go jeszcze docieplić i przez zimę robimy cały środek. Dom przepiękny, wybudowany w powiecie skarżyskim gm. Bliżyn. Pozdrawiam. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, Gość Katarzyna i Sebastian napisał:

Witam. Ja z żoną już go wybudowaliśmy, teraz obecnie robimy hydraulikę a potem wylewki. W tym roku chcemy go jeszcze docieplić i przez zimę robimy cały środek. Dom przepiękny, wybudowany w powiecie skarżyskim gm. Bliżyn. Pozdrawiam. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Witam,

my jesteśmy w trakcie zalewania stropu, czy mogą Państwo dodać kilka ujęć z wnętrza domu? najbardziej zależy mi na górnej łazience i schodach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry,

Drodzy forumowicze czy ktoś z Was wybudował dom z projektu Aria II w okolicach Warszawy? Jeżeli tak czy byłaby możliwość zobaczenia go na żywo ?

Dobredomy proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu oraz rysunków dot. Aria II na adres jakubciolek7@gmail.com w związku z zainteresowaniem kupna projektu.

Pozdrawiam,

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Jakub napisał:

Dzień dobry,

Drodzy forumowicze czy ktoś z Was wybudował dom z projektu Aria II w okolicach Warszawy? Jeżeli tak czy byłaby możliwość zobaczenia go na żywo ?

Dobredomy proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu oraz rysunków dot. Aria II na adres jakubciolek7@gmail.com w związku z zainteresowaniem kupna projektu.

Pozdrawiam,

J

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć

Czy ktoś może potwierdzić koszt podawany w wycenie?

Stan wykończeniowy (ceny uśrednione) z instalacjami około 610 tys zł brutto?  

Lub jakąkolwiek inną wycenę od osób, które już wybudowały ten dom lub są w trakcie np na etapie stan surowy zamknięty?

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Angelika
Dnia 30.08.2019 o 07:07, Gość Katarzyna i Sebastian napisał:

Witam. Ja z żoną już go wybudowaliśmy, teraz obecnie robimy hydraulikę a potem wylewki. W tym roku chcemy go jeszcze docieplić i przez zimę robimy cały środek. Dom przepiękny, wybudowany w powiecie skarżyskim gm. Bliżyn. Pozdrawiam. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Czy mogłabym prosić o kontakt do Państwa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Monika

Witam.

Jestem zainteresowana projektem Aria II.

Mogę prosić o wysłanie na adres m.trzebuniak@interia.pl rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Gość Łukasz

Witam.

Jestem zainteresowana projektem Aria II.

Mogę prosić o wysłanie na adres lukasz_kaminski5@wp.pl rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2019 o 07:07, Gość Katarzyna i Sebastian napisał:

Witam. Ja z żoną już go wybudowaliśmy, teraz obecnie robimy hydraulikę a potem wylewki. W tym roku chcemy go jeszcze docieplić i przez zimę robimy cały środek. Dom przepiękny, wybudowany w powiecie skarżyskim gm. Bliżyn. Pozdrawiam. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Witam, czy można prosić o kontakt do Państwa mam kilka pytań (justyna1707@o2.pl) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...