Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Aria II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna i Sebastian

Witam. Projekt Aria 2 kupiony, zmieniliśmy jedynie w chwili obecnej ścianę kolankową z 72 cm do 120 cm bo na górze by się nic nie dało zrobić oraz zlikwidowaliśmy jedno małe okno w salonie. Przy rozpoczęciu budowy powiadomimy. Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam serdecznie,

 

Uprzejmie proszę o przesłanie szczegółowych materiałów dotyczących projektu ARIA II, na adres mailowy: aneta.napurko@vp.pl

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, czy dysponujecie Państwo aktualnym kosztorysem budowy dla tego projektu? Czy w przypadku tworzenia kosztorysu bierzecie Państwo pod uwagę miejsce budowy?

Witam

Kosztorys dla domu Aria II opracowany jest  w oparciu o cennik z 2016r. Kosztorys jest kosztorysem szczegółowym szacunkowym, przygotowanym w oparciu o dokumentację projektową i zawiera ceny uśrednione ogólnopolskie publikowane przez Sekocenbud.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sławomie

Dzień dobry,


Uprzejmie proszę o przesłanie szczegółowych materiałów dotyczących projektu ARIA II, na adres mailowy: slawek321123@gmail.com


Chciałbym również spytać czy jest możliwość modyfikacji projektu:


1) Usunięcie górnego wykusza w pokoju dziennym, tak aby długość domu nie przekraczała 13 metrów


2) Zabudowanie daszku przy wejściu i zmianę lokalizacji drzwi frontowych (w celu wydłużenia kuchni, bądź stworzenia niedużej garderoby przy wejściu)


Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzień dobry,

Uprzejmie proszę o przesłanie szczegółowych materiałów dotyczących projektu ARIA II, na adres mailowy: slawek321123@gmail.com

Chciałbym również spytać czy jest możliwość modyfikacji projektu:

1) Usunięcie górnego wykusza w pokoju dziennym, tak aby długość domu nie przekraczała 13 metrów

2) Zabudowanie daszku przy wejściu i zmianę lokalizacji drzwi frontowych (w celu wydłużenia kuchni, bądź stworzenia niedużej garderoby przy wejściu)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Zaproponowane zmiany technicznie możliwe są do naniesienia na projekt, najlepiej na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wystawi zgodę na ich realizację.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wybudowałem chyba jako pierwszy ten dom w wersji z garażem jednostanowiskowym. Mogę podeslac kompletny kosztorys do stanu deweloperskiego oraz zdjęcia. Zapraszam Szewczak.mrc@gmail.com

Ja również wysłałem pytanie na maila. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

 

Czy ktoś z Państwa wybudował ten dom lub jest w trakcie budowy. Chcielibyśmy z żoną zobaczyć jak wygląda na żywo. Najlepiej w woj. Małopolskim

Jak coś to bardzo proszę o kontakt.

domagalskim@gmail.com

506609158

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosną 2017 ruszamy z budową Aria II w woj. małopolskim

Obecnie czekamy na pozwolenie na budowę ?

Witam.

Czy jest możliwy kontakt z Państwem w sprawie tego projektu. Też jesteśmy z woj. Małopolskiego i bardzo by nam zależało na zobaczeniu tego domu. Proszę o kontakt.

domagalskim@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wybudowałem chyba jako pierwszy ten dom w wersji z garażem jednostanowiskowym. Mogę podeslac kompletny kosztorys do stanu deweloperskiego oraz zdjęcia. Zapraszam Szewczak.mrc@gmail.com
Ja również wysłałem pytanie na maila. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Witam,Wysłałam do Pana maila. Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych (szczególnie zależy mi na wymiarach pomieszczeń i okien) dotyczących tego projektu.

Proszę też podać jaka jest wysokość od której jest liczona powierzchnia pomieszczeń na poddaszu.

Mój adres mailowy: mazurkiewicz-a@wp.pl

Pozdrawiam Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...